11724124

ZAJÍMAVÁ MOŽNOST V PÉČI O TĚLO - DOPŘEJTE SI KOLAGEN!

Na trhu se objevil velmi zajímavý pomocník v péči o tělo, se kterým se můžete setkat pod názvem kolagenárium, kolárium nebo u firmy Ergoline "Beauty Angel".
Aplikace kolagenové kúry je velmi podobně příjemná a relaxační jako návštěva solária, účinky jsou ale zcela jiné.

PROČ KOLAGEN?

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu (kolagen je extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání, tvoří 25-30 % všech proteinů v těle) a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Je klinicky prokázáno, že po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu v průměru o 1 %. Jelikož je kolagen hlavní výplní pojivové tkáně, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí, kůže ztrácí pevnost, elasticitu a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

JAK TO FUNGUJE?

Jedná se o přístroj k omlazení pleti s využitím speciálního světelného spektra. Beauty Angel používá viditelné červené vlnění v rozmezí 633 nm. Řada studií prokázala, že světlo v tomto rozsahu - zaměřené přímo na pokožku - zvyšuje potenciál buněk pro tvorbu elastinu a kolagenu. Red Light terapie je po mnoho let úspěšně používána v dermatologii a plastické chirurgii s prokázanými účinky. Nárůst produkce kolagenu a elastinu vyhlazuje vrásky kolem očí, zpevňuje pokožku, póry se zmenšují, pleť je lépe připravena pro kosmetické aplikace a celkově snižuje důsledky škodlivých vlivů z okolního prostředí. Kombinace tohoto ošetření pokožky s kosmetikou optimalizuje celkový přínos. Pleť je jasnější a jemnější, po několika kúrách se prokazatelně zmenšily pigmentové skvrny, barva se více vyrovnala.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT NEŽ SE ROZHODNETE PRO KOLAGENOVOU KŮRU?

 • Klinické studie ukázaly, že vlivem kolagenových lamp se rychleji kůže regeneruje, je bez vrásek a vypadá zdravěji.
 • Kúry jsou stanoveny pro každého zákazníka individuelně.
 • Základní úspěšná kúra, se zárukou viditelného výsledku, by měla být prováděna po dobu 12 týdnů.
 • Pro mladší zákazníky se doporučuje cca 10 kolagenových kůr po dobu 4 - 6 týdnů, dojde ke zlepšení vzhledu pokožky a ochrany před vnějšími vlivy
 • Pro zákazníky středního věku se doporučuje 12 - 14 návštěv po dobu 6 - 8 týdnů
 • Pro zmírnění vrásek a k celkové hloubkové regeneraci se doporučuje 20 - 30 návštěv po dobu 10 - 12 týdnů.
 • Pro udržení obnoveného stavu kůže je ideální navštěvovat pravidelně kolagenový přístroj 2 x měsíčně pro udržení dobrého výsledku na kůži.
 • Neexistuje zde žádné riziko předávkování kolagenovým světlem.
 • Průměrná doba pobytu na kolagenovém světle se pohybuje v rozmezí 10 - 20 min. Mezi jednotlivými návštěvami dodržujte odstup 48 hodin.
 • Návštěva není doporučována pro osoby mladší 18 let, těhotné, epileptiky, osoby s přecitlivělostí na jas nebo užívající léky jako jsou např. antibiotika. Není prokázáno, že by světlo působilo na zlepšení stavu celulitidy.
 • Kolagen je důležitým proteinem pro náš organismus. Je nejen stavebním prvkem pro naši kůži, ale také pro klouby, žíly, vazy, cévy a obnovuje i kolagen v rohovce očí.
 • Pro zajištění co nejlepší výsledků je třeba před kúrou světelné terapie odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Žádná jiná příprava není potřeba.
 • Účinek kolagenového světla můžeme umocnit používání krému Activate, jehož hlavní složkou je Matrixyl (jedna z nejslibnějších látek používaná v kosmetice na redukci jemných i hlubších vrásek, Sepilift (bílkovina získaná z kokosového oleje pro vyhlazení vrásek, vitamin E (nejdůležitější antioxidant v těle, chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení, zlepšuje hojení ran), AHA kyseliny (ovocné kyseliny jsou přírodní látky, které mají schopnost rozkládat odumřelé buňky usazené na povrchu pleti, které zde způsobují nerovnosti pokožky a ucpávání pórů. AHA kyseliny mají schopnost stimulovat tvorbu kolagenu, který zpevňuje a vypíná pokožku přirozenou cestou.

TIP!

Chcete si dopřávat pravidelnou dávku kolagenu v klidu domova? Nebo jste majitelkou či majitelem kosmetického salonu, solárního studia, fit-centra, relaxačního či jiného podobného zařízení a zvažujete rozšířit svým klientům nabídku o tuto zajímavou možnost?

