Vánoční_banner

NAMALUJ SI OBRAZ ANEB STYLOVÝ NÁVRAT DO DĚTSTVÍ

Nedávno jsem dostala od kamarádky dárek, upřímně řečeno jsem nejdřív byla dost překvapená. Civěla jsem na prázdné plátno s několika tenkými linkami a říkala si, jestli se nezbláznila...pak mi k tomu ale dala fotku, najednou mi všechno docvaklo a bylo to naprosto geniální!

1537-wolf-geometry-vizualizace-large_normal

Byl to obraz, obraz, který jsem si mohla sama namalovat, okamžitě jsem si vzpomněla na dětství, kdy jsme se ségrou malovaly plošky podle čísel a připadaly si jako Michelangelo, protože na konci vzniklo mistrovské dílo. Tohle ale bylo o několik levelů výš.

Bavlněné plátno bylo precizně natažené na dřevěném rámu o velikosti 40x60 cm, nebyl to jen nějaký kus kartonu. Součástí balení byly i akrylové barvy a sada kvalitních štětců, takže jsem se do malování mohla pustit, hned jak jsem přišla domů. Bylo to úplně jednoduché a při tom tak fascinující, s každou vybarvenou ploškou obraz získával tvář. Těšila jsem se, až ho domaluju a konečně uvidím kompletní výsledek, na druhou stranu mě ale malování tak bavilo, že jsem nechtěla, aby skončilo. Asi jako když čtete skvělou knížku, zajímá vás, jak to dopadne, ale zároveň vás příběh tak baví, že ještě nechcete být na jeho konci.

slon slon

Pokud tedy hledáte originální dárek pro své blízké všech věkových kategorií nebo i pro sebe, pak můžu paintyx jedině doporučit! Na jejich stránkách naleznete spoustu různých motivů od zvířat a krajiny přes film a hudbu, abstrakci a mandaly až po obrazy pro ty nejmenší. A co mě nejvíc dostalo, můžete si nechat obraz udělat i podle své fotky! No řekněte, kdo by si nechtěl namalovat třeba svého domácího mazlíčka? Navíc pro absolutní komfort si lze k obrazu objednat rovnou i barvy a štětce podle vlastního výběru.

mopsíkmopsík

A pokud zrovna nemáte obraz komu věnovat nebo váháte, jaký motiv si vybrat, můžete se zatím nechat inspirovat na jejich facebooku či instagramu, kam denně přibývají nové motivy.

Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_az_rodina_2
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359