těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...)

Internet
Zobrazeno 1 - 15 z 46
Řadit podle času vložení | abecedy

ČURDOVÁ JANA - CENTRUM AKTIVNÍHO MATEŘSTVÍ

Bohumín, Ostrava

Vás zve na těhotenské cvičení a přátelskou přípravu k porodu.

více...

MODRÝ TYGŘÍK s.r.o.

Praha 2, Praha 8

CENTRUM RODINNÝCH AKTIVIT. Plavání, cvičení rodičů s dětmi, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, kurzy a přednášky pro těhotné a maminky.

více...

MAMA CENTRUM

Havířov

Nestátní zdravotnické zařízení založené privátní porodní asistentkou Annou Kohutovou. Poskytuje komplexní péči o těhotnou ženu a ženu po porodu.

více...

JAREMEJKOVÁ EVA

Hranice, Přerov

Porodní asistentka - péče o matku a dítě - oblast Přerov a Hranice n.M.

více...

BABY CLUB LACHTÁNEK

Mladá Boleslav

Kurzy plavání pro děti od 5 měsíců do 6 let, cvičení, těhotenské kurzy, kurzy aquaaerobicu v Mladé Boleslavi.

více...

NEKKY BABY CLUB

Zlín

Programy pro těhotné maminky, plavání a cvičení dětí ve Zlíně.

více...

KLUB BUBLINKA

Praha 6

Klub se nachází v pražské Liboci a specializuje se zejména na plavání batolat, kojenců, dětí do 6 let a těhotných. Plavání probíhá ve slaném bazénu v rodinném domě, takže bazén je přístupný pouze pro členy klubu, nikoliv pro veřejnost. Tím pádem je i kvalita vody a služeb nadstandardní.

více...

STUDIO MOTÝLEK

Praha 9

plavání kojenců, batolat a dětí, masáže dětí a dospělých, cvičení s dětmi, cvičení a plavání pro těhotné, předporodní příprava a další aktivity pro rodiče s dětmi

RODIČOVSKÉ CENTRUM CHALOUPKA

Ostrava

Nabízí komplexní předporodní přípravu a mnoho dalších zajímavých aktivit pro maminky s dětmi.

více...

CENTRUM PRO TĚHOTNÉ ŽENY - Mgr. JITKA DVOŘÁKOVÁ

Jihlava, Pelhřimov

plavání pro těhotné, předporodní příprava v AQUA CLUBu ORCA Jihlava, laktační poradenství

tel. : 565 397 457, 608 22 76 03

PAVLÍKOVÁ IVANA BC. - porodní asistentka

Olomouc

Cvičení a plavání těhotných, kurzy předporodní přípravy, návštěvní služba před porodem i po porodu, laktační poradenství, aromaterapie v těhotenství, pro porod, šestinedělí a v péči o dítě, kurzy masáží dětí a kojenců aj. Tel.: 728233904, e-mail: ivpav@centrum.cz

CENTRUM AKTIVNÍHO TĚHOTENSTVÍ

Havířov

plavání v těhotenství, cvičení v těhotenství, nácvik úlevových poloh, dýchání a tlačení, relaxační cvičení, společná příprava partnerů k porodu, cvičení na balónech, masáže, práce s bolestí, přednášky zaměřené na těhotenství, porod, kojení, šestinedělí, péče o dítě, přednášky lékařů: pediatrů, porodníků, anesteziologů

STUDIO KYTKA

Beroun, Praha 9

program pro budoucí rodiče (s gynekologem, pediatrem, dětským psychologem, fyzioterapeutem, porodní asistentkou, odborníkem na sociálně právní oblast..), plavání (od nejmenších dětí doma po předškolní v bazénu) a další zajímavé aktivity

SDRUŽENÉ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ KRNOV, p.o. - PORODNICKÉ ODDĚLENÍ

Krnov

provádí předporodní přípravu pro budoucí maminky a jejich partnery a cvičení ve vodě pro těhotné ženy

více...

RODINNÉ CENTRUM MYŠÁK

Čelákovice, Neratovice

kurzy plavání v bazénu od 1/2 roku do 6 let, plavání v rodině již od 2 týdnů, přednášky a cvičení pro těhotné pod vedením porodní asistentky p. Hanky Veverkové

Zobrazeno 1 - 15 z 46
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359