Asekol_cervene_k_965x100px__04

Kde dělají zájemci o půjčky chybu? To vám vysvětlí Petr z portálu Bezvamoney.cz

Mnoho finančních problémů si dlužníci způsobí sami tím, že si půjčují bez rozmyslu. Další komplikací je nízká finanční gramotnost a nedostatečné využívání informačních článků specializujících se na oblast půjček. Nejenom tyto informace, ale i další důležité souvislosti vám prozradí Petr z Bezvamoney.cz.

Bezvamoney_cz_nahled_webu_normal

Nejčastější chyby našich žadatelů o půjčky

Podle dlouholetých zkušeností Petra klienti nejčastěji chybují v následujících oblastech:

 • Půjčka jako zázrak na problémy - jakákoliv půjčka je dobrý pomocník, ale špatný pán. Přesto si někteří dlužníci stále myslí, že půjčka pokryje finanční problémy, aniž by museli vyřešit jejich příčinu. To je obrovský omyl, který mnoho z nich nakonec dovede do dluhové pasti. 
 • Neochota šetřit - podle Petra je také překvapující, kolik lidí není ochotno přehodnotit svoje výdaje. Přitom i zcela jednoduchá analýza měsíčního rozpočtu může ukázat, kde lze ušetřit a za co se zcela zbytečně vyhazují peníze. 
 • Podcenění schopnosti splácet - mnoho bankovních a nebankovních půjček láká zájemce na zajímavé částky. Jenže ne všichni si včas uvědomí, že čím je kratší doba splatnosti, tím budou vyšší splátky. Navíc stále přetrvává trend, že si lidé snaží půjčovat více, než co jim umožňují pravidelné příjmy. 
 • Mnoho drahých půjček - větší počet půjček přijatých za různých podmínek je obvykle velmi nevýhodný. Petr v tomto případě doporučuje využít produkt sloučení půjček. Výsledkem je jedna půjčka, většinou s mnohem nižší úrokovou zátěží pro dlužníka.
 • Absence finančních rezerv - další častou chybou je nízká nebo dokonce nulová tvorba finanční rezervy na horší časy. Každý by si měl měsíčně spořit určitou částku, která mu pokryje nečekané výdaje. Rezerva je důležitá i v případě pracovní neschopnosti z důvodu nemoci, jakož i při ztrátě zaměstnání. 
 • Podcenění podmínek půjčky - každá půjčka má svoje podmínky, což si mnoho žadatelů neuvědomuje. Proto je nutné si vyhodnotit, který produkt je pro daného člověka nejvhodnější. Jestliže to zájemce o půjčku neudělá, může mu být žádost zamítnuta. A právě nesplnění podmínek je podle Petra nejčastějším důvodem neúspěchu žadatelů. Přitom by stačilo si vybrat adekvátního poskytovatele.
 • Malá informovanost o světě půjček - pokud chce kdokoliv získat výhodnou půjčku od solidní nebankovní společnosti nebo banky, musí si najít čas na zmapování trhu s půjčkami. Podstatné je sledovat i nejnovější aktuality. Např. o vývoji úrokových sazeb, ale to bohužel příliš zájemců o půjčky nedělá.

Jaká je k dispozici pomoc vedoucí ke zvýšení finanční gramotnosti?

Dlouholeté zkušenosti Petra a celého týmu Bezvamoney.cz umožňují, že je návštěvníkům jejich portálu poskytována kvalitní finanční osvěta. Zajímavé články se zaměřují nejenom na různé druhy půjček, ale i na oblasti práce, úspor, stabilizace financí, dluhů a různých novinek ze světa ekonomiky.

Petr proto každému doporučuje k přečtení například tyto články:

 • Topná sezóna už jede. Umíte na ní ušetřit?
 • Pracovat můžete, i když jste na Úřadu práce.
 • Více půjček v jedné rodině? Sloučit půjdou všechny!
 • Hypotéky ihned reagují na navýšenou repo sazbu.
 • Půjčka na investici do kryptoměn?

