Vánoční_banner

SVATEBNÍ DARY, DÁRKY A DÁREČKY

Každá svatba je trochu jiná, každá je však důležitým okamžikem v životě dvou lidí. Lámete si hlavu, jakým svatebním dárkem snoubence potěšit? Zapomeňte na utěrky a žehličky - pojďte s námi hledat inspiraci na zajímavé a vtipné svatební dary!

Svatebni_dary_darek_wellness_normal

Ať si novomanželé užijí!

Romantický či relaxační víkend může nahradit svatební cestu - a určitě bude vítaným zklidněním po hektických svatebních přípravách. Pobytové balíčky ve vybraných hotelích obsahují vždy relaxační procedury, mezi nejoblíbenější služby patří privátní pobyt ve wellness centru s vířivkou. O romantickou atmosféru se postará světlo svíček, květinová výzdoba a láhev šampaňského.

Certifikát na pobyt obdržíte v dárkové krabičce, termín pobytu si však posléze rezervují novomanželé sami podle svých časových možností - nemusíte si tedy lámat hlavu, kdy přesně budou mít na pobyt čas.

Stylové vybavení do domácnosti!

Chcete potěšit novomanžele něčím praktickým, přesto však osobitým a originálním? Vybírejte z nepřeberného množství kvalitních bytových doplňků! Potěšte novomanžele třeba zajímavou lampičkou či jídelním servisem.. nebo třeba stylovým stojanem na víno či vtipnými kuchyňskými potřebami - i obyčejná chňapka může být zábavným společníkem při vaření!

Originálním svatebním darem bude také unikátní smaltovaná cedule se jménem novomanželů. Snad bude jejich manželský svazek stejně trvanlivý právě jako smalt - ten odolává spolehlivě všem povětrnostním vlivům.

Nezapomeňte na drobnosti!

Drobné svatební dárečky se postarají o dobrou atmosféru, potěší a jsou ideální jako doplněk k nákladnějším darům nebo jako samostatné svatební dary pro kamarády a kamarádky. Co by nemělo novomanželům chybět? Zejména ženich potřebuje tričko s nápisem GAME OVER! Stručné, jasné, výstižné..

Každou pořádnou oslavu musí doprovázet vypouštění létajících přání! Myslete i na svatební hosty - novomanželům dopřejte třeba létající přání ve tvaru srdce, všichni ostatní si mohou vypustit bílé balónky štěstí.

Stále si nevíte rady? Vybírejte svatební dary snadno a lehce - s užitečným pomocníkem! Zadejte si příležitost, plánované cenové rozpětí a obchod DÁREK.cz vám nabídne stovky dalších nápadů.

Přejeme šťastný výběr svatebních darů a nezapomenutelné oslavy!

Více na www.darek.cz

Svatebni_dary_darek_kuchyn_thumb Svatebni_dary_darek_smalt_thumb Svatebni_darky_tricko_thumb Svatebni_darky_balonek_srdce_thumb
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359