těhotenství, porod, rané mateřství - služby (porodní asistentky, duly...)

Internet
Zobrazeno 1 - 15 z 53
Řadit podle času vložení | abecedy

KROUŽEK – studio pro rodinu

Praha 2

Studio aktivit na pražských Vinohradech pro všechny členy rodiny: těhotné (přednášky, příprava k porodu, cvičení), cvičení po porodu, cvičení a tvoření pro rodiče či prarodiče s dětmi do 3 let a další aktivity.

více...

KARMA YOGA

Praha 5

Kompletní jógový program pro všechny, od dětí po seniory. Provoz studia od 19. září 2011. Nabídka obsahuje také jógu pro budoucí maminky, rodinnou jógu, dětskou jógu nebo baby jógu.

více...

MODRÝ TYGŘÍK s.r.o.

Praha 2, Praha 8

CENTRUM RODINNÝCH AKTIVIT. Plavání, cvičení rodičů s dětmi, cvičení pro těhotné a maminky po porodu, kurzy a přednášky pro těhotné a maminky.

více...

CENTRUM LOUNSKÁ

Teplice

Centrum pro maminky a děti nabízející služby, péči a poradenství zaměřené na mateřství, těhotenství a kojení. V nabídce jsou předporodní kurzy a cvičení pro těhotné.

více...

POHYB DĚTEM - ZDRAVĚ A HRAVĚ

Praha 1, Praha 4, Praha 6, Praha 8

Cvičení pro děti od narození po školu: cvičení rodičů s dětmi (kojenci, batolata), kroužky pro předškoláky (pidi aerobic, sportovky, overbally pro děti), oddíl dětského aerobiku pro školáky. Novinka pro nastávající maminky - cvičení pro těhotné.

více...

NEKKY BABY CLUB

Zlín

Programy pro těhotné maminky, plavání a cvičení dětí ve Zlíně.

více...

MAMI - centrum porodních asistentek

Brno

Předporodní kurzy, poradna v těhotenství, cvičení v těhotenství, doprovod k porodu, návštěvní služba po porodu porodní asistentkou, laktační poradna, cvičení po porodu, psychomotorický vývoj kojence, pomoc při běžných potížích miminka (bolavé bříško, když miminko stále pláče, nespavost miminek atd.), masáže kojence, aromaterapie, nošení dětí v šátku.

více...

RODINNÉ CENTRUM MAGNET

Jablonec nad Nisou

Bohatý program péče o ženu a dítě.

více...

CENTRUM PRO RODINU SLUNÍČKO

Karviná

Cvičení rodičů s dětmi, kurz manipulace s kojencem, kurz masáže kojenců a vázání šátků, plavání kojenců a batolat, půjčovna kojeneckých potřeb.

více...

KORENÁ IVETA Dis.

Nový Jičín

dětská sestra, dula, laktační poradkyně, lektorka předporodní přípravy - příprava na porod, rodičovství a mateřství v M-Centru Nový Jičín

tel.: 605 931 770, e-mail: i.korena@seznam.cz

STUDIO MOTÝLEK

Praha 9

plavání kojenců, batolat a dětí, masáže dětí a dospělých, cvičení s dětmi, cvičení a plavání pro těhotné, předporodní příprava a další aktivity pro rodiče s dětmi

RODIČOVSKÉ CENTRUM CHALOUPKA

Ostrava

Nabízí komplexní předporodní přípravu a mnoho dalších zajímavých aktivit pro maminky s dětmi.

více...

MALÁ PETRA

Praha, Praha 1, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9

Certifikovaná dula, laktační poradce, lektorka, tanečnice a taneční pedagog, 3 děti nabízí:

více...

MATEŘSKÉ CENTRUM HEŘMÁNEK

Olomouc

nabízí prostor pro setkávání rodičů s malými dětmi v zařízené herně s programem. Dále nabízí cvičení pro rodiče s dětmi, kurzy předporodní přípravy, cvičení pro těhotné, laktační poradenství, masáže kojenců...

MC RUDŇÁČEK

Rudná

Nabízíme cvičení pro těhotné a přednášky odborníků na rodinnou a zdravotní problematiku nebo problematiku zdravého životního stylu.

Zobrazeno 1 - 15 z 53
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359