kojenecké potřeby

BATOLINI

Výhradní distributor pratelných kalhotkových plen Batolini a mnohých dalších přírodních produktů spojených s dětmi.

více...

Little Angel®

Potřeby pro kojence (i předškolní děti), výbava do kočárků, dětské postýlky i do dětského pokoje, potřeby do auta, teplocitlivý revoluční materiál OUTLAST®, český výrobce Dita v.d.i.

více...

PHILIPS AVENT

pomůcky pro kojení i krmení a další potřeby pro miminka i maminky

Zobrazeno 1 - 15 z 52
Řadit podle času vložení | abecedy

BIOKOČÁRKY

Brno, Praha 1 internet

VARIUS je kočárek od narození dítěte až do doby, kdy vaše dítě bude samostatně chodit. Kočárek je vhodný do města i na projížďky lesem. Přírodní - praktický - komfortní: To nejlepší pro Vaše dítě, to nejlepší pro Vás! V BIO kočárku Naturkind se Vaše dítě dostane do kontaktu pouze s přírodními materiály.

více...

EKOMÓDA, EKODOMOV, EKODÍTĚ

Brno, Praha 1 internet

Moderní látkové pleny a doplňky k nim, šátky a nosítka na nošení dětí, BIO oblečení pro děti i dospělé, velký výběr přírodní kosmetiky, ženskou ekohygienu aj. Vyberete si u nás pro Vaše miminko, Vás i Vaši domácnost!

více...

MY BREST FRIEND

Ergonomický kojící polštář vyvinutý v USA doporučovaný laktačními poradkyněmi. Anatomický tvar pohodlně obepne a zpevní trup maminky. Podpěrka zad napomáhá předcházet bolesti zad a šíje. Pevný a rovný polštář je ideální pro polohování miminka.

více...

ANDILKOVE.CZ

Značkové oblečení pro děti od 0 do 6 let (internetový prodej)

více...

BABYNOSITKA.CZ

Internetový obchod www.babynositka.cz se specializuje na nošení dětí . Naleznete zde ergonomická nosítka Tula a Beco. Oblečení pro nošení dětí a praktické doplňky. Obchod nabízí i možnost půjčovny nosítek a oblečení.

více...

ANTONY - dětské a kojenecké oblečení

Kvalitní nové oblečení pro miminka a pro děti. Body, soupravičky, dupačky, overaly, košilky, trička, tílka, nátělníky, pyžama, kalhoty, tepláky, mikiny, svetry, kraťasy, šaty a mnoho dalšího oblečení za skvělé ceny.

FARLIN CZ

kojenecké lahve, šidítka, tréninkové hrníčky, hračky, pomůcka na kojení a další řada výrobků péče o dítě a matku

MEDIFRANK

sortiment BabyFrank - rozsáhlý program zajímavých výrobků pro první roky života. Např. inhalační šidítko BRONCHI (umožňuje inhalovat těm nejmenším), medicínské šidítko NUMI MED (slouží pro příjem tekutých léků!) a další pomůcky pro kojení ,stravování a péči o dítě. Kvalitní bavlněné dětské pleny a osušky českého výrobce LTZ s.r.o.

MAXI-COSI

bezpečné a pohodlé autosedačky a kočárky, na webu seznam autorizovaných prodejců

DĚTSKÁ MODELOVÁ TVORBA JASÍK

vybavení postýlek, dřevěné dětské postýlky, oblečení pro děti, kapsáře, deky do kočárku, metrový textil

BEST FOR BABY

kočárky a autosedačky DEMA, kočárky COSATTO, PANTHER JUNIOR ACTIVE - kočárek se třemi koly, skládací boudičkou a lehkou konstrukcí - sportovní průvodce rodičů a dětí v každé situaci

KOALABABY VAK

nejjednodušší vak na nošení dětí. Žádné vázání, žádné kroužky či spony. Je určen pro děti od narození až do 15 kg hmotnosti.

DAMPEX

dětský a kojenecký textil, dětská šidítka, kojenecké nádobí, autodoplňky pro kojence

DETSKEDEKY.CZ

výhradní dovozce zboží značky BABYMINK, mimo jiné i kolekce výrobků s oblíbenými pohádkovými postavičkami Zdeňka Smetany

IMSE VIMSE

plenkový systém - látkové pleny, plenkové kalhotky, potřeby pro maminky a malé děti

Zobrazeno 1 - 15 z 52
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359