Velmi oblíbenou pomocí je také služba nabízející online srovnání půjček zdarma. Petr se každý den přesvědčuje, že alespoň trochu poučení zájemci si nejprve udělají porovnání nabídek na bankovní a nebankovní půjčky. Teprve následně se rozhodnou, která půjčka je pro ně nejvhodnější. Tím ovšem online služba zdarma na portálu Bezvamoney.cz nekončí. Kdokoliv totiž může o vybranou půjčku požádat online z pohodlí domova.

Petr úplným závěrem upozornil, že je vždy nutné dodržovat pravidla zodpovědného půjčování. Jakékoliv jejich porušení se může každému krutě vymstít. Případů nešťastných dlužníků, kteří přišli o majetek, zažil ve své praxi již mnoho.

PR, 14.3.2018

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Aperio_linka_pro_mamy_a_taty

POTŘEBUJE VAŠE DÍTĚ NEBO (SKORO) DOSPĚLÁK (10 - 26 LET) TROCHU NAKOPNOUT?

Samozřejmě to myslíme v dobrém :-) Nemá moc kamarády? Navazuje hůř vztahy? Těžko vychází s okolím? Je pořád na mobilu nebo pc? Škola je problém? Nechce se mu do práce? Něčím se trápí, něco se mu nedaří, nezvládá? V něčem lítá? Přemýšlíte co s ním, jak mu pomoct? Darujte mu vstupenku na KDYŽ CHCEŠ, TAK TO DOKÁŽEŠ! ON-LINE (s RADKEM BANGOU). Mimořádná možnost již tuto sobotu od 16.00 hod.

Dětské hodinky s GPS zajistí neustálý rodičovský dohled

Chcete mít přehled o svých dětech, ale současně je nechcete ztrapňovat před kamarády častými telefonáty nebo SMS zprávami? Jste jako na trní, když přijdou domů až o hodinu později, než bylo původně domluveno – a vymlouvají se, že se vybila baterie mobilu nebo že zvonění nebylo slyšet dost hlasitě? Přesně pro vás je tu efektivní řešení, které bude děti bavit a nabídne i pestrou paletu doplňkových funkcí. O co tedy přesně jde?

JUDr. ROMANA LUŽNÁ - ADVOKÁTKA

Poskytuje právní poradenství zejména v oblasti NEMOVITOSTÍ (převody bytů, domů, pozemků, zřizování věcných břemen, zástavních práv, řešení podílového spoluvlastnictví atd.) a RODINNÉHO PRÁVA (rozvodové řízení, úprava péče o nezletilé děti, úprava vyživovací povinnosti, vymáhání dlužného výživného, spory o určení otcovství).

CHYTRÝ TELEFON PRO CHYTRÉ DĚTI. JAK VYBRAT MOBIL PRO DÍTĚ NEJEN ZA VYSVĚDČENÍ?

Dnes bychom asi těžko našli dítě, které nechce mobil. Pokud tedy hledáte praktický a užitečný dárek, který udělá dítěti i radost, nový telefon je určitě dobrá volba. Jaký mobil ale vybrat? Inspirujte se tipy na telefony pro děti každého věku. Všechny uvedené modely jsou aktuálně dostupné v síti prodejen Mobil Pohotovost. Můžete tu nejen koupit nový mobil, ale i prodat starý, takže docílíte unikátní ceny.

Kde dělají zájemci o půjčky chybu? To vám vysvětlí Petr z portálu Bezvamoney.cz

Mnoho finančních problémů si dlužníci způsobí sami tím, že si půjčují bez rozmyslu. Další komplikací je nízká finanční gramotnost a nedostatečné využívání informačních článků specializujících se na oblast půjček. Nejenom tyto informace, ale i další důležité souvislosti vám prozradí Petr z Bezvamoney.cz.

Předsevzetí pro nový rok? Pojďme jíst zdravě, pojďme jíst BIO!

