11724124

INTIMNÍ PROBLÉMY ŠETRNĚ ŘEŠÍ PŘÍPRAVKY AROMEDICA

Vaginální výtoky, mykóza, zápach z úst - to je jen krátký výčet problémů, od kterých vám mohou pomoci přípravky značky Aromedica. Ať už jste batole nebo kmet, potřebujete doplnit energii, zregenerovat, posílit imunitu, zlepšit koncentraci , zabojovat s celulitidou a vyčerpáním nebo pomoci v oblasti intimní hygieny, kvalitní česká přírodní farmaceutická kosmetika je tu pro vás.

Aro_perex_normal

Česká inovační a vývojová společnost Aromedica ji vyrábí podle vlastních originálních receptů. V nabídce jsou také produkty pro aromaterapii. Výrobky jsou užívány nejen v domácnostech, ale hojně také v různých zdravotnických a zkrášlujících zařízeních. Kromě kvalitních olejů, silic a extraktů, produkty obsahují řadu dalších přírodních surovin, včetně minerální vody. Je-li nutná konzervace, je použita v minimální koncentraci. Přípravky neobsahují barviva, parfémy ani skryté konzervanty jako je alkohol apod. Produktové řady zahrnují všechny spotřebitele - od novorozenců po geriatry. Jsou tedy velmi dobře použitelné od porodnice po LDN.

Prevence i léčba intimních problémů

Feminol je exkluzivní aromaterapeutický produkt určený ke každodennímu použití, pro všechny generace a obě pohlaví. Je ideální koupelovou přísadou do lázně dospělých i dětí, použitelný při neurózách, stresu a napětí, dermatitidách a plísňových onemocněních, menstruačních bolestech, nadýmání, jako sprchový nebo koupelový olej, případně pro masáže břicha a podbřišku. Je komponován pouze z přírodních rostlinných silic a olejů, mezi nimiž je bulharská růže a extrahovaný pupalkový olej, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a deodorant s nádhernou vůní. Působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním, omezuje pocení a díky vzácným olejům má antiseptické účinky a hojivé účinky, slouží také jako sedativní a afrodiziakální silice. Feminol udržuje rovnováhu mikroflóry pohlavní sliznice, je určený k běžnému každodennímu mytí intimních partií, odstraňuje pocity svědění či pálení. Olej pupalky dvouleté má příznivé účinků na záněty, plísňová onemocnění, projevy ekzémů, lupénku a další kožní potíže, související s nedostatečnou látkovou výměnou. Nízké pH kvalitních rostlinných olejů zajišťuje přirozenou kyselost pohlavní sliznice a tím vysokou míru rezistence proti patogenním bakteriím a plísním. Onemocnění tohoto druhu jsou u nás velmi častá a opakovaně recidivují. Nejde ovšem jen o pocity diskomfortu, který tato onemocnění způsobují, ale mohou ženám vážně ublížit. Olej z pšeničných klíčků je bohatý na vitamín E, který působí jako dobrý antioxidan a pomáhá léčit mnohá onemocnění pokožky a sliznic. Účinné látky: olej ze slunečnice, pupalky dvouleté, vinných semínek a pšeničných klíčků, éterické oleje z růže damašské, pelargónie, pačuli, canangy (canaga odorata - ylang-ylang) a santalového dřeva (santalum album).

 

INTIMED-balzám na vaginitidu (colpitis) - proti výtokům, kandidózám, mykózám a plísním způsobujícím výtoky. Intimed je přípravek pro intimní hygienu, vhodný pro účely rychlé ochrany sliznice, a to jak preventivně, nebo když již zánětlivý výtok ženu obtěžuje. Zánětlivá onemocnění vagíny a vnějšího genitálu jsou velmi častá a mnohdy přehlížená, ačkoli mohou vést k řadě vážných komplikací. Nejčastěji se projevují svěděním a neobvyklým, někdy páchnoucím výtokem. Příčinou jsou často plísňová onemocnění - kandidózy, způsobená plísní CANDIDA ALBICANS nebo parazitární onemocnění, které způsobuje prvok TRICHOMONAS VAGINALIS. V obou případech je nutné aplikovat antibakteriálně a protiplísnově působící přípravky. INTIMED je směsí vysoce účinných silic a rostlinných olejů. V případě ohrožení výše zmíněnými problémy (plavání v bazénech, veřejné sauny, predispozice a pod.) je možné přípravek užívat preventivně bez jakéhokoliv nebezpečí.
Přípravek Intimed, stejně jako Feminol, podporuje zachování nízkého pH pohlavní sliznice a posiluje její přirozenou ochranu.

