Vánoční_banner

NEJLEPŠÍ TOUSTOVAČ - KRÁSNÝ A VÝKONNÝ

Toustovač KitchenAid je výjimečný nejen kvalitou, ale i designem, který vaší kuchyni bude slušet. Tohoto pomocníka ocení každý člen rodiny. Usnadní vám přípravu skvělých snídaní.

Toustovač_kitchenaid_normal

Chutná snídaně představuje základ dobře naladěného dne, kdo by odolal na povrchu křupavé a uvnitř vláčné voňavé topince servírované ihned po probuzení? Toustovač KitchenAid vám umožní udělat každé ráno bez jediné kapky oleje  ty nejlepší tousty.

Je jedno, jestli jste milovníkem sladkého a nedáte dopustit na kombinaci másla a džemu či medu nebo dáváte přednost šunce a sýru. Základem je vždy perfektně propečené pečivo.

A to není všechno, nejlepší toustovač vám umožní připravit díky vkládatelné mřížce i vynikající sendviče. Toustovač Artisan nabízí skutečně ten nejlepší zážitek z toustování.

Extra široké otvory s automatickým vycentrováním zajišťujícím rovnoměrné opékání vám umožní opéct chléb, rohlíky, bulky i bagety. Pečivo se automaticky zasune a vysune podle nastavení na škále sedmi stupňů "zhnědnutí", zatímco časovač s LED indikátorem odpočítává zbývající čas.

Pokud do 45 vteřin toast neodeberete. opět se spustí dolů a další tři minuty se udržuje teplý.

Rozmrazování a opékaní z jedné strany je jen další třešinkou na dortu.

Když toaster KitchenAid Artisan vyzkoušíte, pochopíte, že pokud je kuchyň srdcem vašeho domova, toustovač Artisan bude srdcem vaší kuchyně.

Jak fungují KitchenAid výrobky si můžete vyzkoušet v prémiové škole Gourmet Academy, kde je při kurzech používají společně s dalším prémiovým nádobím světových značek.

Pokud nechcete rovnou na kurz vaření, určitě se zavtavte se v Potten & Pannen - Staněk KitchenAid Concept Storu ve Vodičkově ulici na Praze 1, který zrovna dostal nejprestižnější ocenění GIA jako nejlepší obchod ve střední a východní Evropě.

Tady najdetenejen téměř vše od KitchenAid, ale také bezvadně vyškolený personál, který Vám ochotně poradí nebo produkt předvede. Případně si další výrobky do sbírky ikonických KitchenAid kuchyňských pomocníků můžete pořídit i online.

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359