Mateřské centrum Domeček YMCA Praha

Mateřské centrum Domeček nabízí rodičům (prarodičům) nejmenších dětí prostor k využití volného času, navázání nových vztahů, získání užitečných informací. Potkávají se v něm lidé různých věkových kategorií, vzdělání, zaměstnání... Spojuje nás jen to, že máme děti, většina z nás bydlí na Jižním Městě a okolí a že se snažíme spolu mluvit v této panelákové hradbě na jižním okraji Prahy.

Otevřeno je od pondělí do pátku pravidelně od 9:00 do 12:00, v úterý a čtvrtek i odpoledne, kdy probíhají dané aktivity. Každý den mohou rodiče využít nejen hernu mateřského centra, ale zapojit se i do doprovodného programu (Zpívánky, Maminky s háčkem, Cvičeníčko pro nejmenší, Hravé cvičení od 2 let, Šikulové). Na program se nemusíte předem přihlašovat.

Cena za dopoledne: 50,- Kč za dospělou osobu, děti zdarma.

Během roku pořádáme jednorázové akce, jako například karneval, slavnost ke Dni matek i Dni dětí, Narozeninová párty mateřského centra, Mikulášská besídka, Jarní a podzimní burza dětského a těhotenského oblečení a sportovních věcí.

Kontaktní údaje:

Komunitní centrum Matky Terezy, U Modré školy 1, 14900 Praha 11.
Tel.: 773 993 985
e-mail: mcdomecek@seznam.cz

 

www.mc-domecek.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

KŘÍDLA A KOŘENY

Síť mateřských center (Síť MC) vyhlašuje celoroční kampaň jako příspěvek k 20. výročí Mezinárodního roku rodiny vyhlášeného OSN.

www.kridla-koreny.cz
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359