Vánoční_banner

ODŠŤAVŇOVAČ: JAKOU SÍLU MÁ DOSTATEK VITAMÍNŮ V TĚLE?

Únava, špatná nálada, stres, mdlá pleť, častá nachlazení - je vám něco z toho povědomé? Nebo je takhle zchvácen třeba někdo z vašich blízkých? Spolehněte se na věc ze všech nejjednodušší, tedy na pořádný doping v podobě (tekutých) vitamínů!

š2_normal

Je jen málo dárků, jejichž skutečná hodnota časem mnohonásobně převýší počáteční investici. Kvalitní odšťavňovač, který umožní obdarovanému dopřát si každý den lahodný koktejl plný zdraví a který vydrží sloužit po mnoho desetiletí, je jedním z nich.

Obdarovaným přitom nemusí být jen vaši rodiče, dcera se zetěm nebo nejlepší kamarádka. Proč nemyslet i na sebe a nepořídit tenhle zdroj zdraví i do svojí domácnosti? Vyzkoušejte to a ověřte si, jakou sílu má dostatečné množství vitamínů ve vašem těle.

Nedostatkem vitamínů trpí podle Světové zdravotnické organizace téměř každý z nás

Pokud tělo nemá dost vitamínů, pak dlouhodobě strádá a zaručeně to na sobě nebo na svém dítěti poznáte. Zemdlené ploužení se životem, kdy nemáte na nic energii a často ani chuť, bývá jasnou známkou chybějících životabudičů - totiž vitamínů. Než poběžíte k lékaři, podívejte se v první řadě na váš talíř.

Možná namítnete, že přece všichni jíte dost ovoce a zeleniny. Pravda ale je, že jen málokdo dokáže denně sníst doporučené množství. Čerstvé plody by měly ideálně tvořit necelou polovinu vašeho denního příjmu potravin. Jak by se vám líbilo pokořit tuhle hromadu ve dvou třech sklenicích a ještě si pokaždé pochutnat na zajímavých kombinacích?

Odměna v podobě přílivu svěžesti na sebe nenechá dlouho čekat - vitamíny ze šťávy se totiž vstřebají již za 15 minut. Tento fakt vám umožní například zatočit s nachlazením hned poté, co na sobě pocítíte první příznaky nebo nahradit freshem ranní kávu. Nakopne vás se stejnou spolehlivostí!

Jak získat z čerstvých plodů 4x více vitamínů?

A proč nestačí místo odšťavňování prostě jen sníst kus ovoce? I plody v celku samozřejmě mají blahodárné účinky, ale pokud vypijete šťávu, tělo si z ní dokáže vzít až 4x více vitamínů. A to je velký rozdíl. Navíc i když při odšťavňování odstraníte vlákninu, zachovává si šťáva své očistné (detoxikační) účinky.

Také vaše dítě nesnáší ovoce a zeleninu?

S odšťavňovačem hravě vyřešíte problém s vaším dítětem, do kterého nedostanete mrkev snad ani heverem. Sladké barevné šťávičky a také samotný proces odšťavňování jsou pro děti velkým lákadlem. Můžete například odšťavnit pár kiwi, ve sklenici je dolít sodovkou a pojmenovat tenhle zelený nápoj po zlobru Shrekovi. Nebo nechte vaše dítě, ať si samo vybere, co do odšťavňovače naháže.

A kdyby to náhodou nevyšlo ani se šťávami, vytaste se s domácí zmrzlinou nebo sorbetem, na jejichž výrobu použijete čerstvé nebo mražené ovoce. Na takové dobrotě si ostatně pochutná celá rodina a v létě se díky této přídatné funkci ušetří nejen peníze, ale i kalorie.

Jak vybrat odšťavňovač?

Vybrat odšťavňovač může být trochu věda, nabídka na trhu je totiž docela rozsáhlá. Pokud nechcete později koupě litovat nebo byste se rádi vyhnuli hrozbě, že obdarovaný přesune odšťavňovač kamsi do skříně, obraťte se rovnou na specializovaného prodejce. Ten má vzhledem ke svému úzkému zaměření nejlepší přehled o tom, jaké přístroje jsou právě na trhu a především díky osobnímu testování ví, který z nich bude ideální právě pro vás.

Specialista na odšťavňování EUJUICERS.CZ vám navíc po vašem nákupu nabízí 14denní lhůtu na vyzkoušení, takže i kdybyste se s výběrem sekli, můžete nevyhovující přístroj snadno vyměnit za jiný.

Přehled o odšťavňovačích si můžete udělat i sami z pohodlí domova - stačí si objednat průvodce výběrem odšťavňovače zdarma. Nebo si nelamte hlavu vůbec s ničím a pořiďte dárkový poukaz, díky kterému si obdarovaný vybere svůj odšťavňovač sám.

Rychlý tip od specialisty na odšťavňování!

Jedním z nejlepších odšťavňovačů na trhu, který je velmi vhodný nejen do domácností s dětmi, je šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707. Mezi jeho výhody patří:

  • Univerzálnost - vylisujete ovoce, kořenovou i listovou zeleninu.
  • Víceúčelovost - nezískáte pouze čerstvou šťávu, můžete připravovat i zmrzlinu, sorbet, dětskou stravu, těstoviny, ořechová másla, mandlové mléko, nebo mlít kávu. Se speciálním nástavcem lze lisovat také olejnatá semena a získat tak hodnotný domácí olej.
  • Snadnost čištění - důležité kritérium, hlavně pokud chcete používat odšťavňovač pravidelně.
  • Dlouholetá životnost - pro značku Sana je důležité, aby se vám investice vrátila, a tak nešetří na kvalitních materiálech a provedení.
  • Doživotní servis a dostupnost náhradních dílů - další základní předpoklady pro téměř neomezenou výdrž vašeho nového odšťavňovače!

 

Více na WWW.EUJUICERS.CZ

PR, 4.3.2015

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359