Asekol_cervene_k_965x100px__04

Pozvánka na víkend s dětmi - BECKILAND a MOŘSKÝ SVĚT v Praze

Autor: PhDr. Markéta Šauerová PhD., Renata Konopíková

Čeká vás deštivý a větrný víkend? Nebo hlásí neúnosné vedro? Pak využijte této pozvánky do Prahy!

Ryba_normal

Navštivte  rodinné zábavní centrum Beckiland.

Najdete ho v Avion Shopping Parku na Zličíně. Stačí projít obyčejnými prosklenými dveřmi a rázem jste v neobyčejném světe plném her, bludišť, volnosti i dobrot.

Kromě stálé možnosti pohybového vyžití dětí na nejrůznějších atrakcích se zde organizují také různé sezónní akce. V dubnu 2007 to byla např. neobvyklá a svým rozsahem ojedinělá výstava plazů, včetně show s hady a ještěry. Od té doby jsou v Beckilandu denně zajímavé programy, jako vystoupení kouzelníků a klaunů, show a lekce skoků na trampolíně, džunglové tanečky, soutěže v malování, sportovní den s Adidasem, pohádkový den, divadelní představení a mnoho dalších.

            Beckiland je velmi příjemné a moderně vybavené prostředí. Jeho nespornou kvalitou je určitě klimatizace, kterou oceníte právě v případech velikého horka, kdy s dětmi z různých důvodů nechcete trávit volný čas venku. Je zde stálá teplota cca 24 stupňů.

Jednotlivé atrakce jsou přizpůsobeny věkovým zvláštnostem dětí – jsou tu vyhrazená hřiště a prolézačky pro nejmenší (do 3 let), děti mají možnost volně jezdit na tříkolkách, koloběžkách a šlapadlech, najdete několik bludišť (přírodní dřevěné se žebříky a lany, plastové s míčky, prolézačka s tobogánem, který ústí do míčkového bazénku), želatinový kopec, na nějž se leze jako na skleněnou horu a  šplhací sopku (horu s úchyty).

Pro odvážnější je připravena horolezecká stěna s bezpečným jištěním a odborným dozorem (nechybí varianta pro malé děti), trampolíny, tajuplná jeskyně s vláčkem a minisafari, hřiště na fotbal a basketball, motokáry pro děti (opět s dozorem), krokodýl – obří klouzačka. Kdo by rád zvolil klidnější aktivity, může využít stolní hry (minifotbálek).

            Nabídka je skutečně pestrá, není problém tu s dětmi strávit celé odpoledne. A když přijde hlad, žízeň nebo chuť na nějakou dobrotu? Pak je tu kompletní servis Beckilandu - nabídka jídla (pití, zmrzliny, zákusky…), řada míst k sezení,  prostorné a příjemné toalety. Pokud si jako rodiče chceme odpočinout, máme k dispozici samostatné ministolečky -  hříbečky, kde si můžeme v klidu vypít kávu či teplou čokoládu a zpovzdálí sledovat, jak naše ratolesti vybíjejí  přebytečnou energii.

 Výhledově se plánuje zřízení plazmové televize a poradny kosmetické péče pro maminky.

            Velmi netradičně zde můžete oslavit narozeniny svého dítěte, či uspořádat dětskou párty. Na objednání vám připraví i dort pro oslavence. Objednat lze přímo z webových stránek Beckilandu nebo na hotlince 774 77 70 70

 
Vstupné:

                Po – Pá                  děti : 149 Kč

                                            dospělí : 99 Kč

                So, Ne, svátky:       děti: 249 Kč

                                             dospělí: 149 Kč

Slevy:

studenti(od 18 let), důchodci50%

narozeninoví oslavenci (v den narozenin), děti do 1 roku, zdravotně postižení - zdarma

při hromadném vstupu na každých 10 dětí 2 dospělí zdarma

Výhodou je i využití poukázek Relax či platba kreditní kartou apod.

Program aktuálních akcí a další informace najdete na www.beckiland.cz nebo Vám rádi poradí na hotlince Beckilandu.

