Vánoční_banner

TERMOSKA PRO LÉTO I ZIMU

https://www.vasekuchyne.cz/sigg-termosky/

Pořiďte si termosku pro léto i zimu. Pokud se chcete v zimě zahřát a v létě ochladit, je termoska na kávu i čaj SIGG ideální.

Sigg_termo_normal

Termoska na čaj SIGG Hot & Cold Glass má dvojitou stěnu z vysoce tepelně odolného borosilikátového skla, které má pozitivní vliv na termoizolační vlastnosti, nápoj tak zůstane teplý až 1 hodinu, vychlazený zůstane studený až 2 hodiny.

Díky dvoustěnnému sklu nápoj sice zůstane horký, ale vy se nemusíte bát, že se o lahev popálíte. Studené nápoje zůstanou vychlazené bez kondenzace.

Hledáte termosku na čaj se sítkem?

Termoska SIGG má vestavěné filtry, které umožňují každému používat termosku přesně podle jeho představ. První filtr je ideální pro čaj (sypaný či porcovaný), druhý jako sítko pro louhování ovoce či bylinek. Oba filtry z nerezové oceli jsou snadno odnímatelné a termosku můžete používat i bez nich.

Praktická po všech stránkách

Dostatečně široké hrdlo lahve umožňuje komfortní používání, vrchní závit je kompatibilní se všemi tradičními uzávěry SIGG WMB (Wide Mouth Bottle). Pro lepší a jistější úchop a ochranu spodní části termosky je lahev opatřena dvěma odnímatelnými silikonovými návleky.

Tím, že nápoj nepřijde do kontaktu s jiným povrchem než se sklem a nerezovou ocelí (víčko), nehrozí že byla negativně ovlivněna jeho chuť či vůně.

Další vysoce kvalitní termosky od společnosti Sigg najdete na:

https://www.vasekuchyne.cz/sigg-termosky/

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359