Vánoční_banner

DARUJTE HEZKÉ FOTKY SOBĚ, SVÝM BLÍZKÝM I DALŠÍM GENERACÍM

Z fotografií se dá dnes vytvořit téměř cokoliv. Kromě zarámované klasiky si můžete z vlastních fotek nechat vyrobit kalendář, fotoknihu, tričko, hrneček nebo dokonce i deku či sněžící kouli. Často nám ale chybí to základní - hezké fotky. Fotografií sice míváme v mobilu či počítači spoustu, ale ne vždy jsou dostatečně kvalitní a použitelné. Přitom si za rozumnou cenu můžete nechat udělat fotky v přirozeném prostředí a klidu vašeho domova.

šarpej_normal

Při prohlížení fotografií si většinou uvědomíme, jak čas běží. Zjistíme, jak neuvěřitelně rychle naše děti rostou. Jak se měníme i my nebo naši rodiče. Často nastane i situace, že při prohlížení snímků z rodinné oslavy marně přemýšlíme, jestli je na fotografii náš strýc, sněhulák nebo skříň. Přitom jedinečnost těchto chvil je nenávratná. Změňte to!

Každý z nás nepochybně někdy zkoušel zaznamenat život své rodiny - partnera, dětí, rodičů, domácích mazlíčků či dalších rodinných členů. Nejcennější a nejupřímnější úsměv je úsměv našich dětí. Mnoho takových pokusů však často selhává. Proč? Při rodinné oslavě na to většinou nemáme čas, chceme se bavit (od toho ta oslava také je). Na rodinné fotografii člen rodiny, který právě fotí nebude vidět a selfie mobilem se snad ani nedá počítat.

Rodinná fotografie je určitě jedinečná, zároveň však i náročná svou velkou členitostí, neboť kombinuje hned několik fotografických disciplín - počínaje portrétem, přes skupinovou fotografii, momentku... reportáží či "akční" fotografií konče.

Respektujeme Vaše potřeby a přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Nejlepší okamžiky života se povětšinou odehrávají tam, kde se cítíte nejlépe - tedy doma. Proto si Vám dovolujeme nabídnout zcela přirozený způsob focení u Vás doma nebo v prostředí Vám blízkém. Vytvoříme sadu snímků dle Vašich představ. 

Nejdřív společně probereme, jaké fotky byste si představovali, zda budete chtít vyfotit dítě, rodiče nebo celou rodinu. Řekneme si, jestli chcete aranžované fotky, upřesníme si Vaši konkrétní představu. Přirozenější jsou pochopitelně fotografie nearanžované, které můžeme nafotit prostě během vašeho běžného života.

Fotografování může za hezkého počasí probíhat také v exteriéru (v krásné přírodě ve Vašem okolí).

Chcete-li fotografovat starší členy rodiny, je nejlepší je zachytit v jejich domácím prostředí, na které jsou zvyklí.

Obecně je samozřejmě ideální přijít na focení odpočinutí a v dobré náladě.

Svému dítěti připravte víc variant oblečení. Určitě doporučujeme mít k dispozici světlejší a tmavší verzi.

Pokud se jedná o skupinové foto, přemýšlejte nad barevným sladěním všech portrétovaných. To samozřejmě neznamená, že by měli mít všichni oblečení ve stejné barvě, ale vybírejte barvy, které k sobě ladí.

Samotné focení se řídí hlavně podle dítěte a jeho nálady. Je- li potřeba přestávka, aby se dítě občerstvilo, nebo si na chvíli pohrálo, tak na chvíli přestaneme fotit a počkáme. Dítě do focení nenutíme, snažíme se s ním navázat kamarádský kontakt a vše dělat formou hry. Každé dítě je jiné a pro některé děti je obtížné se soustředit delší dobu. Proto nelze říct přesně, jak dlouho bude focení trvat. Běžně je to od 60 do 120 minut.

Samozřejmě nefotíme jen děti. Stejně tak si můžete nechat udělat hezké fotky svých rodičů, partnerů, domácí mazlíčků, ale třeba i svého domu, obchodu nebo provozovny. Kvalitně Vám nafotíme také různé předměty, např. pro vaše webové stránky.

Po fotografování vybereme nejvydařenější záběry, které ještě finálně upravíme. Fotky jsou většinou hotové do 2 - 3 týdnů.

Zachyťte své blízké, uchovejte si jedinečné okamžiky Vašeho života pro sebe i další generace. Využijte fotografie jako jedinečný dárek - uvidíte, že opravdu vydařené fotky potěší celou rodinu víc než cokoliv jiného.

Nejčastěji využívané varianty:

Rodinná fotografie MINI:
• zhruba 1 hodina fotografování
• provedení grafických úprav fotografií
• odevzdání CD s 30 upravenými fotografiemi
• vytištění 2 fotografií formátu A5 (po dohodě lze i větší formát)
Cena celkem 1.100,- Kč

Rodinná fotografie:
• cca 2 hodiny fotografování
• provedení grafických úprav fotografií
• odevzdání CD s 50 upravenými fotografiemi
• vytištění 4 fotografií formátu A5 (po dohodě lze i větší formát)
Cena celkem 1.900,- Kč

Rodinná oslava
• zhruba 2 - 3 hodiny fotografování
• provedení grafických úprav fotografií
• odevzdání CD se 100 upravenými fotografiemi
• vytištění 6 fotografií formátu A5 (po dohodě lze i větší formát)
Cena celkem 3.200,- Kč

Na základě upřesnění lokality Vám obratem sdělíme částku včetně dopravy (4Kč/km).

Pro případné další dotazy i sdělení možných termínů jsme vám k dispozici na tel.:

606 642 744 nebo e-mailu: konopikp@seznam.cz

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359