Vánoční_banner

CLIP IN – prodloužení vlasů snadno, rychle a za dobrou cenu

CLIP IN je skvělý dárek pro každou ženu, která touží po dlouhých, hustých vlasech. Máte strach z poškození vlasů trvalým prodloužením? Nemáte čas sedět hodiny u kadeřníka kvůli vysněné hřívě? Pak je metoda CLIP IN právě pro vás. Dlouhé vlasy získáte během 5 minut, v pohodlí vašeho domova a bez rizika poškození vlasů.

Rollhladikova_normal

Jak správně vybrat vlasy CLIP IN?

Vlasy je možné sehnat v mnoha různých odstínech, od platinové blond přes měděnou až po černou. Pokud by se vám i tak stalo, že netrefíte přesný odstín své barvy, nemusíte zoufat, vlasy jsou 100 % lidské, proto je můžete nabarvit dle libosti. I délky jsou velmi variabilní od 40 cm do 70 cm, je tedy jen na vás, zda chcete vlasy spíše zahustit nebo zvolíte dlouhou hřívu až po pas.

Jak na aplikaci CLIP IN?

Aplikace těchto vlasů je velmi jednoduchá a zvládne ji každá žena sama doma. Každý vlasový pás obsahuje určitý počet sponek, dle své šířky (1 - 4), kterými vlasy připnete ke svým.

Nejprve pročešte své vlasy, vyčešte je do drdolu a nechte si volně jen úzký pás spodních vlasů. 

Pročešte nejširší pás CLIP IN vlasů, otevřete všechny sponky a začněte z jedné strany připínat k vašim vlasům přímo u hlavy, až se dostanete na stranu druhou. 

Tímto stylem pokračujte, dokud nepoužijete všechny vlasové pásy. Širší pásy (4-3 sponky) umístěte na zadní stranu hlavy, užší (2-1 sponku) pak na boky.

Po aplikaci vlasy ještě pročešte, aby co nejlépe splynuly s vašimi.

Co vše můžete s CLIP IN dělat?

Jelikož se jedná o vysoce kvalitní 100% lidské vlasy, můžete je upravovat v podstatě jako vaše vlastní. Lze je barvit, kulmovat, natáčet, žehlit. Vlasy můžete umýt, ostříhat, vyfoukat, nalakovat, záleží jen na vaší fantazii. Jediné co se nedoporučuje u clip - in vlasů je jejich odbarvování.

Jak se o CLIP IN vlasy starat?

Údržba clip-in vlasů není nijak náročná a nepotřebujete znát žádné speciální postupy. Základem je vlasy pravidelně pročesávat aby se nezacuchaly (stejně jako vaše vlasy) a po sundání zavírat sponky aby se neponičily.

Výhody CLIP IN

  • Jednoduchost připevnění - každá žena to dokáže hravě sama během 5 minut. 
  • Cena - velkou výhodou CLIP IN vlasů je určitě jejich cena, která odpovídá kvalitě 100% lidských vlasů a je velmi příznivá pro běžné uživatelky. 
  • Každý den jiná - vlasy CLIP IN jednoduše nandáte i sundáte, kdy se vám to hodí. Dnes můžete oslňovat dlouhou hřívou a zítra zvolit kratší vzdušný účes.

Mnoho dalších informací najdete na:

www.hotstyle.cz

Můžete zde vlasy i koupit za výhodné ceny.

PR, 5.11.2015

 

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359