Animace-eon

Dotovaný kurz: Naučte se řídit byznys! Třeba na mateřské!

www.prosperita-ops.cz/naucte-se-ridit-byznys

„Nikdy bych nevěřila, že začnu podnikat!" sděluje dnes s úsměvem matka tří dětí Marta Jehličková z Hlinska, absolventka tréninku pro začínající podnikatele, který letos již třetím rokem organizuje obecně prospěšná společnost Prosperita, o.p.s. ve spolupráci s tréninkovým centrem ERUDIA. Ze zkušeností účastníků vyplývá, že už jen zvýšení kvalifikace a rozšíření obzorů za ten čas rozhodně stojí. Kurzovné platí nadace na podporu podnikání Citi Foundation, účastníci platí jen administrativní poplatek 200 Kč za den výuky. Za celkem 8 denní kurz rozložený do dvou měsíců tak zaplatí jen 1600 Kč! Více než 300 absolventů si pochvaluje především prakticky orientovaný trénink s řadou příkladů z reálných českých firem. Prozkoumejte více informací a přihlaste se on-line na www.prosperita-ops.cz/naucte-se-ridit-byznys.

Výběr ze vzkazů účastnic:

Adéla Kándlová z Dobřichovic o kurzu obecně Prospěšné společnosti Prosperita o.p.s. říká: „S kurzem jsem byla velmi spokojena. Dostalo se mi mnoha přinejmenším zajímavých informací, z nichž některé jsem již využila, jiné třeba ještě využiji později. Kurz měl jasnou strukturu a informace byly lektory prezentovány srozumitelnou formou, nechyběly ani praktické zkušenosti či upozornění na možná úskalí. Co na mne však zapůsobilo snad nejvíce, byl fakt, že v kurzu nebyl kladen důraz jen na znalosti a dovednosti, ale též na morální stránku. Mile mne překvapilo, když v takto orientovaném kurzu místo ostrých loktů bylo vyzdvihováno krédo: s poctivostí nejdál dojdeš."

Hana Hoffmannová si pochvaluje: „Kurz mi nabídl praktické nástroje pro kvalitní přípravu projektu, zajímavé a užitečné internetové odkazy, které mi mohou pomoci a které by mě asi samotnou nenapadlo ani hledat, různé nápady a zajímavé tipy. Hlavně mám teď ale pocit, že aspoň něco vím o všech aspektech podnikání, tuším, na co dát pozor a na co nezapomenout. Svět podnikání už není neznámá džungle. V jednotlivých tématech se řešily konkrétní problémy našich projektů. Kdo přišel s nejasným nápadem, odcházel s propracovaným podnikatelským plánem. Výuka se mi líbila hlavně pro svou okamžitou aplikaci na praxi, lektoři byli fajn, ráda na kurz vzpomínám."

 

www.prosperita-ops.cz/naucte-se-ridit-byznys

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz