Vánoční_banner

KVALITNÍ MATRACE PŘÍMO OD ČESKÉHO VÝROBCE

Oceňujete českou kvalitu a rádi nakupujete přímo od výrobce? Sháníte postel z masivu, dobrou matraci nebo rošt? Pak určitě navštivte webové stránky: https://www.propostele.cz/

Matrace_propostele_normal

Nakupovat od výrobce se vyplatí nejen z důvodu výhodnější ceny, ale také se přímo u zdroje dozvíte informace, které vám prodejce často nedokáže poskytnout. Na základě rady zkušených odborníků pak mnohem lépe vyberete produkt, který nejlépe vyhovuje právě vašim potřebám.

Samozřejmostí je komplexní servis, včetně dopravy po celé ČR i SK.

Máte atypické rozměry postele? Nevadí, můžete si nechat vyrobit matrace na míru.

Možná patříte mezi urostlejší zákazníky a potýkáte se s problémem nedostatečné nosnosti běžně dostupných matrací. Právě jste našli výrobce, který na vás myslí. Na webu totiž najdete i speciální nabídku matrací pro vysokou zátěž.

Matrace pro vysokou zátěž

Konkrétně matrace GEKON HR unese úplně každého. Jedná se o ortopedickou matraci, která snese extrémní zátěž. Má nosnost 185 kg na lůžko! Dle informace výrobce nemá i díky vysoké životnosti ve své kategorii konkurenci. Je vhodná nejen pro urostlé lidi, ale také pro každého, kdo preferuje spaní na tuhém podkladu.

Web každopádně umožňuje i výběr matrace podle tuhosti

Hledáte postel z masivu za dobrou cenu? V nabídce najdete postel z masivu již od 1 675,- Kč.

Postel z masivu

Pokud máte omezený rozpočet, určitě vás potěší i cenově zvýhodněné matrace, které najdete v sekci totální výprodej nebo akce 1+1.

Přejeme vám dobrý výběr a klidný, pohodlný spánek.

PR, 26.11.2018, www.propostele.cz

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359