SIMP, o.s.

Pomáhá při uplatnění na trhu práce několika cílovým skupinám, kterým nabízí komplexní systém podpory pro úspěšný vstup do zaměstnání. Zabývá se rovněž poradenstvím pro firmy a organizace v otázkách rovných příležitostí na trhu práce a dále jejich propagací ve společnosti.

Simp_1__normal

Poskytujeme podporu při rozpoznání pracovního zaměření, nabízíme možnost zařazení do Střediska pracovních dovedností, které má za cíl rozvíjení samostatnosti a pracovních návyků. Tam, kde je to možné, pomáháme při nalezení odpovídajícího místa na pracovním trhu. Dále nabízíme podporu v začátcích zaměstnání.

Nabízíme kurzy souhrnných dovedností – práce na PC, sociální a pracovní právo, orientace v ESF, motivační modul. Dále nabízíme osobní asistenci pro osoby s postižením a hlídání dětí v průběhu kurzu.  Samozřejmostí je  konkrétní pomoc při hledání vhodného pracovního místa a  pomoc při psaní životopisu a motivačního dopisu.

Poskytujeme podporu při zaměstnávání našich cílových skupin a poradenství v otázkách rovných příležitostí na trhu práce,  sociální odpovědnosti firmy a dále personální poradenství.

Nabízíme získání Desatera - stručné publikace sumarizující výhody  zaměstnávání našich cílových skupin. Můžeme nabídnout konkrétní proškolení handicapovaného člověka pro Vámi vybraný úkol ve firmě. Dále máme databázi motivovaných uchazečů o zaměstnání. Pomůžeme se zvolením vhodné personální strategie.

 

 

www.simp.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

KŘÍDLA A KOŘENY

Síť mateřských center (Síť MC) vyhlašuje celoroční kampaň jako příspěvek k 20. výročí Mezinárodního roku rodiny vyhlášeného OSN.

www.kridla-koreny.cz
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359