Vánoční_banner

VÝJIMEČNÉ NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKY JAKO OHROMUJÍCÍ DÁREK

Nádherné kuchařky, které zaujmou nejen atraktivním vzhledem, ale i výjimečným obsahem. Pro autorku je vaření životní vášní. Vydejte se s ní za recepty nejbarevnějších zemí světa nebo dokonale prozkoumejte mexickou kuchyni...

Kamu_kuchařka400_normal

Kamila Rundusová alias KAMU vystudovala střední hotelovou školu a potom sbírala zkušenosti v mnoha zemích světa. Vařila na Novém Zélandu, v Austrálii, Anglii, Číně, Peru, Vietnamu i Thajsku. Měla možnost nahlédnout pod pokličku u Jamieho Olivera v Londýně, učila se v hotelu Hilton i Intercontinental, ale také v pražské michelinské La Degustation Boheme Bourgeoise

Pro Českou Televizi natočila dvě série cestopisného dokumentárního seriálu o vaření (Kamu ve Vietnamu a Kamu v Mexiku) a vydala tyto dvě nádherné knihy, plné receptů, které vám učarují:

NEJBAREVNĚJŠÍ KUCHAŘKA

Pokud milujete jídlo i cestování, rádi experimentujete a hledáte novou inspiraci pro oživení jídelníčku recepty z různých světových kultur, pak jste právě našli ideální kuchařskou knihu.

Je plná tradičních receptů, které autorka získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti.

S touhle knížkou se nebudete bát pustit do přípravy vietnamských, čínských, korejských, japonských, peruánských či mexických jídel.

Váš jídleníček bude pestřejší a barevnější, než jste si kdy uměli představit.

Nejbarevnější kuchařka

 

NEJBAREVNĚJŠÍ MEXIKO 

Tato kuchařská kniha se, jak už z názvu vyplývá, zabývá oproti té předchozí pouze jednou zemí.  Díky natáčení pořadu Kamu v Mexiku měla autorka možnost procestovat 12 mexických států a přesvědčit se o tom, jak je tato země bohatá a pestrá. 

Nejbarevnější MexikoKniha určitě potěší všechny vegany, protože na každý tradiční mexický recept na bázi masa zde najdete originální veganskou verzi.

Obsahuje také spoustu rad, jak v českých podmínkách sehnat  potřebné suroviny nebo čím je případně nahradit. 

Samozřejmě nechybí ani krásné barevné fotky z Mexika.

Obálka knihy má navíc termochromatický lak, který mění při teplotě barvu, při zahřátí se zbarví a tímto je zcela vyjmečná a kouzelná. (viz obrázek nahoře + zde)

Obě knihy i mnoho dalších zajímavých informací najdete na: https://www.nejbarevnejsikucharka.cz 

První kniha je dostupná ještě do Vánoc, druhá bude k dispozici v lednu 2019.

PR, 15.12.2018

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359