Ch_bannery_brezen_2019_965x100

Rodinné centrum Kamarád Chameleon

Úterý 17.5.2016 - Pondělí 17.5.2021

8:00

Zahradníčkova 1118/2 150 00 PRAHA 5

Praha 5, kraj Praha

Anička_thumb


rodinné centrum Kamarád Chameleon

Děti hlídají vždy minimálně dvě zkušené chůvy, které mají na starosti skupinu nejvýše 12 malých zlatíček.

Strava:

V naší miniškolce nemáme zařízení na přípravu jídla, proto prosíme rodiče, aby svoje děti vybavily vždy dopolední svačinkou, obědem a pitím v podepsané lahvičce. V případě, že Vaše dítko zůstává až do odpoledne, vybavte ho prosím i odpolední svačinkou. Dětem samozřejmě s jídlem pomáháme, máme k dispozici mističky, dětské příbory, ubrousky i bryndáky.

Hygiena:

Přijímáme děti s plenkami i bez. Děti s plenkami pravidelně přebalujeme. Pokud jste zrovna ve fázi „zvykání si na bezplenkový režim“, nemusíte mít obavy. V případě „nehody“ se o Vaše dítko postaráme. Pravidelně vysazujeme děti na nočník, myjeme ruce a pomáháme tak v učení základním hygienickým návykům.

Ceník:

Platba miniškolky v našem zařízení probíhá formou zakoupení permanentek na určitý počet hodin. Záleží pak už pouze na Vás, jaký druh permanentky si vyberete, podle toho, jak často a na jak dlouho máte v plánu Vaše dítko u nás ve školičce nechávat. Více informací naleznete na stránce Ceník.

Ke stažení je zde naše standardní smlouva obsahující také provozní řád naší miniškolky: Smlouva vč. provozního řádu

Máte nějaký dotaz? Místo pro Vaše dítko v naší miniškolce si můžete rezervovat pomocí formuláře dole. Pokud Vám nevyhovuje naše aktuální otevírací doba, dejte nám vědět. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc.

Hlídání dětí v mini školce

Vracíte se do práce na částečný úvazek? Hledáte si novou práci a potřebujete jít na pracovní pohovor? Potřebujete, aby si Vaše dítko zvyklo na kolektiv než půjde do „velké“ školky? Čekáte druhé dítě a chcete, aby si Váš starší potomek začal zvykat na kolektiv a Vy jste tak měla více času na novorozence?  Nebo občas potřebujete jen něco vyřídit? Pak je pro Vás naše miniškolka to pravé řešení. Snažíme se rodičům vycházet maximálně vstříc a tak je koncipována i naše miniškolka. Vaše děti pohlídáme hodinu či celé dopoledne, každý všední den. Mini-školku můžete také využít při práci v naší sdílené kanceláři.

Pro děti již od 1 roku je na každý den připraven pestrý program, který je navržen tak, aby je bavil, zaujal a zároveň něco nového naučil. K tomu jsou v našem centru hojně využívány Montessori pomůcky.

  • rozvoj jemné motoriky: skládání kostiček, stříhání a navlékání, hra s modelínou, vše přizpůsobeno aktuálnímu počtu dětí v herně a jejich zralosti

  • fungování v kolektivu: nácvik půjčování hraček a dalších předmětů, ohled na mladší sourozence a “spoluhráče“

  • pomáhám mamince: aktivity zaměřené na „pomoc rodičům,“ které děti baví

  • pohybové aktivity v herně i venku na zahradě

Aktuálně máme otevřeno:

Pondělí, Středa, Pátek – od 8.00 do 13.00h

Úterý a Čtvrtek – od 8.00 do 16.00h

V červenci a srpnu bude provoz miniškolky pokračovat v omezeném režimu, sledujte naše stránky v sekci Aktuality.

http://chamik.cz/miniskolka/

+420 603 202 035 info@chamik.czProspanek-polstare_250x250
250x250_azrodina_leto__9_
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů
Bata