Vánoční_banner

KVALITNÍ NÁDOBÍ POTĚŠÍ A VYPLATÍ SE - KTERÉ VYBRAT?

Určitě to dobře znáte. Některé kusy nádobí přežijí v kuchyni spoustu let a pořád dobře vypadají i výborně slouží. Naproti tomu jste se nejspíš taky párkrát spálili a pořídili si kousky, které moc nefungují nebo nic nevydržely a rychle letěly do popelnice. Máme pro vás tipy na nádobí s osvědčenou kvalitou. Ať už chcete potěšit sami sebe nebo vybíráte praktický dárek pro někoho z blízkých na www.panvicky.cz si každopádně vyberete. AKTUÁLNĚ MŮŽETE NAVÍC VYUŽÍT I SPECIÁLNÍ SLEVU PRO NAŠE ČTENÁŘE. STAČÍ PŘI NÁKUPU UVÉST HESLO "AZRODINA"A ZÍSKÁTE SLEVU 10% NA NEZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ.

Ctx_scanpan-237_normal

DOBRÁ PÁNEV NAD ZLATO

Kvalitní pánev je základ, bez kterého se žádná kuchařka neobejde. Jenže na trhu je víc než dost pánviček, kterým se během pár týdnů či měsíců zvlní dno, příp. začne olupovat povrch a vy místo radosti z luxusních palačinek či šťavnatého řízku, úpíte nad nevzhledným a připáleným "čímsi". S takovou pánví kuchařské sebevědomí strmě klesá pod bod mrazu.

Tušíte jak si přípravu jídla usnadnit a vybrat pánev, která něco vydrží?

Mezi nejprodávanější patří pánvičky zn. Ballarini FERRARA. Není divu, že svou kvalitou už přesvědčily dlouhou řadu zákazníků i prodejců, kteří své pozitivní zkušenosti předávají dál. Jídlo v nich můžete připravovat bez tuku a klidně používat i kovové náčiní. Pánve totiž disponují velmi odolným, granitovým, nepřilnavým povrchem a jsou použitelné na všechny druhy sporáků. Výrobce poskytuje 5letou záruku na rovné dno!

Ballarini FERRARA má v nabídce také hrnce a pekáče. Všechny produkty jsou vhodné do myčky a neobsahují teflon ani těžké kovy.

CELÝ SORTIMENT BALLARINI FERRARA MŮŽETE KOUPIT ZDE

Další luxusní značkou, která nabízí velmi kvalitní pánve je dánská SCANPAN CTX. Je pro vás důležité připravovat jídla bez tuku? Ať už pro děti nebo kvůli dietě? Pak je značka SCANPAN CTX určitě dobrou volbou. Je oblíbená i v dalších severských státech, jako je Finsko, Norsko a Švédsko, což jsou země zdravým vařením pověstné.

Pánev SCANPAN CTX

KOUPIT PRODUKTY SCANPAN CTX

I tady si budete užívat všechny výhody zmíněné u pánviček Ballarini FERRARA. Pánvičky SCANPAN CTX jsou navíc ručně lité ze 100% recyklovaného hliníku, takže jejich zakoupením šetříte i životní prostředí. Záruku mají prodlouženou na 5 let a jsou použitelné do trouby až do 260°.

Pánve a hrnce SCANPAN CTX

Od této značky koupíte také hrnce.

OSTRÝ NŮŽ UŠETŘÍ ČAS I NÁMAHU

Kdo někdy zkusil rozdíl mezi kvalitním nožem a věčně tupou "pižlou", dá nám určitě za pravdu. S dobrými noži je radost krájet a máte vše hotové mnohem rychleji. Nože Berndorf Profi Line k těm kvalitním nepochybně patří a přesto překvapí přijatelnou cenou.

Můžete si vybrat jednotlivě nebo (se) obdarovat sadou v praktickém dřevěném stojanu.

Nože Berndorf Profi Line

KOUPIT NOŽE BERNDORF PROFI LINE

V nabídce je kromě užitkové a univerzální klasiky, také nůž na ovoce a zeleninu, maso, chléb, nůž vykošťovací a sekáček, dokonce i nůž na lososa a šunku.

Nůž Berndorf Profi Line

Nože Berndorf Profi LineŘezná hrana těchto nožů je broušená do klínu, což způsobuje, že se jedná o nože s extra ostrou čepelí. Výrobce myslí i na vaše bezpečí, takže držadla vybavil zadní ochranou, která zabraňuje vyklouznutí z ruky.

 

PEČENÍ JE RADOST

Tedy ne vždy, ale s kvalitními pomocníky se nemusíte bát připalování, ani trápit nedokonalým vyklopením z formy. Jde to skoro samo ;-)

Zde opět s nabídkou vítězí Dánové a značka SCANPAN nebo BRUND by Scanpan.

Chybí vám klasický plech? Vyšší pekáč? Pekáč s víkem? Nebo toužíte po čtvercovém pekáči? Vše je k dispozici.

Pekáč SCANPAN

KOUPIT PEKÁČE A FORMY

Naprostou hvězdou a ozdobou kuchyně pro náročné se stane měděný pekáč SCANPAN Maitre D'.

Praktické hospodyňky zase určitě uvítají formu na srnčí hřbet, bábovky, dorty nebo muffiny. Všechny formy disponují odolným povrchem a jsou vhodné do myčky.


Malá rada na závěr. Nechtějte na nádobí za každou cenu ušetřit. Nákupem nekvalitních kousků od pochybných prodejců neprospějete svému zdraví a v konečném důsledku ani peněžence.

Vybírejte u odborníků, kteří prodávají dlouholetými zkušenostmi ověřené zboží, dbají na poměr cena/výkon a rádi vám dobře poradí. Jako třeba nám na panvicky.cz

PR, 13.11.2018

 

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359