Vánoční_banner

Matné tekuté rtěnky Dermacol: (Ne)konečně syté barvy bez pocitu vysušení!

Také jste podlehli stále aktuálnímu trendu matných rtů? Potom vás určitě potěší bohatá nadílka 15 nádherných odstínů nových tekutých rtěnek Dermacol Matte Mania. Mají vše, po čem jste vždy toužili - dlouhotrvající a vysoce pigmentovanou matnou barvu, která zanechá vaše rty vláčné a bez pocitu vysušení.

Simulace_matte_mania_vejir_normal

 Dermacol Hyaluron Lip ShaperDopřejte si trendy matné líčení rtů, které jim zároveň dodá maximální komfort bez pocitu vysušení. Tekuté matné rtěnky Dermacol Matte Mania mají lehkou a vysoce pigmentovanou texturu, která dokonale přilne ke rtům a vytvoří na nich ochrannou bariéru vůči vnějším vlivům. Díky tomu budou dokonale chráněné před vysušením.
Rtěnky jsou dostupné v 15 nádherných odstínech. Nanášejte je pomocí praktického aplikátoru jednoduše a precizně - intenzivní dlouhotrvající barvy, která vydrží na rtech až 9 hodin dosáhnete jediným tahem!
Neobsahují parabeny ani živočišné produkty testované na zvířatech.

Tekutá rtěnka na rty Dermacol Matte Mania, 199,- Kč / 3,5 ml


Tip Dermacol: Neviditelné konturování pro smyslné rty

Toužíte po plných a hladkých rtech, které doslova svádějí k polibku? Pomozte si jednoduchým trikem s novou transparentní konturovací tužkou Dermacol Hyaluron Lip Shaper. Díky obsahu kyseliny hyaluronové dodá rtům potřebný objem a hydrataci. Zároveň je připraví na aplikaci rtěnky a zabrání jejímu rozpíjení.

Transparentní konturovací tužka Dermacol Hyaluron Lip Shaper obsahuje kyselinu hyaluronovou, známou svojí schopností vázat vodu, kterou následně uvolňuje do pokožky rtů. V kombinaci s přírodním klinicky testovaným peptidem Maxi Lip tak vyhlazuje jemné vrásky na povrchu rtů, dodává jim objem a hydrataci.

 

Aplikace:
Obkreslete pomocí tužky linii rtů, čímž vytvoříte neviditelnou linku, která zabrání rozpíjení rtěnky. Dlouhotrvající a velmi jemná textura je vysoce stabilní a odolá i působení extrémně vysokých teplot až do 40 °C.

Konturovací tužka na rty Dermacol Hyaluron Lip Shaper, 149,- Kč

 

 

 

Zoot_12953294
Fast_sencor_250x250_prosinec2016
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359