Vánoční_banner

HLEDÁTE RECEPTY NA RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ JÍDLA? MULTIFUNKČNÍ POMOCNÍK DO KUCHYNĚ VÁM ZRYCHLÍ A USNADNÍ TÉMĚŘ KAŽDÝ RECEPT.

http://www.sencor.cz/barevne-roboty?utm_source=azrodina&utm_medium=square_250&utm_campaign=robot

Kuchyňské roboty jsou spotřebiče, které by vám měli celkově usnadňovat život. Když už hledáte takového společníka do kuchyně, určitě si dopředu promyslete, co vše by měl umět. Důležité je, aby zvládal klasické šlehání, hnětení nebo mixování. Pokud chcete, aby vám přístroj ladil k vaší kuchyni, rozhodující je i barva. Na trhu je velký výběr takových robotů, ale ne všechny jsou stejně robustní a nemají stejné funkce. Například značka Sencor uvádí kolekci kuchyňských robotů, které nabízí velmi bohaté, a především praktické příslušenství, jsou celokovové a vyrábí se hned v devíti pastelových barvách.

Kopie_souboru_stm_42bl_front_opened_cmyk_300dpi_normal

Tou největší předností Sencor STM4xx je jeho multifunkčnost. Jeden přístroj zvládá míchání, šlehání, hnětení, mletí, tvarování, válení, krájení, strouhání i presování.

Robot je dodáván s několika doplňky. Obsahuje míchací metlu, která skvěle kopíruje mísu a hodí se vždy, když chcete doopravdy dobře promíchat suroviny. Šlehací balónová metla, která se hodí na šlehání smetany nebo vaječných bílků. Dále hnětací hák, který vám pomůže například s přípravou kynutého těsta na vánočku. Další vychytávkou je mlýnek na maso a s ním související plnič uzenin. Pokud máte rádi klobásy nebo například jitrnice, nemusíte už chodit k řezníkovi, ale můžete si je připravit sami doma, podle vlastní chuti. V neposlední řadě má robot i nástavec na krájení a strouhání, a to rovnou se třemi vyměnitelnými nástavci na hrubé, jemné a plátkové strouhání.

Kuchyňský robot SENCOR

Už tak rozsáhlé příslušenství můžete ještě doplnit dalšími vychytávkami. V případě, že máte rádi těstoviny, můžete si dokoupit výrobník těstovin. Pokud jste vyznavačem zdravého životního stylu, pak si dozajista rádi přikoupíte odšťavňovač. V období Vánoc vám přípravu vánočního cukroví usnadní další příslušenství, které můžete dokoupit, a to výrobník cukroví.

Kuchyňský robot Sencor STM4xx je, jak již bylo zmíněno, celokovový a působí robustním dojmem, což je dobře, zvládne tak i přípravu kynutého těsta, které je potřeba řádně hníst.

Kuchyňský robot SENCOR

Váží kolem deseti kilo, což se může zdát dost, ale věřte, že když ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít, aby opustil vaši pracovní linku. To, že s vámi vydrží velmi dlouho je pojištěno také zárukou na motor, která je na 6 let. Zároveň i fakt, že robot disponuje celokovovým tělem i převody, zaručí extrémní výdrž. A jeho cena je neodolatelná - již základní provedení s bohatým příslušenstvím, od konkurence nadstandardním, je k dostání za cenu 4.999 Kč.

http://www.sencor.cz/barevne-roboty?utm_source=azrodina&utm_medium=square_250&utm_campaign=robot

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359