Přirozeně proti krvácení dásní a parodontitidě (nesprávně parodontóze)

Bonne Santé - dobré zdraví - jsou tablety nasycené éterickými oleji a extrakty. Jsou originálním a ojedinělým přípravkem. Pokud pastilky necháte pomalu rozpustit v ústech několikrát za den, uděláte skvělý krok pro prevenci parodontitidy, nachlazení, zápachu z úst apod.. Neobsahují cukr a jsou proto vhodné i pro diabetiky. Slouží jako ústní kosmetikum, profylaktikum při náchylnosti k zánětlivým onemocněním ústní dutiny a horních cest dýchacích. Účinně léčí halitózu (chronický zápach z úst). Mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění. Bakteriostatické a antibiotikální účinky éterických olejů brání množení patogenních bakterií v ústech a tak omezují výskyt zánětů parodontu (krvácení dásní a rozvoj parodontitidy), a tím předčasné ztrátě zubů doprovázené neodstranitelným zápachem z úst. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky.


V nabídce najdete 7 produktů, z nichž každý má svou specifickou příchuť a účinek:

Bonne Santé - Dobré zdraví: Grapefruit a Schizandra. Grapefruitová silice a extrakt Schizandra chinensis je stimulační a osvěžující účinná látka. Vykazuje významné antidepresivní účinky a zároveň pozitivní efekt při respiračních problémech či běžném nachlazení. Působí jako psychostimulant i uklidňující agens při nervozitě a bolestech hlavy. Japonská medicína využívá léčebné účinky této rostliny k léčbě onemocnění jater. Deriváty z této léčivky jsou užívány také ke zlepšení funkce žaludku či celého trávicího systému, látky v ní obsažené mají pozitivní efekt na krevní oběh. Užívání je prospěšné také v případech úzkosti, únavy, přepracování, při léčbě astmatu a virových infekcí.

Bonne Santé - Dobré zdraví: Muškátová šalvěj a eukalyptus. Obsahuje olej ze Šalvěje muškátové, Eukalyptový olej a extrakt z Kozlíku lékařského. Šalvěj muškátová bývá většinou využívána k léčbě poruch trávení a vylučování. Má protikřečové účinky a povzbuzuje chuť k jídlu. Lze ji doporučit jako velmi prospěšnou rovněž v případě tzv. ženských potíží. Eukalyptový olej je pravděpodobně nejúčinnějším antiseptikem ve své třídě. Vedle antiseptických účinků vykazuje také účinky stimulační. Extrakt Kozlíku lékařského je účinným karminativním (proti nadýmání) a protikřečovým prostředkem. Tato rostlinná droga zmírňuje bolest a navozuje spánek. Jeho užívání přináší úlevu při přepracování bez rizika vedlejších účinků.

Pastilky Bonne Santé - Dobré zdraví: Lesněnky a koenzym Q10. Smrkové jehličí, anýz, zázvor a fenykl tvoří okouzlující chuť a vůni, známou z pravých původních lesněnek. Všechny použité éterické oleje a extrakty jsou zaměřeny na prevenci nemocí z nachlazení, kašel, posílení imunity a brání plynatosti a nadýmání. Koenzym Q10 známý jako budič energie značně zesiluje účinek těchto látek. Eleuterokok sibiřský je silným stimulantem s účinky žen-šenu. Dostávali a dostávají jej sportovci i kosmonauti jako povolený doping. Lesněnky byla jednoduchá cukrátka, proto se od tohoto názvu upustilo, neboť zde máte vysoce funkční potravinový doplněk, nikoliv bonbon.

