965x100_3_

GALAXIE ZLÍN

http://www.galaxiezlin.cz/

Jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Galaxie_horolezecka_stena_normal

GALAXIE Zlín přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. 

Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.

Kromě zmiňovaného občerstvení park GALAXIE nabízí rodičům internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů.

Další informace na:

 

http://www.galaxiezlin.cz/

Ožívá motýl, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů

NA LETIŠTI RUZYNĚ SE OTEVŘELA BRÁNA MUZEA SPOTŘEBIČŮ

V úterý 26. ledna 2010 byla na Letišti Praha v odletové hale Terminálu 2 zahájena výstava historických spotřebičů. Expozici nazvanou Muzeum spotřebičů pořádá ve spolupráci s Letištěm Praha nezisková společnost ASEKOL, která organizuje sběr a recyklaci elektroodpadu. Odborným garantem při výběru a datování exponátů bylo Technické Muzeum v Brně. Výstava představí návštěvníkům letiště bouřlivý vývoj spotřební elektroniky. Jejím cílem je vzdělávat mladší ročníky, vzbudit v lidech příjemné pocity nostalgie a v neposlední řadě zábavným způsobem propagovat třídění vysloužilých elektrozařízení. Vstup do muzea je volně přístupný a celá expozice bude na letišti k vidění do 5. dubna 2010.

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Třídíte doma odpad? Můžete k tazateli přistoupit blíže, se vztyčenou hlavou se mu podívat do očí a říct: Že váháš? Mnoho z vás si to může dovolit. Jak rychle se však poženete vstříc otázce: Co děláte s vysloužilými elektrospotřebiči?

PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ NA EKOFARMĚ NA VYSOČINĚ

Chcete strávit s dětmi volné dny v krásné přírodě Žďárských vrchů?