„Nepřejídat se, a když už si zahřešit, tak něčím opravdu kvalitním.“ Poznáváte se v tomto novoročním předsevzetí? Začněte nový rok zdravě a dejte si záležet na tom, co vy i vaše rodina jíte.

Jak zvládnout náročnou péči o seniora?

Přesvědčení, že senioři, kteří se o sebe nejsou schopni naplno sami postarat, patří do ústavů, je už naštěstí na ústupu. Příbuzní se snaží stále více, aby staří lidé mohli co nejdéle zůstat v domácím prostředí. Toto rozhodnutí s sebou však nese spoustu překážek.

SPÁNEK TEENAGERŮ

Spánkem stráví každý z nás asi 24 let, což odpovídá zhruba třetině našeho života. Kvalitní a dostatečný spánek tvoří nezbytnou podmínku zdraví, a to jak fyzického, tak duševního. Ovlivňuje funkci mozku i hladinu hormonů, které se podílí na chuti k jídlu a soustředění, snižuje pravděpodobnost depresí i sebevražedných sklonů. Dospělý člověk potřebuje v průměru osm hodin, u dětí a teenagerů však regenerace trvá delší dobu.

Padání vlasů a vlivy, které ho mohou způsobit

Po každém umytí vlasů vám jich vypadnou cca tři stovky. Zdá se vám to mnoho? Není potřeba se zneklidňovat – zdravý člověk má na hlavě kolem sto tisíc vlasů! Co ale dělat, pokud zjistíte, že vám vlasy ubývají rychlejším tempem než by měly?

STAN PRO DOVOLENOU S DÍTĚTEM? COLEMAN® Blackout Bedroom®

Jezdíte běžně na dovolenou pod stan a nejste si jisti, jestli to zvládnete i s dítětem? Rozhodli jste se nově zažít trochu dobrodružství, vyrazit s nejmladším členem rodiny někam do kempu a hledáte vhodný model stanu? Otestovali jsme ho za vás. Stany COLEMAN® Blackout Bedroom® na rodiny s dětmi myslí.

VÍTE, CO MŮŽETE UDĚLAT PRO BEZPEČÍ DĚTÍ NA INTERNETU?

Děti používají digitální technologie a internet čím dál častěji už od útlého věku. V České republice v současnosti téměř každé dítě od určitého věku používá zařízení, které je připojeno k internetu. Rodiče se tak musí vypořádat s novými situacemi, které spadají do takzvaného „digitálního rodičovství“. Rodiče by měli zvážit, jaká pozitiva a negativa s sebou přináší digitální zařízení v rukou dětí, především pak kolik času s nimi mají trávit, jak je kontrolovat a jak zajistit jejich internetovou bezpečnost.

JAKÁ JE ZDRAVÁ ŽIDLE PRO ŠKOLÁKA?

Dotaz: V současnosti zařizujeme dětský pokojík. Starší dceři bude sedm let, a tak bychom jí rádi pořídili vhodné sezení, kde si bude psát úkoly, malovat si a věnovat se dalším činnostem. Můžete nám poradit, kde bychom sehnali pracovní židli, která jí zajistí zdravé sezení a zároveň s ní nějaký ten rok poroste? Ludmila Márová, Jihlava

JAK UPÉCT MAKRONKY?

Upéct tohle výborné cukroví vůbec není lehké, a tak jsem se rozhodla absolvovat další kurz v rámci Gourmet Academy MAKRONKY S EDITOU. Kurzy s Editou Paulusovou se mi líbí čím dál víc, Edita je neskutečná profesionálka a zároveň se vůbec nestydí přiznat, že někdy něco zkrátka nevyjde i jí. Makronky jsou totiž zapeklitým dezertem i pro zkušené cukrářky. Konečný výsledek může ovlivnit takřka cokoli – typ mandlové mouky, vajíčka, vlhkost vzduchu, místo kde makronky schnou, atd. Nám se ale povedly!

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359