Aktuálně máte možnost domluvit si nezávaznou bezplatnou konzultaci, při které se dozvíte další podrobnosti, včetně možností financování, návratnosti a technických parametrů jednotlivých strojů.

Kontakt pro objednání konzultace (kterou je možné uskutečnit i během víkendu): tel. 606 642 744.

Další informace o výrobku Beauty Angel firmy Ergoline získáte na www.ergoline.cz

PR, aktualizace 30.6.2014


Související odkazy:

 

Dracek_250x250_2022_2
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

Intenzivní omlazení pleti s COLLAGEN+

Stres, mimika nebo nervozita se často projeví i na stavu pokožky, kde způsobuje vznik vrásek, kterých se lze jenom těžce zbavit. První pomoc při náznacích stárnutí pleti může poskytnout speciálně vyvinutá řada COLLAGEN+ od značky Dermacol.

Co skutečně zabírá na redukci vrásek?

Proces stárnutí se dotýká nás všech. Co můžete sami ovlivnit a s čím při tvorbě vrásek jednoduše nehnete? A existuje vůbec něco, co vám pomůže zpomalit neúprosný čas?

JAK RYCHLE ZÍSKAT DLOUHÉ HUSTÉ VLASY

Kvalitní a husté dlouhé vlasy si přeje mít snad každá žena. Bohužel ne každé z nás dlouhé vlasy narostou nebo jich nemáme tolik, kolik bychom si představovaly. Co tedy dělat, když vám příroda nenadělila zrovna bujné kadeře? Nebo když jste se unáhlila, nechala si vlasy zkrátit a teď nemáte trpělivost čekat dlouhé měsíce či roky, až vám zase narostou do potřebné délky? Máme pro vás velmi jednoduché řešení.

Jaké rehabilitační přístroje vám pomohou být zase fit?

Máme pro vás několik zajímavých tipů na moderní rehabilitační procedury a přístroje. Samozřejmě, že rozhodnutí o tom, jaká rehabilitace je pro vás ideální, spadá do kompetence vašeho ošetřujícího lékaře. Následující řádky vám pomohou získat přehled o možnostech moderní rehabilitační péče.

Jak dostat vlasy zase do kondice?

Vysušené, zplihlé, bez energie. A ke všemu ještě padají. Klasické povzdechy žen nad kvalitou svých vlasů po zimě a zároveň aktuální téma hovorů v kadeřnických salonech a v lékárnách. Jak vlasy nejlépe zregenerovat? Dbejte na správnou životosprávu a kvalitní vlasovou péči. Proti vypadávání vlasů a na podporu jejich růstu můžete vyzkoušet i speciální vlasové tonikum švýcarské značky Revalid.

JAK SE ZBAVIT POPRASKANÝCH PAT?

Nošení zimních bot a popraskané paty k sobě tak trochu patří a u mnohých to je letitý a nepříjemný evergreen. Kůže na patách má tendenci se hromadit, rohovatět a v důsledku zvýšené mechanické zátěže, kterou na ně dnes a denně vyvíjíme nakonec i bolestivě praskat. Jak podobným nepříjemnostem předejít?

NOVINKA - Omládněte se Zázračným vyplňovačem vrásek

Jak by se vám líbilo, kdybyste mohla své vrásky skrýt a vyplnit? Chtěla byste vypadat o pár let mladší? Dodat zase pleti elasticitu a energii mládí? Myslíte si, že to bez invazivní medicíny není možné? Ještě než se pustíte do svého prvního botoxu nebo jiného zákroku, zkuste nejprve kosmetickou novinku na našem trhu.

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY

Za pigmentové skvrny, vyskytující se na naší pokožce, může celá řada vlivů. UV záření bude tím prvním, co nás nejspíš ihned napadne, ale sluníčko rozhodně není jediným faktorem, který způsobuje vznik pigmentových skvrn. Svoji nepopiratelnou roli hraje také genetika, hormonální výkyvy, například v průběhu těhotenství, menopauzy, nebo užívání hormonů a hormonální antikoncepce.

Dejte pleti napít! Máte po létě suchou, mdlou, popraskanou pokožku bez života?

Letošní letní intenzivní teploty dosáhly na několika místech rekordních hodnot, které se nesmazatelně zapsaly do naší paměti i do historie. Co udělat pro to, abychom si letošní léto nepamatovali jako to, které nám způsobilo kožní problémy, prohloubilo vrásky, a přineslo pigmentové skvrny...Jak se toho vyvarovat?

EKZÉMY A LUPÉNKA NA KRÁSE NEPŘIDAJÍ

Někdo má to štěstí, že se mu ekzém v životě vyhne, jiného trápí celé dětství a jsou i tací, kteří s ním bojují i v dospělosti. Kromě toho, že projevy ekzému i lupénky nevypadají hezky, provází je také urputné svědění, zarudlá kůže, škrábání, modřiny a mokvající či naopak suché olupující se kousky kůže.

