Asekol_cervene_k_965x100px__04

STAN PRO DOVOLENOU S DÍTĚTEM? COLEMAN® Blackout Bedroom®

Jezdíte běžně na dovolenou pod stan a nejste si jisti, jestli to zvládnete i s dítětem? Rozhodli jste se nově zažít trochu dobrodružství, vyrazit s nejmladším členem rodiny někam do kempu a hledáte vhodný model stanu? Otestovali jsme ho za vás. Stany COLEMAN® Blackout Bedroom® na rodiny s dětmi myslí.

Coleman_stan_normal

Testovali jsme nejúspornější model, jak co do financí, tak co do prostoru - COLEMAN® Kobuk Valley 3 Plus. Nicméně i do tohoto stanu se s jedním dítětem vejdete a využijete stejné výhody, jaké mají větší stany z této řady. Patří určitě k tomu nejkvalitnějšímu ve své kategorii.

Postavit ho je hračka

Nemusíte být zkušený táborník ani technický typ, abyste tenhle stan zvládli postavit. I úplnému začátečníkovi stačí 20 min a stan je připravený k použití. Pokud jste zběhlí, stihnete to rychleji.

Coleman stan zabalený

Stan obsahuje přehledný obrazový návod, který vás dobře povede. 

Přehledný  návod jak postavit stan Coleman

Stavění stanů Coleman je jednoduchéZapomeňte na jakékoliv složitosti. Pomocí dvou zkřížených, lehce sestavitelných prutů vytvoříte ložnici a jedna předsunutá lomená tyč vám postačí k vytvoření poměrně prostorné předsíňky. Kolíky jdou velmi dobře zarazit do země.

Kdykoliv připraven pro klidný spánek

Právě tahle vychytávka vás nejspíš přesvědčí, že zejména pro stanování s dětmi jde o ideální volbu. Ocení ji ale každý, komu vyhovuje mít pro spánek tmu v kterékoliv chvíli, ať už je den nebo noc. Speciální patentovaná technologie BlackOut Bedroom® nepropustí dovnitř až 99% denního svitu, takže ideálně zatmavuje vaši ložnici. Potřebujete dát dítě spát po obědě? Chcete aby usnulo včas večer? Rádi byste si ráno přispali po probdělé noci? V tomhle stanu vás nebudou rušit žádné sluneční paprsky ani světla z jiného zdroje. Stany mají ale i další výhody.

Odolný proti živlům

Stany Coleman® jsou vyrobené z velmi kvalitních a praktických materiálů. Silný polyester je doplněný o speciální úpravu UV GUARDTMnebo UV PROTM, zabraňující degradaci tkaniny vlivem agresivního slunečního záření. Speciální tkanina pohlcuje teplo, takže i na přímém slunečním svitu je uvnitř stanu chladněji. K bezpečnosti uživatelů stanů Coleman® přispívá i samozhášivá úprava Fire retardantTM. Ta potlačujíce hoření tkaniny stanu. To znamená, že i kdyby se vám nedej bože podařilo třeba převrhnout plynový vařič, neshoří vám celý stan, ale při včasném odstranění zdroje plamene vám jako památka na celou událost zůstane ve stanu jen opravitelná díra. I na takové případy výrobce myslí, sada na opravu je součástí výrobku. Stany a přístřešky Coleman® procházejí třífázovým testováním v reálných i laboratorních podmínkách, při němž je komplexně prověřena funkčnost stanu včetně odolnosti vůči větru. Stany mají i optimální nepromokavost, kromě hodnoty vodního sloupce zohledňují také paropropustnost, aby se z vašeho stanu nestalo spíš pařeniště.

Pohoda ve stanu Coleman

Vybírat můžete i přes net

Pokud vás všechny uvedené výhody zaujaly, zbývá jen rozhodnutí, který typ stanu je právě pro vás nejvhodnější. Výběr vám usnadní 3D modely stanů, které si můžete prohlédnout v klidu domova.

Další detaily uvidíte i v přiloženému videu:


Přejeme vám dobrou volbu a příjemné zážitky s dětmi v přírodě.

PR, 21.7. 2017, www.coleman.eu

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Aperio_linka_pro_mamy_a_taty

POTŘEBUJE VAŠE DÍTĚ NEBO (SKORO) DOSPĚLÁK (10 - 26 LET) TROCHU NAKOPNOUT?

Samozřejmě to myslíme v dobrém :-) Nemá moc kamarády? Navazuje hůř vztahy? Těžko vychází s okolím? Je pořád na mobilu nebo pc? Škola je problém? Nechce se mu do práce? Něčím se trápí, něco se mu nedaří, nezvládá? V něčem lítá? Přemýšlíte co s ním, jak mu pomoct? Darujte mu vstupenku na KDYŽ CHCEŠ, TAK TO DOKÁŽEŠ! ON-LINE (s RADKEM BANGOU). Mimořádná možnost již tuto sobotu od 16.00 hod.

Dětské hodinky s GPS zajistí neustálý rodičovský dohled

Chcete mít přehled o svých dětech, ale současně je nechcete ztrapňovat před kamarády častými telefonáty nebo SMS zprávami? Jste jako na trní, když přijdou domů až o hodinu později, než bylo původně domluveno – a vymlouvají se, že se vybila baterie mobilu nebo že zvonění nebylo slyšet dost hlasitě? Přesně pro vás je tu efektivní řešení, které bude děti bavit a nabídne i pestrou paletu doplňkových funkcí. O co tedy přesně jde?

