Vánoční_banner

SVÍTÍCÍ STAVEBNICE KOMPATIBILNÍ S LEGEM - ROZZÁŘÍ OČI KLUKŮM I HOLKÁM

Hledáte hračku, která rozvíjí tvořivost, fantazii, zručnost a bude mít i praktické využití? Udělejte dětem radost stavebnicí Light Stax. Je vhodná už od 3 let a každý výtvor vašeho dítěte bude díky ní ještě krásnější.

Lightstax_svitici_stavebnice_normal

Jedná se totiž o svítící kostky, které využívají LED technologii. Jakmile dítě připojí kostku k základové desce, díky patentovanému systému se stane zázrak! Bez přítomnosti konektrorů nebo kabelů, se kostičky magicky rozsvítí. Z takového kouzla jsou děti nadšené!

Aby těch zážitků nebylo málo, lze základnu ještě nastavit ve čtyřech režimech: stále rozsvíceno, blikající, stmívající nebo vypnutí se po 15 minutách. 

Kostky jsou navíc plně kompatibilní se stavebnicemi typu LEGO nebo DUPLO, takže mohou vhodně doplnit stavebnice, které již máte doma. Vaše ratolest tak dokáže i s malou sadou vytvořit rozsáhlejší stavbu se světelným efektem.

Stavebnice Light Stax si získala pozornost i na veletrhu hraček v roce 2014 v New Yorku, kde zabodovala mezi první desítkou nejlepších hraček veletrhu.

Jejímu kouzlu podlehne každý bez ohledu na věk i pohlaví. Ocení ji kluci, holčičky i rodiče. Ti zejména proto, že stavebnice má také pratické využití. Hotové dílo je totiž možné použít jako svítidlo v dětském pokoji.

Dítě si tak může večer u postýlky rozsvítit výsledek své fantazie a být náležitě pyšné na svou práci - vlastnoručně vyrobenou lampičku.
Když design omrzí, není problém mít třeba i každý den jinou.

Stavebnice jsou obecně pro děti velmi přínosné. Mohou díky nim zhmotnit své představy, rozvíjejí kreativitu, pomáhají dětem procvičit jemnou motoriku prstů, která se následně hodí při mnohých praktických úkonech, umožní jim lépe chápat prostor. Jsou prostě prospěšné pro rozvoj dítěte.

Stavebnice Light Stax má estetický i praktický bonus navíc, který potěší celou rodinu.

Více na: http://www.hracky-virteco.cz/

V nabídce najdete i mnoho dalších hraček pro kluky i holky.

Zajímavé jsou určitě:

 

 

PR, 30.3.2015

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359