Vánoční_banner

KVALITNÍ, KRÁSNÁ A VELMI PRAKTICKÁ RYCHLOVARNÁ KONVICE - KitchenAid Artisan

Hledáte rychlovarnou konvici, která vám bude nejen velmi dobře sloužit, ale zároveň se stane i šperkem vaší kuchyně? Pak určitě věnujte pozornost rychlovarné konvici Artisan z dílny amerického výrobce Kitchen Aid, kterou najdete v prodejnách Potten & Pannen - Staněk nebo na www.vasekuchyne.cz

Rychlovarná_konvice_kitchenaid_artisan_normal

Věříme, že Vás konvice na první pohled okouzlí, stejně jako nás. Ideálně se v ní spojuje zaoblený retro design s požadavky moderní kuchyně. Ať už milujete čaj nebo kávu, nepochybně oceníte kvality, které si můžete při přípravě nápojů dopřát.

Nespálíte se a není hlučná

Vrchní plášť konvice není na dotek horký, přestože si díky duální stěně uchovává horkou vodu déle, než je obvyklé. Konvice Vás nebude rušit ani hlukem, její chod je výrazně tišší, než u jiných běžných přístrojů.

Získáte vodu, jakou potřebujete

Skvělou možností je nastavitelná teplota (50°C až 100°C). Ta se Vám bude hodit při přípravě zeleného čaje nebo rozpustné kávy. Analogový teploměr vám ukáže aktuální teplotu vody, i když konvice nestojí v dokovací stanici.

Praktická po všech stránkách

Díky svému tvaru je konvice velmi stabilní a ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci i se zcela naplněnou konvicí. Její objem je určitě dostatečný - 1,5 l.

Dostupná v několika krásných odstínech

Výjimečný design konvice vyniká jak v královské červené, tak v decentní mandlové nebo stříbřitě šedé. K dispozici je i neutrální černá varianta. Vybere si prostě každý. Ať už chcete udělat radost sobě nebo někomu ze svých blízkých, tady určitě nešlápnete vedle.

Vybírejte na: www.vasekuchyne.cz

PR, 23.12.2015

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359