 

Následující den vás pozveme na druhý konec Prahy, kde se nachází MOŘSKÝ SVĚT 

            Určitě zaujme dospělé,  předškoláky i děti školou povinné. Ocitnete se uprostřed různě velkých akvárií, v nichž plave přes tři sta druhů mořských a sladkovodních ryb. V horním patře, kde se nachází korálová jeskyně, jsou umístěna akvária s nádhernými exempláři korálů a korálových rybek. Přes sklo miniaturní svět působí jako barevná vodní zahrada, v níž se ladně pohybují barvami hýřící rybky, vznáší se nad rozkvetlými sasankami, schovávají se za kameny a v hustých porostech řas.

            Ojedinělým zážitkem je i mořské akvárium se žraloky, mezi jehož obyvateli můžete zahlédnout také žraloka písečného.

            Koncem roku 2006 byly otevřeny 2 nové nádrže, a to nádrž s vrakem lodi Bounty a nádrž, kterou zdobí model majáku ze Severní Karolíny.

            Zcela originálním projektem je Poolsystem – interaktivní podlahová projekce. Na podlahu jsou promítány různé animace s mořskými motivy a zároveň je snímán senzorem pohyb návštěvníka, který změnou své polohy vstupuje do děje promítání.

            V Mořském světě pořádají mimo stálé expozice i zajímavé akce nejen pro děti. Účastnit se můžete také fotografické nebo výtvarné soutěže.

Otevírací doba: denně, včetně sobot, nedělí a svátků, 10-19 hodin.

Ceny vstupenek:    dospělí – 240 Kč

                            děti od 4 do 15 let – 145 Kč

                            studenti a důchodci – 190 Kč

                            rodina 2+1 dítě do 15ti let – 540 Kč

                            rodina 2+2 děti do 15ti let – 610 Kč

                            rodina 2+3 děti do 15ti let – 670 Kč

Podrobnější informace, aktuální akce a soutěže najdete na: http://www.morsky-svet.cz/

8.6.2007

PhDr. Markéta Šauerová PhD., VŠVTS Palestra, s.r.o.
Renata Konopíková

 

 

 

Zdroj:
AZ RODINA.cz - www.azrodina.cz

Beckiland_thumb Mořský_svět_thumb
Banner_az_rodina_250
Radek_banga_-_predobjednavka_250x250

NEVÍTE CO S DĚTMI O PRÁZDNINÁCH?

Příměstské tábory SPORTJOY a KIDSJOY Vám poskytnou jistotu.

Brumbrum, Miška! Holoubek z Midi Lidi složil hudbu k písničce pro film Mlsné medvědí příběhy

Ukázka s písničkou k Mlsným medvědím příběhům v kinech zde: https://vimeo.com/393396545

Letní příměstské tábory pro děti ve věku 3 - 15 let!

Hlavním cílem našich příměstských táborů je nalezení způsobu, jak dětem a mladistvým ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem.

VÝBORNÁ ČESKÁ ROKENROLOVÁ KAPELA? CRAZY DOGS!

Pořádáte akci a hledáte hudbu, která osloví všechny generace? Kapela CRAZY DOGS hraje americkou klasiku 50.let.

HLEDÁTE ÚSPORNÉ AUTO NEBO POHODLNÉ KOLO? PŘEČTĚTE SI UŽITEČNÉ RADY, TÝKAJÍCÍ SE ALTERNATIVNÍ DOPRAVY

Zajímá vás, jak se můžete chovat ohleduplněji k životnímu prostředí? Vnímáte stále se zvyšující náklady na dopravu a pohonné hmoty? Existují alternativní možnosti dopravy, o kterých mnohdy lidé vědí žalostně málo. I proto vznikl praktický E.ON rádce, který vám poskytne odpovědi na nejčastější otázky, ať už se týkají elektromobilů, automobilů na plyn nebo elektrokol.

VŠICHNI KE STOLU!

Vegetariánská restaurace Etnosvět představuje novinku. Víkendový brunch "Tutti a Tavola" pro celou rodinu.

