Vánoční_banner

KVALITNÍ LAHVE SIGG - ZÁLEŽÍ NA TOM, Z ČEHO VAŠE DĚTI PIJÍ

www.vasekuchyne.cz/sigg-kids/

Hledáte láhev pro děti do školy? Zajímá vás lahev na pití, která zachová chuť a vůni nápoje a na rozdíl od PET lahví nebude do nápojů uvolňovat žádné toxiny ani jiné nežádoucí látky? Chcete lahev, která odolá mechanickému i chemickému poškození? Není vám lhostejné zdraví vašich dětí ani životní prostředí? Pak určitě neuděláte chybu, když si vyberete láhev SIGG.

2016-10-02-11-58-34-680-680-12-1455101914-0-4l-8544-40-glow-night-cats_normal

Pod značkou SIGG se skrývá přední světový výrobce pitných lahví, jehož historie  je již více než 100letá. První produkty švýcarské společnosti SIGG totiž byly vyrobeny už roku 1908.

Sigg láhve pro děti jsou velmi kvalitní a odolné

SIGG láhev pro dětiVýrobky SIGG mají nejpřísnější atesty a využívají nejmodernější technologické postupy s důrazem na kvalitu každého jednotlivého produktu. Při výrobě těch nejkvalitnějších pitných lahví a doplňků se snoubí značné zkušenosti a tradice s nejpokrokovějšími metodami výroby. Vnitřní vrstva je ze speciálního materiálu, který dokonale zachovává chuť i aroma nápojů nápoje a neuvolňuje žádné toxiny ani jiné nežádoucí látky. Jestli vás tedy zajímá zdravá láhev pro děti, právě jste ji našli.

Lahve SIGG jsou mimořádně odolné. Pokud i přesto dojde např. k promáčknutí působením velkého tlaku, vnitřní vrstva se nepoškodí a je možné lahev dále používat. Povrchová úprava je na lahev po nanesení vypálena, takže se lahev neolupuje a nepoškrábe ani při dlouhodobém používání.

Šetrné pro zdraví, životní prostředí i vaši peněženku

SIGG láhev pro dětiPři používání lahví SIGG nevzniká zbytečný odpad jako při pití z PET lahví, navíc pití balené vody přináší nejen možná zdravotní rizika, ale i vyšší náklady. Už samotná výroba produktů SIGG je mnohem ekologicky šetrnější, než je tomu u umělohmotných lahví. Lahve jsou recyklovatelné a tím, že neslouží k jednorázovému použití, šetří výrazně životní prostředí. Lahev slouží k opakovanému použití a vydrží dlouhé roky i při velmi nešetrném zacházení. Zajímá vás zdravá láhev pro děti? Právě jste ji našli.

Snadná údržba

Údržba je velmi jednoduchá. Lahev SIGG snadno vyčistíte i když v ní delší dobu zůstane např. sladký nápoj. Při opravdu silném znečištění je možné použít čistící tablety a speciální kartáč SIGG. S jejich pomocí uvedete lahev bez velké námahy opět do perfektního stavu.

Nezapomeňte - záleží na tom z čeho vaše děti pijí.

Velký výběr kvalitních lahví pro děti najdete zde:

www.vasekuchyne.cz/sigg-kids/

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359