Animace-eon

VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘE ZDARMA

www.ekinstitut.cz

Možnost vzdělávat sebe a své zaměstnance bezplatně. Bezplatné vzdělávací 1-denní semináře a individuální konzultace(projekt financován z fondů EU). Výběr témat velice široký - např. "Jak prezentovat sám sebe, svou práci, své produkty a firmu", "Pracovní stres a jak mu čelit", "Jak vést obchodní jednání" a další. Projekt je určen všem OSVČ a mikropodnikům z Prahy. Občerstvení po celý den zajištěno (snídaně, oběd, ovoce, nápoje).

Bližší informace Vám poskytnou koordinátoři projektu: PhDr. Ludmila Jelínková a Ing. Anna Mikušiaková, tel: 272 655 213, email: info@ekinstitut.cz, www.ekinstitut.cz

Pokud máte zájem o naše bezplatné semináře, vyberte si na stránkách www.ekinstitut.cz konkrétní téma semináře, kterého se chcete zúčastnit a zavolejte nebo napište e-mail, abychom Vám mohli zaslat přihlášku. Po vyplnění přihlášku zašlete nebo osobně doneste do naší kanceláře (Strašnická 25, Praha 10-Hostivař) a pak již nebrání Vaší účasti, na kterou se těší tým našich zkušených lektorů (např. PhDr. Marta Boučková, PhDr. Ludmila Jelínková, Ing. Anna Mikušiaková, personalistka a poradkyně v oblasti daní p. Blanka Horáková a další). Data konání jednotlivých seminářů pravidelně vyhlašujeme na našich stránkách, lze si domluvit i individuální termín. Semináře obvykle probíhají od 10 do15h., občerstvení po celý den zajištěno. Místo konání je v prostorách našeho sídla - Strašnická 25, Praha 10, lze se domluvit i na tom, že seminář proběhne u Vás ve firmě (podmínkou je skupina min. 8 účastníků).

Těšíme se na Vás !

Ing. Anna Mikušiaková, PhDr. Ludmila Jelínková, tel: 272 655 213; e-mail: info@ekinstitut.cz

www.ekinstitut.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz