POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Citlivý problém… Vpáčené nebo ploché bradavky je nepříjemná realita pro mnoho žen, která způsobuje psychické stresy a dělá kojení obtížné jak pro maminky tak i pro miminka.

Niplette2_normal

Vpáčené bradavky se vyskytují kvůli krátkým mlékovodným kanálkům, které je upevňují a zabraňují tak vyčnívání.

Historicky jediná efektivní metoda opravy byla operace zahrnující provádění řezů mlékovodních kanálků pod znecitlivěním. Přestože operace dosahuje kosmetické úpravy, ničí prsní funkce, a proto je velmi obtížné dále kojit.

…jednoduché řešení

Niplette je revoluční vynález vyvinutý Douglasem McGeorfem FRCS, předním britským plastickým chirurgem.

Niplette se skládá z průhledné bradavkové formy s utěsněným krajem, připojené ke klapce a stříkacímu otvoru. Pracuje na základě jemného sání vpáčené bradavky. Když je na bradavku připevněna, vzduch může být z formy stažen malým zmáčknutím a vpáčená bradavka je do formy „vysáta“. Rychlost sání je kontrolována ženou a záleží na tom, co jí je příjemné.

Niplette funguje, protože vytrvalé sání jemně natahuje mlékovodné kanálky, které udržují bradavku uvnitř. Protože se kanálky vůbec nedělí, prsní funkce nejsou ovlivněny, a proto je kojení možné.

Klinicky dokázáno

Klinické testy byly provedeny na Niplette ve Velké Británii, Francii a Holandsku. Všechny úspěšně prokázaly, že Niplette dosáhne trvalé opravy plochých a vpáčených bradavek, i přesto, že tento problém trvá od puberty, nebo byl výsledkem operace ňader za účelem zmenšení nebo zvětšení. Pokud nebyla podstoupena operace ňader, těhotná žena, která byla přesvědčena kojit, bude úspěšně kojit.

Metody užití

Niplette je jednoduchý a bezbolestný a může být použit ženou v každém věku. Používá se na principu rozšíření tkáně, která se natáhne v případě dlouhých intervalů sání a tím roztáhne mlékovodní kanálky. Niplette je diskrétně zasunutá v podprsence a může se nosit jak ve dne tak v noci.

Rychlost dosažené opravy závisí na stupni vpáčenosti, na individuálním stavu svalových tkání a rozsahu nošení. Trvalá oprava je normálně dosažena mezi prvním a třetím měsícem průběžného nošení. Ideálně by měl být nošen v osmihodinových intervalech za den nebo noc.

Pokud později bradavky budou mít tendenci se stáhnout zpět, Niplette může být čas od času bezpečně použit znovu.

Snadnější kojení

Niplette se může používat v prvních šesti měsících těhotenství a to ženou, která je přesvědčena, že kojení pro ni může být později obtížné. Jestliže prsy jsou příliš citlivé během těhotenství, může být použit po narození dítěte a to pouze na několik minut před každým krmením. Niplette vysaje bradavku a umožní miminku ji přidržet snadněji. Používání po několik prvních dní pomůže ustálit kojení.

Pokud jsou zásoby mléka bohaté, sání přes Niplette bude zhoršené. Ale v tento čas miminko bude zvyklé na krmení a bude schopné vysát bradavku samo. Pokud už je odkojeno, je možné použít Niplette k dosažení trvalého výsledku.

Co maminky říkají o AVENT Niplette:

 „Díky vašemu Niplette jsem zvládla odkojit mého syna, je to výrobek revoluce.“

Raphelle A., Francie

„Nyní se cítím mnohem pohodlněji a sebejistá díky Niplette.“

Ms O., Londýn

„Po neschopnosti krmit mé první miminko kvůli vpáčené bradavce jsem si koupila Niplette. Má bradavka je normálnější a nyní zvládám kojit mé druhé dítě mnohem snadněji. Myslím, že je to velmi jednoduché a diskrétní.

Mrs T., Cumbria

„Díky Niplette jsem zvládla uspět v kojení mého syna, jinak bych to vzdala.“

Josie D., Staffordshire

http://www.aventbaby.cz/ 

Niplette_thumb
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359