Animace-eon

V PRÁCI JAKO DOMA

www.attavena.cz

Projekt pro rodiče s malými dětmi, v rámci něhož začnou v polovině listopadu další bezplatné kurzy - tentokráte pokročilé práce s PC. Výuka probíhá dvakrát týdně v dopolední či odpoledních hodinách a je zajištěno hlídání dětí od 1,5 roku.

Vybírat lze z nabídky kurzů:

  • Databáze v MC Access (30h) - Účastníci se naučí pracovat v tabulkách, propojovat informace různých tabulek, pracovat ve formulářích, vytvářet databáze a databázové sestavy, .... Kurz je nejen užitečný, ale je i nedílnou částí zkoušek ECDL Komplet. Pro zájemce o zkoušku ECDL je dobrou možností, jak se připravit pod vedením lektora na jeden z nejobtížnější modulů, na který se sám připraví velmi těžko.
  • WWW stránky (30h) - Kurz vám pomůže porozumět fungování www v rámci internetu. Naučíte se rychle a snadno vytvořit a publikovat jednoduché, pěkné a zároveň funkční stránky.
  • ECDL Start (12h) - Účastníci kurzu se připraví na složení mezinárodně uznávané zkoušky ve čtyřech modulech ECDL: MS Word, MS Excel, MS Outlook a soubory a složky. Absolventi kurzu skládají v rámci projektu také test a ti úspěšní získají osvědčení ECDL Start.

Kurzy jsou určeny těm, kteří umí pracovat s počítačem a chtějí si znalosti pouze rozšířit. Podmínkou účasti je úspěšné složení vstupního testu na úrovní kurzu Základy práce s PC (termíny testování a přesný harmonogram kurzů na www.attavena.cz).

Projektu se mohou zúčastnit rodiče na MD/RD, rodiče s dětmi do 15 let či pečující o závislého člena rodiny, které čeká návrat do práce. Podmínkou je trvalé bydliště (popř. přechodné bydliště min. 6 měsíců). na území hl.m. Prahy.

Kurzy realizuje Attavena, o.p.s. a výuka bude probíhat na adrese V Lužích 818 (P4 Libuš).

Projekt „V práci jako doma" je spolufinancován Evropským sociálním fondem a rozpočtem hlavního města Prahy a všechny jeho aktivity jsou bezplatné!

Přihlášky na tel. 777 991 742 nebo 385 340 579 (Jitka Šimková)

 

www.attavena.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz