prodejny kojeneckých a mateřských potřeb

Internet

BRÁNA K DĚTEM

Brno, Praha 2 internet

Internetová a 2 kamenné prodejny s jedinečným sortimentem ! Na adrese: Orlí 17, BRNO a Náplavní 11, PRAHA.

více...

DĚTSKÁ GALAXIE.CZ

internet

pouze miminko si obstarejte sami! - internetový obchod s kojeneckým zbožím kvalitních značek, nově i bazar - možnost koupit i prodat

ECOBEBE

Tuřany internet

Eshop nabízející bioprodukty pro miminka a maminky. Látkové pleny a potřeby pro zdravé přebalování, oblečení a textil pro miminka v biokvalitě, potřeby pro těhotné a pro maminky, bio a přírodní kosmetika, biostrava pro nejmenší, ekodrogerie, hračky, nosítka a šátky na nošení dětí.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 54
Řadit podle času vložení | abecedy

APPP - Půjčovna kojeneckých potřeb a hraček

Brno

Nevíte, co budete potřebovat po porodu? Poradíme vám. Chcete si vyzkoušet nosítko, které vám bude vyhovovat? Potřebujete cestovní postýlku na dovolenou? Čekáte návštěvu dětí na víkend? Chcete je překvapit novými hračkami?

více...

ECOBEBE

Tuřany internet

Eshop nabízející bioprodukty pro miminka a maminky. Látkové pleny a potřeby pro zdravé přebalování, oblečení a textil pro miminka v biokvalitě, potřeby pro těhotné a pro maminky, bio a přírodní kosmetika, biostrava pro nejmenší, ekodrogerie, hračky, nosítka a šátky na nošení dětí.

více...

PEJA SHOP

Praha 10 internet

Internetový obchůdek zaměřený na přirozené rodičovství. Tzn. na činnosti jako je kojení, nošení, společné spaní, přirozená hygiena kojenců (bezplenková komunikační metoda) a další.

více...

MOJE MIMINKO

Brno internet

Internetový obchod nabízí kočárky, autosedačky, dětské tříkolky, fusaky, zavinovačky, postýlky, proutěné koše, potřeby pro maminky a miminka i další sortiment kvalitních značek za nejlepší možné ceny.

více...

SÁRA SHOP

internet

Internetový obchod nabízí kočárky, autosedačky, kolébky, postýlky, ohrádky a jiné zboží.

více...

PRAMAMA

internet

Internetový obchod nabízí zboží pro maminky i miminka, prověřené generacemi a přátelské k nám i životnímu prostředí.

více...

MIMI SVĚT BRNO

Brno

půjčovna dětských a kojeneckých potřeb. Služba pro maminky, které mají potíže s váhovým přírůstkem miminek, kojením, chtějí monitorovat dech miminka ve spaní, nebo mají zájem jet na dovolenou - potřebují cyklosedačku, cestovní postýlku, krosničku na záda a nemají finance na koupení drahého vybavení.

VŠE PRO DVOJČATA

internet

(A NEJEN PRO NĚ) Internetový obchod se zbožím pro děti, specializace na dvojčata. Nabízí zboží od firem Chicco, Emitex, First-Years, Canpool, Avent, Medela, Scarlett, Dita Tábor, Zekiwa, aj. V nabídce naleznete autosedačky, kočárky, postýlky, hračky, kojenecké potřeby,fusaky, deky, pláštěnky, nánožníky, mimivaky, tašky, zavinovačky do autosedaček, VOZÍKY ZA KOLO a další zboží pro Vaše děti za velmi příjemné ceny. NOVĚ TAKÉ PŮJČOVNA DĚTSKÝCH POTŘEB.