Bonne Santé - Dobré zdraví Máta peprná a echinacea jsou bylinné pastilky s mátou a echinaceou, ideální proti zápachu z úst a proti zánětům. Víte, že zápach z úst může způsobovat parodontitida (nesprávně paradentóza)? Jako příjemný bonus vám pastilky mohou ulevit při bolesti břicha a nadýmání způsobené jídlem a obsažená Echinacea může být prevencí v době infekcí. Mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění. Od podobných dražé se liší přítomností přírodních éterických olejů a extraktů z bylin se všemi jejich přirozenými účinky. S mátou peprnou a kadeřavou: olej z Máty peprné, olej z Máty kadeřavé a extrakt Echinacea.

Bonne Santé - Dobré zdraví Mandarinka jsou pastilky (tablety) s antibakteriálním účinkem, proti zápachu z úst, pro boj s dýchacími (respiračními) potížemi, můžete je využít v boji proti virům a parazitům. Mandarinkový olej obsažený v tabletkách, určených na cucání, působí příznivě proti bolestem hlavy, příznivě ovlivňuje trávení. Vanilkový olej dodává příjemnou vůni a chuť pastilek a mandarinkový olej s jeho nádhernou vůní bude přesně tím, čím si můžete chtít ulevit při rýmě nebo angíně. Šípkový extrakt, jak asi víte z lékárniček našich babiček, bude jistě nápomocný při onemocněních horních cest dýchacích (průdušky, kašel). Prostě tohoto malého pomocníčka z darů přírody je skvělé mít vždy sebou v kabelce nebo doma v lékárničce. Mandarinkový olej má zvláštní vůni, která přitahuje zejména děti. Tato vůně přináší zklidnění a podporuje psychickou koncentraci.

Pastilky Bonne Santé - Dobré zdraví Skořice.  Trápí-li Vás afty nebo opary, pastilky Bonne santé s hřebíčkem a citronem jsou správnou volbou! Hřebíček má dezinfekční a zklidňující účinky. Pastilky dále obsahují přírodní složky jako je skořice, která pomáhá uvolnit křeče. Pro dobré zdraví je do pastilek přidaný i citron jako velký odborník v boji proti virovým infekcím, je výborný při laryngytidě, rýmě a oparech. Máta pomůže udržet příjemný dech, a celý tento bylinkový koncert završuje extrakt z řebříčku, který chrání ústní dutinu před množením škodlivých bakterií.

Pastilky Bonne Santé - Dobré zdraví Kardamon. Kardamon je skvělý proti vyčerpání, psychické únavě a proti zápachu z úst. Podporuje trávení a pomáhá při problémech s ním. Pro dobré zdraví je do tabletek přidaný citron. Máta pomůže udržet příjemný dech, a celou tuto bylinkovou harmonii završuje extrakt z myrhy, která silně potlačuje plísně a hojí. Zvláštní funkci hraje v péči o ústa a dásně. Pastilky mají povzbudivé účinky při únavě a podporují soustředění. Vanilka působí antidepresivně a zjemňuje chuť celé směsi.


Tyto a mnoho dalších zajímavých produktů můžete koupit na: www.aromedica.cz


PR, 23.10.2013

 

Dracek_250x250_2022_2
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

Intenzivní omlazení pleti s COLLAGEN+

Stres, mimika nebo nervozita se často projeví i na stavu pokožky, kde způsobuje vznik vrásek, kterých se lze jenom těžce zbavit. První pomoc při náznacích stárnutí pleti může poskytnout speciálně vyvinutá řada COLLAGEN+ od značky Dermacol.

Co skutečně zabírá na redukci vrásek?

Proces stárnutí se dotýká nás všech. Co můžete sami ovlivnit a s čím při tvorbě vrásek jednoduše nehnete? A existuje vůbec něco, co vám pomůže zpomalit neúprosný čas?

