těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...)

Internet
Zobrazeno 1 - 15 z 35
Řadit podle času vložení | abecedy

ČURDOVÁ JANA - CENTRUM AKTIVNÍHO MATEŘSTVÍ

Bohumín, Ostrava

Vás zve na těhotenské cvičení a přátelskou přípravu k porodu.

více...

LANČOVÁ ADÉLA Mgr.

Komárov

Jako dula nabízím maminkám i jejich partnerům podporu v průběhu celého těhotenství, porodu i šestinedělí. Každý porod vnímám jako neopakovatelný, velmi významný moment pro ženu, jejího partnera i miminko. Právě porod jako začátek společného života může silně ovlivnit následující vztahy v celém rodinném systému. Nabízím předporodní povídání o porodu pro jednotlivé páry i pro skupinky. Provádím masáže těhotných žen i miminek. Oblast působení: Hořovicko, Berounsko, Rokycansko, Příbramsko.

více...

VOJÁČKOVÁ VERONIKA

České Budějovice

Dula. Vede předporodní kurz Cesta k přirozenému porodu v Českých Budějovicích, dále Kurzy bezbolestného porodu založeného na relaxaci a vizualizaci. Také nabízí doprovod k porodu doma, případně v nemocnici v Českém Krumlově a odstranění porodních strachů a špatných pocitů spojených s porodem pomocí metody "Odblokování".

více...

MORSTEINOVÁ MONIKA

Benešov, Hořovice, Neratovice, Praha, Příbram

Certifikovaná dula, nabízí doprovod při porodu, poskytuje individuální předporodní přípravu, pomoc v šestinedělí. Doprovází do porodnice, porodního domu, při domácím porodu - v Praze a okolí a ve Středočeském kraji.

více...

URBANCOVÁ ADÉLA

Brno

Konzultace a poradenství v těhotenství, mateřství, při problémech s početím. Doprovod u porodu.

více...

KAŠOVÁ LUCIE Bc.

Ostrava, Petrov, Praha

Dula a laktační poradkyně - poskytuje služby v Praze a na Praze-západ. Předporodní příprava také Ostrava.

více...

ČESKÉ DULY o.s.

Organizace vznikla na jaře 2009. Duly provází ženy na cestě těhotenstvím, porodem a raným mateřstvím. Cílem tohoto sdružení je zastřešovat a odborně garantovat práci dul, vytvářet pro jejich práci ucelenou koncepci vzdělávání a další podmínky pro jejich profesní rozvoj.

více...

POD STŘECHOU

Černošice

Široká nabídka kurzů a přednášek pro rodiče. Domácí prostředí, individuální přístup, přátelská atmosféra.

více...

KŘIVÁKOVÁ ZITA

Brno

Certifikovaná dula ČAD s působností v Brně a okolí.

více...

STAŇKOVÁ MAJKA

Brno

Matka 2 dětí, dula, laktační poradkyně, instruktorka kojeneckých masáží a symptotermální metody plánování rodičovství (pomoc párům s nenaplněnou snahou otěhotnět). Ve spolupráci s porodní asistentkou pořádá kurzy přípravy k porodu.

více...

PAVLOVÁ RADKA

Mělník

Dula ČAD absolventka, laktační poradkyně a masérka. Kompletní služby duly - konzultace v těhotenství, doprovod k porodu, návštěvní služba po porodu, individuální i skupinová předporodní příprava, břišní tance pro těhotné a maminky s miminky, kurzy masáží dětí a kojenců a nošení dětí v šátku, laktační poradenství.

více...

KÖNIGOVÁ ARLENA

Domažlice, Plzeň, Staňkov, Stod

Laktační poradce - řešení problémů s kojením. Telefonické (774 408 481) a e-mailové (mintery@seznam.cz) konzultace zdarma, hrazené osobní návštěvy. Po - Ne 8.00 - 22.00 hod.

více...

BORŮVKOVÁ KLÁRA Bc.

Praha 1, Trutnov

Certifikovaná Česká dula, akreditace III.stupně. Nabízí skupinovou či individuální předporodní přípravu, doprovod k porodu, poporodní konzultace, laktační poradenství, konzultace pro rodiče pečují­cí­ o neklidné a plačící­ kojence, konzultace ohledně manipulace s kojencem a psychomotorického vývoje dětí. Doprovází také klientky, které ve své osobní historii prošly traumatickou zkušeností. Oblast - Trutnov, Praha a okolí.

více...

HRICOVÁ DAGMAR

Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Jablunkov, Karviná, Ostrava, Třinec

dula, laktační poradce - služby poskytuje především pro města Český Těšín,Třinec, Havířov, Ostrava, Karviná, Jablunkov, Frýdek Místek a přilehlé okolí

více...

KORENÁ IVETA Dis.

Nový Jičín

dětská sestra, dula, laktační poradkyně, lektorka předporodní přípravy - příprava na porod, rodičovství a mateřství v M-Centru Nový Jičín

tel.: 605 931 770, e-mail: i.korena@seznam.cz
Zobrazeno 1 - 15 z 35
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359