DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

Poludupacky_leginy_normal

Představte si, že existuje materiál - termoregulační - který pracuje podle teploty těla. Když je horko, chladí. Když je zima, hřeje. Děti jsou stále v teple, ale přitom nehrozí jejich přehřátí. Navíc by třeba mohl regulovat vznik potu a tím i potniček a nepříjemného svědění, takže by byl vhodný také pro děti s citlivou pokožkou. Přestaňte si jen představovat a nechte tento materiál představit. Ano, skutečně existuje. A ano, můžete do něho obléci své děti. Jmenuje se Outlast®.

Dětské legíny Outlast

Tento skvělý a chytrý materiál vyvinuli vědci na přání NASA pro oblečení kosmonautů. A také se skutečně i do vesmíru podíval. V posledních letech se ale dostal také do jiných průmyslů, především textilního, a vy si můžete jeho komfort vyzkoušet na vlastní kůži.

Dětské sukně Outlast

S Outlast® materiálem pracuje ve svých kolekcích značka Little Angel®, jejímž výrobcem je česká firma DITA z Tábora. Jako jedna z mála v Evropě vlastní licenci na použití tohoto termoregulačního materiálu pro výrobu dětského oblečení a textilu.

Dětské oblečení Outlast

A sortiment nabízí opravdu široký - u Little Angel® najdete oblečení pro děti od narození až do 8 let. A to od čepiček, přes trička, body, kalhoty, ponožky nebo funkční punčocháče. Zároveň značka nabízí vše do dětských postýlek a kočárků. Její jedinečná šněrovací zavinovačka nebo zimní fusak panentovaného střihu dokonce obržely ocenění Grand Prix v České republice za funkčnost, design a inovativní přístup.

Dětská čepice Outlast

Díky materiálu Outlast® se už nemusíte starat o pohodlí vašeho děťátka. Oblečení vytvoří teplotní harmonii, zvyšuje pohodlí a celodenní komfort. Děti se v Outlast® materiálu budou cítit příjemně bez ohledu na to, jaké aktivitě se věnují nebo jaké roční období právě panuje.

Bojíte se toho, že funkční věci nemohou být zároveň trendy? Little Angel® nabízí širokou škálu barev a designů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Kvalitní dětské oblečení Dita Angel

Dopřejte si tento komfort i vy! Startujeme kolekci oblečení Outlast® pro dospělé. Podívejte se na nabídku.

Zkušenosti maminek:

„Emča si lebedí v Outlastu od narození. Oceňuji praktičnost, propracovanost a kvalitu."

Maminka Lucie

„Miluju vše od této značky, maličká je dost horkokrevná a s Outlast je problém vyřešen".

Maminka Helena

„Náš Adámek chodí oblečený v Outlastu od narození. Celou výbavu pro miminko jsme měli od Little Angel®. Maximálně spokojená jsem byla se zimním fusakem. Nejen, že jsou výrobky funkční, ale ještě ve světě vypadají. Dítě oblečené od Little Angel® prostě vystupuje z davu."

Maminka Martina

Kde nakoupíte?

Eshop: www.littleangel.cz
Prodejny: Tábor, Stránského 2510, areály firmy DITA
Plzeň, Galerie Slovany, N8městí Generála Píky 2703/27
VELETRH FOR KIDS 7. - 10. 4. 2016 (Praha Letňany)

PR, 24.3.2016

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359