JUDr. ROMANA LUŽNÁ - ADVOKÁTKA

Poskytuje právní poradenství zejména v oblasti NEMOVITOSTÍ (převody bytů, domů, pozemků, zřizování věcných břemen, zástavních práv, řešení podílového spoluvlastnictví atd.) a RODINNÉHO PRÁVA (rozvodové řízení, úprava péče o nezletilé děti, úprava vyživovací povinnosti, vymáhání dlužného výživného, spory o určení otcovství).

CHYTRÝ TELEFON PRO CHYTRÉ DĚTI. JAK VYBRAT MOBIL PRO DÍTĚ NEJEN ZA VYSVĚDČENÍ?

Dnes bychom asi těžko našli dítě, které nechce mobil. Pokud tedy hledáte praktický a užitečný dárek, který udělá dítěti i radost, nový telefon je určitě dobrá volba. Jaký mobil ale vybrat? Inspirujte se tipy na telefony pro děti každého věku. Všechny uvedené modely jsou aktuálně dostupné v síti prodejen Mobil Pohotovost. Můžete tu nejen koupit nový mobil, ale i prodat starý, takže docílíte unikátní ceny.

Kde dělají zájemci o půjčky chybu? To vám vysvětlí Petr z portálu Bezvamoney.cz

Mnoho finančních problémů si dlužníci způsobí sami tím, že si půjčují bez rozmyslu. Další komplikací je nízká finanční gramotnost a nedostatečné využívání informačních článků specializujících se na oblast půjček. Nejenom tyto informace, ale i další důležité souvislosti vám prozradí Petr z Bezvamoney.cz.

Předsevzetí pro nový rok? Pojďme jíst zdravě, pojďme jíst BIO!

„Nepřejídat se, a když už si zahřešit, tak něčím opravdu kvalitním.“ Poznáváte se v tomto novoročním předsevzetí? Začněte nový rok zdravě a dejte si záležet na tom, co vy i vaše rodina jíte.

Jak zvládnout náročnou péči o seniora?

Přesvědčení, že senioři, kteří se o sebe nejsou schopni naplno sami postarat, patří do ústavů, je už naštěstí na ústupu. Příbuzní se snaží stále více, aby staří lidé mohli co nejdéle zůstat v domácím prostředí. Toto rozhodnutí s sebou však nese spoustu překážek.

SPÁNEK TEENAGERŮ

Spánkem stráví každý z nás asi 24 let, což odpovídá zhruba třetině našeho života. Kvalitní a dostatečný spánek tvoří nezbytnou podmínku zdraví, a to jak fyzického, tak duševního. Ovlivňuje funkci mozku i hladinu hormonů, které se podílí na chuti k jídlu a soustředění, snižuje pravděpodobnost depresí i sebevražedných sklonů. Dospělý člověk potřebuje v průměru osm hodin, u dětí a teenagerů však regenerace trvá delší dobu.

Padání vlasů a vlivy, které ho mohou způsobit

Po každém umytí vlasů vám jich vypadnou cca tři stovky. Zdá se vám to mnoho? Není potřeba se zneklidňovat – zdravý člověk má na hlavě kolem sto tisíc vlasů! Co ale dělat, pokud zjistíte, že vám vlasy ubývají rychlejším tempem než by měly?

STAN PRO DOVOLENOU S DÍTĚTEM? COLEMAN® Blackout Bedroom®

Jezdíte běžně na dovolenou pod stan a nejste si jisti, jestli to zvládnete i s dítětem? Rozhodli jste se nově zažít trochu dobrodružství, vyrazit s nejmladším členem rodiny někam do kempu a hledáte vhodný model stanu? Otestovali jsme ho za vás. Stany COLEMAN® Blackout Bedroom® na rodiny s dětmi myslí.

VÍTE, CO MŮŽETE UDĚLAT PRO BEZPEČÍ DĚTÍ NA INTERNETU?

Děti používají digitální technologie a internet čím dál častěji už od útlého věku. V České republice v současnosti téměř každé dítě od určitého věku používá zařízení, které je připojeno k internetu. Rodiče se tak musí vypořádat s novými situacemi, které spadají do takzvaného „digitálního rodičovství“. Rodiče by měli zvážit, jaká pozitiva a negativa s sebou přináší digitální zařízení v rukou dětí, především pak kolik času s nimi mají trávit, jak je kontrolovat a jak zajistit jejich internetovou bezpečnost.

JAKÁ JE ZDRAVÁ ŽIDLE PRO ŠKOLÁKA?

Dotaz: V současnosti zařizujeme dětský pokojík. Starší dceři bude sedm let, a tak bychom jí rádi pořídili vhodné sezení, kde si bude psát úkoly, malovat si a věnovat se dalším činnostem. Můžete nám poradit, kde bychom sehnali pracovní židli, která jí zajistí zdravé sezení a zároveň s ní nějaký ten rok poroste? Ludmila Márová, Jihlava

JAK UPÉCT MAKRONKY?

Upéct tohle výborné cukroví vůbec není lehké, a tak jsem se rozhodla absolvovat další kurz v rámci Gourmet Academy MAKRONKY S EDITOU. Kurzy s Editou Paulusovou se mi líbí čím dál víc, Edita je neskutečná profesionálka a zároveň se vůbec nestydí přiznat, že někdy něco zkrátka nevyjde i jí. Makronky jsou totiž zapeklitým dezertem i pro zkušené cukrářky. Konečný výsledek může ovlivnit takřka cokoli – typ mandlové mouky, vajíčka, vlhkost vzduchu, místo kde makronky schnou, atd. Nám se ale povedly!

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359