VARTA MINI POWERPACK - ZÁLOŽNÍ ENERGIE KDEKOLI

Možná tu situaci taky znáte. Jste na dovolené nebo jen delší dobu mimo domov a na mobilu vám zbývá pár procent baterie, že se bojíte už i zavolat, aby vám telefon neodešel. Tato situace se na místě řeší velmi špatně. Na druhou stranu jsou k dispozici mobilní zdroje energie, jako je např. Varta Mini Powerpack, které v takové situaci umožní dodat energii ještě na několik hovorů.

HRY DO VÍŘIVKY

Po nějaké době vás sezení ve vířivce může pochopitelně trochu nudit. Pobavte se díky hrám do vířivky. V tomto článku vám představíme hned tři. Jsou vhodné pro dospělé i pro děti, protože jsou bezpečné a snadno pochopitelné. Díky hrám si ve vířivce s přáteli užijete kromě odpočinku i mnoho zábavy.

DO PŘÍRODY S DĚTMI

Být s dětmi každý den doma by bylo k zbláznění. Vyrážet na výlety, kratší, na jeden den i několikadenní, je sice také náročné, ale stojí to za to. Kam vyrazit? Nemusíte jezdit pokaždé daleko, místní les, louka, rybník nebo park jsou pro děti dlouho zdrojem dalších a dalších objevů a budou se sem rády vracet. Jednou za čas můžete vymyslet i nějaký speciální cíl, kam se vydáte třeba vlakem. Výlety je potřeba dětem uzpůsobit, určitě je nebude bavit jen chodit z bodu A do bodu B, je dobré mít nějaký cíl, který bude pro děti dostatečně zajímavý, příp. se po cestě na určitých místech zastavit, postavit lesní domek, poráchat se ve studánce, apod.

ZABALIT NA DOVOLENOU S DĚTMI JE HRAČKA. NEVĚŘÍTE?

Horko. Chladno. Déšť. Vítr. Rodič, který balí na dovolenou, si v hlavě přehrává snad všechny stavy počasí, které by během volných dnů mohly nastat. Místo dvou kufrů potom těžko skládáme do auta několik tašek, vybaveni do každého nečasu. Přitom neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení.

TIP NA DÁREK PRO VELKÉ DĚTI

Máte doma teenagera nebo hledáte dárek pro dospělého, který si rád hraje? Vyberte si z široké nabídky na http://obchod.hryahlavolamy.cz/! Najdete tu hry a hlavolamy pro každou věkovou skupinu.

RODINNÉ FOTKY JAKO KRÁSNÁ DEKORACE NEBO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Rádi fotíte a máte spoustu krásných úlovků, ale málokdy najdete čas se k fotkám vracet? Vyzdobte si nejhezčími momentkami byt nebo obdarujte krásnou dekorací vaše blízké. Kterou babičku by např. nepotěšilo mít svoje vnoučky denně na očích?

VENKU S DĚTMI ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Jaro je tu a tak začínáme pořizovat dětem praktické oblečení vhodné jak na sport tak třeba na písek, do mokré trávy, na brouzdání kalužemi apod. Také při výběru oblečení do školky či školy se řídíme funkčností a kvalitou oblečení, které mohou děti nosit celoročně.

Dětské podzimní oblečení - déšť nemusí být překážkou

Déšť a mokro nemusí být překážkou, když víte, jak děti obléci. Poradíme vám, jak děti nachystat do podzimních plískanic. Pokud jsou děti dobře oblečené, mohou si hrát venku bez obav i na podzim a přitom zůstanou pěkně v suchu a v teple.

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Třídíte doma odpad? Můžete k tazateli přistoupit blíže, se vztyčenou hlavou se mu podívat do očí a říct: Že váháš? Mnoho z vás si to může dovolit. Jak rychle se však poženete vstříc otázce: Co děláte s vysloužilými elektrospotřebiči?

Col_online_blackbedr_200x600px_01
Ožívá motýl, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359
Asekol_cervene_k_468x60px__05