JAK RYCHLE ZÍSKAT DLOUHÉ HUSTÉ VLASY

Kvalitní a husté dlouhé vlasy si přeje mít snad každá žena. Bohužel ne každé z nás dlouhé vlasy narostou nebo jich nemáme tolik, kolik bychom si představovaly. Co tedy dělat, když vám příroda nenadělila zrovna bujné kadeře? Nebo když jste se unáhlila, nechala si vlasy zkrátit a teď nemáte trpělivost čekat dlouhé měsíce či roky, až vám zase narostou do potřebné délky? Máme pro vás velmi jednoduché řešení.

Jaké rehabilitační přístroje vám pomohou být zase fit?

Máme pro vás několik zajímavých tipů na moderní rehabilitační procedury a přístroje. Samozřejmě, že rozhodnutí o tom, jaká rehabilitace je pro vás ideální, spadá do kompetence vašeho ošetřujícího lékaře. Následující řádky vám pomohou získat přehled o možnostech moderní rehabilitační péče.

Jak dostat vlasy zase do kondice?

Vysušené, zplihlé, bez energie. A ke všemu ještě padají. Klasické povzdechy žen nad kvalitou svých vlasů po zimě a zároveň aktuální téma hovorů v kadeřnických salonech a v lékárnách. Jak vlasy nejlépe zregenerovat? Dbejte na správnou životosprávu a kvalitní vlasovou péči. Proti vypadávání vlasů a na podporu jejich růstu můžete vyzkoušet i speciální vlasové tonikum švýcarské značky Revalid.

JAK SE ZBAVIT POPRASKANÝCH PAT?

Nošení zimních bot a popraskané paty k sobě tak trochu patří a u mnohých to je letitý a nepříjemný evergreen. Kůže na patách má tendenci se hromadit, rohovatět a v důsledku zvýšené mechanické zátěže, kterou na ně dnes a denně vyvíjíme nakonec i bolestivě praskat. Jak podobným nepříjemnostem předejít?

NOVINKA - Omládněte se Zázračným vyplňovačem vrásek

Jak by se vám líbilo, kdybyste mohla své vrásky skrýt a vyplnit? Chtěla byste vypadat o pár let mladší? Dodat zase pleti elasticitu a energii mládí? Myslíte si, že to bez invazivní medicíny není možné? Ještě než se pustíte do svého prvního botoxu nebo jiného zákroku, zkuste nejprve kosmetickou novinku na našem trhu.

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY

Za pigmentové skvrny, vyskytující se na naší pokožce, může celá řada vlivů. UV záření bude tím prvním, co nás nejspíš ihned napadne, ale sluníčko rozhodně není jediným faktorem, který způsobuje vznik pigmentových skvrn. Svoji nepopiratelnou roli hraje také genetika, hormonální výkyvy, například v průběhu těhotenství, menopauzy, nebo užívání hormonů a hormonální antikoncepce.

Dejte pleti napít! Máte po létě suchou, mdlou, popraskanou pokožku bez života?

Letošní letní intenzivní teploty dosáhly na několika místech rekordních hodnot, které se nesmazatelně zapsaly do naší paměti i do historie. Co udělat pro to, abychom si letošní léto nepamatovali jako to, které nám způsobilo kožní problémy, prohloubilo vrásky, a přineslo pigmentové skvrny...Jak se toho vyvarovat?

EKZÉMY A LUPÉNKA NA KRÁSE NEPŘIDAJÍ

Někdo má to štěstí, že se mu ekzém v životě vyhne, jiného trápí celé dětství a jsou i tací, kteří s ním bojují i v dospělosti. Kromě toho, že projevy ekzému i lupénky nevypadají hezky, provází je také urputné svědění, zarudlá kůže, škrábání, modřiny a mokvající či naopak suché olupující se kousky kůže.

Pomerančová válka začíná - účinné anticelulitidní trio. Novinka na trhu: kosmetika s obsahem minerálů z Mrtvého moře Minus 417.

