Vánoční_banner

AUDIOKNIHY ZE SUPRAPHONU PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Hledáte zajímavou audioknihu? Inspirujte se našimi tipy, které jako dárek určitě potěší. Děti si zamilují netradiční, vtipné pohádky od Jana Ondera a Hany Onderové, doprovázené hudbou Radka Bangy, s názvem KDO ZACHRÁNÍ PIŽĎUCHA? Dospělí se zaposlouchají do výjimečné audioknihy PANE BŮH, TADY ANNA, kterou načetla Bára Hrzánová a hudbou doprovodila Aneta Langerová.

Kdo_zachrání_pižďucha_normal

KDO ZACHRÁNÍ PIŽĎUCHA? 

Sedmnáct pohádek načetli Onderovi herečtí kolegové Lukáš Pavlásek, Dana Batulková, Jiří Dvořák, Zuzana Onderová a Lumíra Přichystalová. S nimi se spřátelil při účasti v soutěži StarDance. Tam poznal i autora hudby Radka Bangu. Známý hip-hoper, vystupující pod pseudonymem Gipsy.cz, na nahrávce kromě hudby také načetl jednu pohádku.

Hlavními hvězdami roztomilých, lehce netradičních a vtipných pohádek jsou většinou zvířátka - myšky, prasátko, rybka, ježek, vrabčák, ale i malý dráček nebo chlapec Honzík, klokani či skřítek Pižďuch. Díky odvaze, přátelství, chytrosti a vzájemné pomoci dopadnou všechny pohádky dobře, třebaže jsou malí hrdinové postaveni před tvrdé zkoušky a ohrožují je zákeřní, závistiví a líní tvorové ze zvířecí říše. Atmosféru mimořádných pohádkových příběhů dokresluje scénická hudba a vyprávění doplňuje i jedna zpívaná píseň.

Poslechněte si ukázky na webu Supraphonu, kde audioknihu i koupíte.

PANE BŮH, TADY ANNA

Pane Bůh, tady Anna

Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích.

Ve třicáty'ch letech našel mladý Fynn při potulkách ulicemi Londýna malé opuštěné děvčátko Annu, ujal se jí a se svou matkou se o ni staral. Po večerech si spolu vyprávěli a hráli, mluvili o životě, o přírodních vědách a matematice i o všem, co nás přesahuje. Anna Fynnovi povídala o svy'ch rozmluvách s „panem Bohem", jemuž se svěřovala se všemi myšlenkami a těžkostmi. Měla neobyčejnou schopnost přesně formulovat životně důležité otázky, které ji zajímaly a dokázala na ně nalézt i jasné odpovědi. Nevinný, ale pronikavy' pohled Anny na svět přiměl Fynna, aby přeformuloval své dosavadní názory.

Vše, co nás přesahuje, řečeno jasně a zajímavě ústy malého děvčátka Anny, ve skvělé interpretaci Báry a Anety, doplněno dvěma bonusovými písněmi.

Ukázky i možnost zakoupení na webu Supraphonu. 

 

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359