KULTURNÍ A MATEŘSKÉ CENTRUM BARRANDOV

Relaxační a regenerační oáza pro všechny, kdo pečují o děti.

Kmc_barrandov_normal

Naším úkolem je odstranit sociální izolaci maminek i tatínků na mateřské a rodičovské dovolené, zmírnit anonymitu sídlištního života, zprostředkovat celým rodinám s malými dětmi kontakt se společenským prostředím, zajistit volnočasové aktivity, organizovat vzdělávací kurzy a semináře, poskytovat informace v oblasti rodiny, zdraví a dětí.

Děti si u nás nenásilnou formou zvykají na nové prostředí a kamarády, učí se komunikovat a spolupracovat a pomocí kreativních programů dochází k rozvíjení jejich osobnosti. Učí se u nás odmalička aktivně a smysluplně trávit volný čas, což je dobrou prevencí kriminality a drogové či jiné závislosti.

Snažíme se také zamezit vyčlenění rodin s handicapovanými dětmi a tyto děti integrovat mezi zdravé. Proto jsme otevřeli hernu pro děti s handicapem.
Pravidelně se tu koná Klub dvojčat a vícerčat .

Po celý týden si můžete vybrat s pestrého pravidelného programu pro děti, dospělé i celé rodiny. Každý měsíc máme připravené i větší akce pro širokou veřejnost , např.  divadélko, výtvarná dílna, Maškarní, Drakiáda, Pálení čarodějnic, Den dětí aj.

Jsme členem celorepublikové Sítě mateřských center.

Na podzim roku 2006 jsme získali prestižní ocenění "FAMILY FRIENDLY SOCIETY" .

Na podzim roku 2008 slavíme 15. výročí založení MC.

Další informace na :

www.mcbarrandov.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

KŘÍDLA A KOŘENY

Síť mateřských center (Síť MC) vyhlašuje celoroční kampaň jako příspěvek k 20. výročí Mezinárodního roku rodiny vyhlášeného OSN.

www.kridla-koreny.cz
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359