Vánoční_banner

KVALITNÍ ČESKÉ PŘIKRÝVKY, POLŠTÁŘE, RUČNÍKY A POVLEČENÍ? NAKUPUJTE PŘÍMO U VÝROBCE

Firma Brotex Písek vyrábí široký sortiment bytového textilu, u kterého se můžete spolehnout na českou kvalitu. Navíc si za dostupné ceny pohodlně vyberete a nakoupíte přímo v e-shopu výrobce.

5097-vivien-fialova_normal

Přikrývky a polštáře 

V nabídce najdete přikrývky i polštáře z dutého vlákna, což je materiál vhodný pro alergiky. Výhodou je, že je můžete prát až na na 95°C, takže údržba je velmi praktická. V případě zájmu si za rozumnou cenu dopřejete i trochu luxusu - povrchový materiál můžete mít z jemného broušeného mikrovlákna, s výtažkem aloe vera nebo se stříbrem.

Francouzské přikrývky

Tento typ přikrývek je už i u nás velmi oblíbený. Výhodný je samozřejmě pro páry, kteří chtějí spát pod jednou dekou. Vyberete si nejen ze všech obvyklých rozměrů, ale můžete také zvolit letní, celoroční nebo extrémně teplou zimní variantu.

Ručníky a osušky

Vysoce savé ručníky z bavlněného froté materiálu jsou velmi příjemné na omak a můžete je vždy barevně zkompletovat s osuškou. Přikoupíte také žínky nebo obrázkové dětské ručníky.

Osuška Brotex

Povlečení

Na všechny typy přikrývek u výrobce seženete i kvalitní české povlečení. Satén, bavlnu, krep nebo flanel, jednoduše jednobarevné i s exkluzivními vzory.

Povlečení Brotex

Sortiment pro děti

Speciální kategorií jsou polštáře, přikrývky i povlečení pro dětiTo zaujme veselými motivy se zvířátky v barvách pro kluky i holčičky. Zkrátka nepřijdou ani maminky, které chystají výbavičku pro miminko. Vše je totiž dostupné i ve velikosti do dětské postýlky.

Souprava pro děti

Praktická ochrana pro vaše matrace

Chránič matrace BrotexNejen pro děti, ale také pokud máte doma např. dlouhodobě ležící nemocné nebo seniory, oceníte matracové chrániče. Ty zabrání mechanickému poškození i protečení jakékoliv tekutiny.

Brotex nabízí i mnoho dalších zajímavých produktů pro vaši domácnost. Navšivte e-shop a přesvědčte se sami. Na stránkách najdete i praktické rady pro výběr nejvhodnější varianty ložního textilu.

PR, 7.12.2017

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359