Nejen blížící se plavková sezona, ale také rozverný čas minisukní může už nyní dělat vrásky na čele nejedné ženě. A důvod? Na vině jsou nevzhledné ďolíčky na stehnech a zadečku. Jedním slovem: celulitida! Vyděsí se nejspíš nejedna z nás při bedlivějším pohledu do zrcadla a začne jednat. Přečte řadu tipů, článků a rad, jak s ní zatočit. Pro ty, které preferují kosmetiku na přírodním základě, a s výtažky z Mrtvého moře přinášíme několik žhavých novinek! Než začnete kupovat spousty kelímků, zkuste přípravky, které se osvědčily u řady uživatelek - kosmetiku značky Minus 417.

CHCETE ZHUBNOUT A VYPADAT MLADĚ? NEZAPOMEŇTE NA KOLAGEN!

Kolagen je pro naše tělo velmi důležitý. Je významnou součástí cesty k dlouhému mládí. Přesto v rámci zdravého stravování nebo snahy o zhubnutí často největší zdroje kolagenu vyřadíme z jídelníčku, a pak jsme nepříjemně překvapeni projevy jeho nedostatku. Chybějící kolagen může působit problémy i vegetariánům, zvláštní pozornost by mu měly věnovat těhotné vegetariánky a veganky. Pokud si kolagenu dopřejeme dostatek, zůstane naše pokožka vypnutá i po ztrátě kil a navíc bude lépe připravena také na zimu. Prospějeme navíc i dalším částem svého těla.

Za odkazem Aztéků

NOVINKA: Tekuté mýdlo zn. Voux Aloe Vera Aloe Vera je pro vysoký obsah blahodárných látek velmi oblíbenou sukulentní rostlinou s širokým využitím. Její pozitivní vliv na pokožku byl znám již ve starém Egyptě, kde ji ženy s oblibou využívaly ke zkrášlení pleti. Indiáni ze severní Ameriky s její pomocí léčili popáleniny a ošetřovali si s ní puchýře, znali ji v Persii a neobešli se bez ní ani šamani dávných Aztéků.

ZAJÍMAVÁ MOŽNOST V PÉČI O TĚLO - DOPŘEJTE SI KOLAGEN!

Na trhu se objevil velmi zajímavý pomocník v péči o tělo, se kterým se můžete setkat pod názvem kolagenárium, kolárium nebo u firmy Ergoline "Beauty Angel". Aplikace kolagenové kúry je velmi podobně příjemná a relaxační jako návštěva solária, účinky jsou ale zcela jiné.

INTIMNÍ PROBLÉMY ŠETRNĚ ŘEŠÍ PŘÍPRAVKY AROMEDICA

Vaginální výtoky, mykóza, zápach z úst - to je jen krátký výčet problémů, od kterých vám mohou pomoci přípravky značky Aromedica. Ať už jste batole nebo kmet, potřebujete doplnit energii, zregenerovat, posílit imunitu, zlepšit koncentraci , zabojovat s celulitidou a vyčerpáním nebo pomoci v oblasti intimní hygieny, kvalitní česká přírodní farmaceutická kosmetika je tu pro vás.

JAK DOPŘÁT SVÝM ZUBŮM TO NEJLEPŠÍ?

Chcete zdravé a krásné zuby a už vás nebaví bloudit po obchodech a ztrácet čas hledáním kvalitních produktů pro ústní hygienu? E-shop nazuby.cz se na oblast ústní hygieny specializuje a nabízí veškerý sortiment z této oblasti na jednom místě.

Ocean Rainwear představuje kolekci dětských bund z nového materiálu Tech Shell

Dánská společnost Ocean Rainwear, výrobce kvalitního nepromokavého oblečení přichází v červnu na český trh s kolekcí dětských bund z materiálu Tech Shell. Tento materiál nové generace představuje vylepšenou verzi již známého softshellu. Je nejen velmi pružný a super lehký, díky čemuž se velmi dobře vytvaruje podle dětské postavy, ale také prodyšný (5000 mvp) a větru a vodě odolný s vodním sloupcem 8000 mm. Nové bundy jsou k dispozici ve velikostech 1- 12 let ve čtyřech barevných provedeních – červená, tmavě modrá, fialová a hnědá. V České republice jsou výrobky značky Ocean Rainwear mimo jiné k dispozici v e-shopu výhradního dovozce na www.nepromokneme.cz.