Animace-eon

OSOBNÍ A TELEFONICKÉ PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Máte pocit, že jste jako rodič v méně výhodné pozici, než ostatní? Řešíte osobní situaci, ve které si nevíte rady? Nabízíme pomocnou ruku v nelehké rodičovské chvíli. Poskytneme odbornou podporu v náročném období. Posvítíme na cestu v labyrintu paragrafů a zákonů.

Od poloviny září 2015 bude v APERIU probíhat pilotně osobní a telefonické poradenství pro rodiče s důrazem na jejich obtíže související s diskriminací, zaměstnáním, pohybem na trhu práce, na otázky ohledně jejich možností a práv, dávky související s rodičovstvím, ale i na podporu v obtížných situacích jako např. rozhodování ohledně vlastní budoucnosti, obavy z návratu z rodičovské dovolené do reality práce a zaměstnání, atp.

TELEFONICKÉ PORADENSTVÍ

Nežijete v Praze a potřebujete radu, doporučení? Je pro vás obtížné jet mimo domov, zorganizovat si hlídání na dobu během konzultace?
Využijte telefonické právní či psychologické poradenství!
Každé úterý a čtvrtek od 13 do 15 hodin jsou Vám na čísle 774 722 153 k dispozici odbornice a odborníci na danou problematiku. Úterý jsou věnována psychologickým aspektům obtížných situací rodičů, čtvrtky jsou věnovány převážně diskriminaci na trhu práce a souvisejícím právním opatřením.

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

Pokud máte zájem raději o osobní konzultaci s daným odborníkem či odbornicí, domluvte si svou schůzku na telefonním čísle 774 722 153 a to každý všední den od 10 do 15h. Konzultace probíhají vždy v úterý od15 do 18h s právničkou /převážně rodinné právo, pracovně právní vztahy, rodinné dávky v rámci EU, atp./ či psycholožkou, záleží na vaší volbě, vašem tématu. Pokud se na náhodou nedovoláte, nechte prosím vzkaz a my vás budeme kontaktovat. Poradenství probíhá v prostorách APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství /Plzeňská 66, Praha 5/.

Všechny konzultace jsou zdarma /platí do března 2016/, u telefonických konzultací hradíte službu dle běžného tarifu daného operátora. V případě nouze nás prosím informujte a zavoláme vám zpět. Poradenství nabízíme i rodičům-cizincům, a to v anglickém jazyce.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k obtížnosti některých právních záležitostí doporučujeme vzít si na osobní právní konzultaci všechny dokumenty související s vámi řešenou problematikou. Mějte je prosím v dosahu i u telefonické právní konzultace. Je pravděpodobné, že odbornice či odborník, kteří s vámi bude danou problematiku probírat, budou následně potřebovat nějaký čas na zpracování všech informací a dohledání vyplývajících řešení. Nečekejte tedy raději odpověď ihned, ale nejpozději do 14 dnů.

PŘIJĎTE, ZAVOLEJTE, NIKDY NEMUSÍTE BÝT NA VAŠE STAROSTI SAMI!

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz