těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...)

Internet
Zobrazeno 1 - 15 z 23
  • 1
  • 2
Řadit podle času vložení | abecedy

VOJÁČKOVÁ VERONIKA

České Budějovice

Dula. Vede předporodní kurz Cesta k přirozenému porodu v Českých Budějovicích, dále Kurzy bezbolestného porodu založeného na relaxaci a vizualizaci. Také nabízí doprovod k porodu doma, případně v nemocnici v Českém Krumlově a odstranění porodních strachů a špatných pocitů spojených s porodem pomocí metody "Odblokování".

více...

MORSTEINOVÁ MONIKA

Benešov, Hořovice, Neratovice, Praha, Příbram

Certifikovaná dula, nabízí doprovod při porodu, poskytuje individuální předporodní přípravu, pomoc v šestinedělí. Doprovází do porodnice, porodního domu, při domácím porodu - v Praze a okolí a ve Středočeském kraji.

více...

ČESKÉ DULY o.s.

Organizace vznikla na jaře 2009. Duly provází ženy na cestě těhotenstvím, porodem a raným mateřstvím. Cílem tohoto sdružení je zastřešovat a odborně garantovat práci dul, vytvářet pro jejich práci ucelenou koncepci vzdělávání a další podmínky pro jejich profesní rozvoj.

více...

DVOŘÁKOVÁ JANA - HAPPY FAMILY

Měšice, Praha

Porodní asistentka - poskytuje komplexní individuální péči o ženu v období těhotenství, při porodu i v mateřství - oblast Praha a Středočeský kraj. Možnost nočního hlídání novorozenců.

více...

KÖNIGOVÁ ARLENA

Domažlice, Plzeň, Staňkov, Stod

Laktační poradce - řešení problémů s kojením. Telefonické (774 408 481) a e-mailové (mintery@seznam.cz) konzultace zdarma, hrazené osobní návštěvy. Po - Ne 8.00 - 22.00 hod.

více...

CERMANOVÁ KVĚTA

Sezimovo Ústí, Tábor

Certifikovaná dula - České duly o.s. Lektorka přípravy na rodičovství - předporodní kurzy, doprovod k porodu, kurzy symptotermální metody, masáže.

více...

KONVALINOVÁ IVA

Vrchlabí

porodní asistentka, člen výboru Znovuzrozený porod,o.s.(bylo zřízeno na podporu přirozeného porodu v porodnici ve Vrchlabí), 10 let zkušeností s přirozeným porodem, laktační poradce

Jihoslovanská 465, mobil: 737 475 943, e-mail: konvalinova.iva@seznam.cz

SUŠICKÁ PETRA

Brno

certifikovaná dula ČAD. Připravuje individuálně manželské páry k alternativnímu porodu, vede těhotenskou homeopatickou poradnu. Homeopatické vedení porodu, Bachovy esence.

mobil: 604 314 192, tel.: 541 241 159

BRANDÝSKÝ MATÝSEK O.S.

Brandýs nad Labem

občanské sdružení zabývající se tvorbou programů pro rodiny s dětmi předškolního věku, zároveň i komplexní nabídka služeb pro těhotné a maminky po porodu

TAMPIEROVÁ ALENA

České Budějovice

dula - péče o ženy v těhotenství, při porodu a v šestinedělí

tel.:608 532 262, alena.tampierova@seznam.cz

Ústí nad Labem

LOVECKÁ DAGMAR BC.

Brno, Veverská Bítýška

Certifikovaná dula ČAD, certifikovaná laktační poradkyně, matka tří dětí.

více...

KÖNIGSMARKOVÁ IVANA

Praha, Praha 8

Soukromá porodní asistentka, prezidentka UNIPA, komplexní péče o ženu v těhotenství, při porodu a ženu a dítě po porodu, poradna pro těhotné, předporodní příprava, porod mimo zdrav. zařízení, návštěvní služba po porodu, laktační poradenství.

více...

ČESKÁ ASOCIACE DUL

Duly České asociace dul od roku 2001 pomohly již tisícům žen a jejich rodin. ČAD profesi duly uvedla na českou scénu.

více...

ALFA-ASISTENTKY

Praha 4

Milena Dvořáková - BSc, RPA - porodní asistentka. Péče o ženu, dítě a rodinu ve stylu ONE TO ONE.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 23
  • 1
  • 2
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359