Pomerančová válka začíná - účinné anticelulitidní trio. Novinka na trhu: kosmetika s obsahem minerálů z Mrtvého moře Minus 417.

Nejen blížící se plavková sezona, ale také rozverný čas minisukní může už nyní dělat vrásky na čele nejedné ženě. A důvod? Na vině jsou nevzhledné ďolíčky na stehnech a zadečku. Jedním slovem: celulitida! Vyděsí se nejspíš nejedna z nás při bedlivějším pohledu do zrcadla a začne jednat. Přečte řadu tipů, článků a rad, jak s ní zatočit. Pro ty, které preferují kosmetiku na přírodním základě, a s výtažky z Mrtvého moře přinášíme několik žhavých novinek! Než začnete kupovat spousty kelímků, zkuste přípravky, které se osvědčily u řady uživatelek - kosmetiku značky Minus 417.

CHCETE ZHUBNOUT A VYPADAT MLADĚ? NEZAPOMEŇTE NA KOLAGEN!

Kolagen je pro naše tělo velmi důležitý. Je významnou součástí cesty k dlouhému mládí. Přesto v rámci zdravého stravování nebo snahy o zhubnutí často největší zdroje kolagenu vyřadíme z jídelníčku, a pak jsme nepříjemně překvapeni projevy jeho nedostatku. Chybějící kolagen může působit problémy i vegetariánům, zvláštní pozornost by mu měly věnovat těhotné vegetariánky a veganky. Pokud si kolagenu dopřejeme dostatek, zůstane naše pokožka vypnutá i po ztrátě kil a navíc bude lépe připravena také na zimu. Prospějeme navíc i dalším částem svého těla.

Za odkazem Aztéků

NOVINKA: Tekuté mýdlo zn. Voux Aloe Vera Aloe Vera je pro vysoký obsah blahodárných látek velmi oblíbenou sukulentní rostlinou s širokým využitím. Její pozitivní vliv na pokožku byl znám již ve starém Egyptě, kde ji ženy s oblibou využívaly ke zkrášlení pleti. Indiáni ze severní Ameriky s její pomocí léčili popáleniny a ošetřovali si s ní puchýře, znali ji v Persii a neobešli se bez ní ani šamani dávných Aztéků.

ZAJÍMAVÁ MOŽNOST V PÉČI O TĚLO - DOPŘEJTE SI KOLAGEN!

Na trhu se objevil velmi zajímavý pomocník v péči o tělo, se kterým se můžete setkat pod názvem kolagenárium, kolárium nebo u firmy Ergoline "Beauty Angel". Aplikace kolagenové kúry je velmi podobně příjemná a relaxační jako návštěva solária, účinky jsou ale zcela jiné.

INTIMNÍ PROBLÉMY ŠETRNĚ ŘEŠÍ PŘÍPRAVKY AROMEDICA

Vaginální výtoky, mykóza, zápach z úst - to je jen krátký výčet problémů, od kterých vám mohou pomoci přípravky značky Aromedica. Ať už jste batole nebo kmet, potřebujete doplnit energii, zregenerovat, posílit imunitu, zlepšit koncentraci , zabojovat s celulitidou a vyčerpáním nebo pomoci v oblasti intimní hygieny, kvalitní česká přírodní farmaceutická kosmetika je tu pro vás.

JAK DOPŘÁT SVÝM ZUBŮM TO NEJLEPŠÍ?

Chcete zdravé a krásné zuby a už vás nebaví bloudit po obchodech a ztrácet čas hledáním kvalitních produktů pro ústní hygienu? E-shop nazuby.cz se na oblast ústní hygieny specializuje a nabízí veškerý sortiment z této oblasti na jednom místě.

Ocean Rainwear představuje kolekci dětských bund z nového materiálu Tech Shell

Dánská společnost Ocean Rainwear, výrobce kvalitního nepromokavého oblečení přichází v červnu na český trh s kolekcí dětských bund z materiálu Tech Shell. Tento materiál nové generace představuje vylepšenou verzi již známého softshellu. Je nejen velmi pružný a super lehký, díky čemuž se velmi dobře vytvaruje podle dětské postavy, ale také prodyšný (5000 mvp) a větru a vodě odolný s vodním sloupcem 8000 mm. Nové bundy jsou k dispozici ve velikostech 1- 12 let ve čtyřech barevných provedeních – červená, tmavě modrá, fialová a hnědá. V České republice jsou výrobky značky Ocean Rainwear mimo jiné k dispozici v e-shopu výhradního dovozce na www.nepromokneme.cz.