Banner_azrodina

těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...)

Internet
Zobrazeno 1 - 15 z 70
Řadit podle času vložení | abecedy

ČURDOVÁ JANA - CENTRUM AKTIVNÍHO MATEŘSTVÍ

Bohumín, Ostrava

Vás zve na těhotenské cvičení a přátelskou přípravu k porodu.

více...

LANČOVÁ ADÉLA Mgr.

Komárov

Jako dula nabízím maminkám i jejich partnerům podporu v průběhu celého těhotenství, porodu i šestinedělí. Každý porod vnímám jako neopakovatelný, velmi významný moment pro ženu, jejího partnera i miminko. Právě porod jako začátek společného života může silně ovlivnit následující vztahy v celém rodinném systému. Nabízím předporodní povídání o porodu pro jednotlivé páry i pro skupinky. Provádím masáže těhotných žen i miminek. Oblast působení: Hořovicko, Berounsko, Rokycansko, Příbramsko.

více...

VOJÁČKOVÁ VERONIKA

České Budějovice

Dula. Vede předporodní kurz Cesta k přirozenému porodu v Českých Budějovicích, dále Kurzy bezbolestného porodu založeného na relaxaci a vizualizaci. Také nabízí doprovod k porodu doma, případně v nemocnici v Českém Krumlově a odstranění porodních strachů a špatných pocitů spojených s porodem pomocí metody "Odblokování".

více...

CENTRUM LOUNSKÁ

Teplice

Centrum pro maminky a děti nabízející služby, péči a poradenství zaměřené na mateřství, těhotenství a kojení. V nabídce jsou předporodní kurzy a cvičení pro těhotné.

více...

HORVÁTHOVÁ VLADIMÍRA

Ústí nad Labem

Nestátní zdravotnické zařízení paní Vladimíry Horváthové nabízí individuální péči o Vás a Vaše miminko a to v podobě odborných přednášek či kurzů přímo u Vás doma vedených diplomovanou porodní asistentkou a dětskou sestrou v jednom s bohatými profesními zkušenostmi. Ústí nad Labem a okolí.

více...

BUBENÍKOVÁ JANA Bc.

Hradec Králové

Dětská sestra, laktační poradkyně, lektorka a organizátorka kurzů přípravy k porodu, lektorka kurzů baby - masáží dle školy Jany Hašplové - oblast působení Hradec Králové a okolí.

více...

MAMA CENTRUM

Havířov

Nestátní zdravotnické zařízení založené privátní porodní asistentkou Annou Kohutovou. Poskytuje komplexní péči o těhotnou ženu a ženu po porodu.

více...

KRATOCHVÍLOVÁ PETRA

Hradec Králové, Nechanice, Praha, Stračovská Lhota

Porodní asistentka se zkušenostmi s klasickým (lékařsky vedeným) i alternativním (normálním) porodem. Předporodní kurzy v Praze, Nechanicích u Hradce Králové, v Hradci Králové, individuální kurzy a kurzy v anglickém jazyce (prenatal Lamaze classes), laktační poradenství.

více...

MORSTEINOVÁ MONIKA

Benešov, Hořovice, Neratovice, Praha, Příbram

Certifikovaná dula, nabízí doprovod při porodu, poskytuje individuální předporodní přípravu, pomoc v šestinedělí. Doprovází do porodnice, porodního domu, při domácím porodu - v Praze a okolí a ve Středočeském kraji.

více...

JAREMEJKOVÁ EVA

Hranice, Přerov

Porodní asistentka - péče o matku a dítě - oblast Přerov a Hranice n.M.

více...

URBANCOVÁ ADÉLA

Brno

Konzultace a poradenství v těhotenství, mateřství, při problémech s početím. Doprovod u porodu.

více...

KAŠOVÁ LUCIE Bc.

Ostrava, Petrov, Praha

Dula a laktační poradkyně - poskytuje služby v Praze a na Praze-západ. Předporodní příprava také Ostrava.

více...

ČESKÉ DULY o.s.

Organizace vznikla na jaře 2009. Duly provází ženy na cestě těhotenstvím, porodem a raným mateřstvím. Cílem tohoto sdružení je zastřešovat a odborně garantovat práci dul, vytvářet pro jejich práci ucelenou koncepci vzdělávání a další podmínky pro jejich profesní rozvoj.

více...

MENČLOVÁ JANA

Praha

Porodní asistentka - kompletní služby Praha.

více...

POD STŘECHOU

Černošice

Široká nabídka kurzů a přednášek pro rodiče. Domácí prostředí, individuální přístup, přátelská atmosféra.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 70
Banner_125x125_002_babynositka_brezen_2013
11112922

Co pod stromeček? Darujte tu nejjemnější dětskou kosmetiku HiPP

Přemýšlíte o pěkném, ale i praktickém dárku pro novopečenou maminku, miminko nebo kamarádku s citlivou pletí? Kosmetika HiPP patří mezi to nejkvalitnější, čím můžete dětskou i dospěláckou pokožku potěšit.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

LÁTKOVÉ PLENY - JAK VYBRAT TY PRAVÉ V RŮZNÝCH SITUACÍCH?

Rozhodli jste se svému dítěti dopřát látkové pleny? Pravděpodobně při jejich výběru přijde na pořad dne některá z těchto praktických otázek. Možná budete přemýšlet, co za plenky zvolit do šátku, nebo jak látkovat, když nemáte moc místa na sušení. Někoho zajímá, jak při látkování co nejvíce ušetřit náklady a jiný chce ušetřit vlastní práci. Určité pleny sedí drobným dětem a jiné malým „pucínkům“. Ideální typ pleny pro vás se liší v různých situacích. Na 6 typických otázek při používání látkových plen odpovídaly látkovací poradkyně a zkušené maminky z týmu Brány k dětem – největšího českého ochodu s ekologickými potřebami pro děti i celou rodinu.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

KRÁSNÝ DĚTSKÝ NÁBYTEK Z MASIVU

Čekáte miminko, jste čerství rodiče nebo už máte odrostlejší dítě a přemýšlíte jaký nábytek vybrat do dětského pokoje? Kvalitní dětský dřevěný nábytek najdete v nabídce firmy Domestav s.r.o. Jedná se o českou společnost, která se specializuje na masiv a zdravé spaní. Kromě kvality nepodceňuje firma ani design, takže vaše dítě bude z nového pokojíčku určitě nadšené. Přesvědčte se sami.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Banner_bez-chemie_200x600px
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359