Vánoční_banner

FLASHKA JAKO PRAKTICKÝ A ZÁROVEŇ I KRÁSNÝ NEBO VTIPNÝ DÁREK

Existuje spousta dárků, které končí někde v šuplíku, ve skříni nebo pod postelí, protože dárce neodhadl vaše potřeby či vkus. Na druhé straně existují dárky, se kterými 100% nešlápnete vedle, protože jsou velmi praktické a využít je může téměř každý. Do této kategorie určitě patří USB flash disky neboli flashky, které dnes ocení všichni - od nejmladších členů rodiny po seniory, kteří jdou alespoň trochu s dobou. Na flashku si mohou ukládat jakákoliv data (např. hudbu, filmy nebo fotografie) a navíc ani její design vůbec nemusí být nudný - přesvědčte se sami!

Img_0213_normal

Velmi široký sortiment nabízí firma USB media. V e-shopu si vyberete speciální tvary pro ženy, muže i děti. Nechybí ani exkluzivní kolekce nebo USB skládačky pro tvořivé.

Nádherným dárkem jsou luxusní USB srdíčka, která určitě potěší každou osobu něžnějšího pohlaví. Díky miniaturním rozměrům může obdarovaná dívka nebo žena nosit svou flashku všude s sebou a ještě ji využije jako krásný šperk.

Mužům zase udělá radost např. flashka ve tvaru sportovního auta, kulky do pistole, či otvíráku.

Ani děti nepřijdou zkrátka. Je pro ně připravena celá řada ZOO motivů. Můžete mít např. kočku, sovu nebo hrocha. Ty starší zaujme třeba skutečně svítící žárovka nebo USB karabinka.

USB - Tatra

Pokud byste ani přes bohatý sortiment v e-shopu nenašli co potřebujete, nemusíte zoufat. Existuje i možnost nechat si vyrobit flash disk podle vlastního přání. Stačí navštívit referenční stránku http://flashdisknamiru.cz/ a konzultovat své představy nebo poslat návrh. V případě, že nejste obdařeni dostatečnou kreativitou, můžete jen sdělit, co si představujete nebo čím se např. vaše firma zabývá a nechat návrh na profesionálech.

V nabídce jsou také USB karty nebo náramky, které stačí jen nechat potisknout.
Získáte tak skvělý reklamní dárek pro své zákazníky nebo odměnu pro zaměstnance.

Podrobné informace najdete na: www.usbmedia.cz a www.usbdarky.cz

PR, 8.1.2015

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359