NEXXEN

internet

internetový obchod s širokým sortimentem autosedaček a kočárků za dobré ceny

BEJBYBOOM

Mělník internet

výběrové, použité, ale i úplně nové zboží známých módních značek, kojenecké potřeby, těhotenská móda a jiné v internetovém i kamenném obchodě

ECOMAMMA

internet

internetový obchod s dětským oblečením z biobavlny a látkovými plenkami

EMILKA

internet

babyprogram, dětská výživa (bio), kosmetika (přírodní), domácí potřeby(ekologické přípravky), dětské oblečení (NEXT, bio), dětská obuv, hračky, kočárky, dětský nábytek, autosedačky

MAMAJA

internet

dětský e-shop, plenky a vše o nich, přirozená péče o dítě

MAMINI

Příbram internet

nabídka bavlněných plenek pro děti a dalších potřebností pro maminky a zdravou domácnost

PIŠIŠVOR

internet

internetový obchod s látkovými plenami a dalšími kojeneckými i mateřskými potřebami

Zobrazeno 1 - 15 z 54
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Dracek_250x250_2022_2

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM A ŽENÁM KRÁTCE PO PORODU Z UKRAJINY (V BRNĚ)

Jste těhotná? Nebo jste nedávno porodila? Ви вагітнa? Чи недавно народили?

JAK PROŽÍT ŠESTINEDĚLÍ V POHODĚ

Období počátků mateřství bývá obecně společností vnímáno jako jedno z nejkrásnějších v životě ženy. Někdy se ovšem dostatečně nezdůrazňuje, že se vždy jedná o náročný životní úsek. I když porod proběhl dobře, maminky se mohou zpočátku cítit zaskočeny tolika změnami a nároky novorozeného miminka. To na začátku potřebuje fyzický kontakt s matkou prakticky dvacet čtyři hodiny denně, aby se dobře rozeběhlo kojení, dítě bylo spokojené a mohlo se ideálně vyvíjet. Období šestinedělí je zároveň také velmi důležité pro samotnou matku. Potřebuje hodně odpočívat a nabírat síly na další měsíce a roky mateřství.

NE KAŽDÁ ŽENA CHCE PORODIT DOMA, ALE VĚTŠINA ŽEN POTŘEBUJE SVOJI PORODNÍ ASISTENTKU!

České zdravotnictví se rádo chlubí svými úspěchy v oblasti porodnictví a neonatologie, zejména jednou z nejnižších úmrtností novorozenců. O čem se ale mluví podstatně méně, je (ne)svoboda matek v porodnicích, množství rutinních, ale často zbytečných invazivních lékařských zákroků a separace dítěte, či nemožnost rodit v porodním domě či doma se zajištěnou péčí, za což leží odpovědnost výhradně na státu. Země, které nabízejí daleko pestřejší systém péče během porodu, přitom mají statistické výsledky srovnatelné, některé dokonce i lepší, například severské státy.

JAK CVIČIT V TĚHOTENSTVÍ? DOBRÁ JE GRAVIDJÓGA

Těhotenství není nemoc a rození dětí je pro ženu přirozeným údělem. Nejlepší pohybová aktivita v těhotenství je GRAVIDJÓGA.

KDYŽ UŽ TO PO PORODU NENÍ TAM DOLE JAKO DŘÍV

Depilace intimních partií je dnes samozřejmostí. Zřejmě i proto ženy začaly řešit, jak vypadají na intimních místech. Nejmodernější metoda rejuvenace ženského vnějšího genitálu přístrojem ProtégeIntima a laserové ošetření g-set přináší bezbolestné řešení – vyhladí pokožku, srovná asymetrie, stáhne povolenou pochvu po porodu a poradí si i s inkontinencí.

JAK POZNÁM, ŽE JSEM TĚHOTNÁ?

Pro potvrzení těhotenství už dnes stačí zajít do lékárny a koupit si kvalitní těhotenský test. Tušíte od kdy se těhotenské testy využívají a jak fungují? Věděli jste, že už si můžete koupit i krevní těhotenský test, který umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku v klidu domova?

DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM KOSMICKÝ KOMFORT

Která z nás by si nepřála, aby se naše miminko cítilo jako v bavlnce? A to bez ohledu na to, jaké panuje počasí, zda chodíme pěšky nebo jezdíme převážně autem, zda trávíme většinu času ve městě nebo v přírodě. A určitě by se nejedné z nás ulevilo, kdybychom mohly tuto starost úplně pustit z hlavy a mít jistotu, že je dětem prostě krásně, a jen si užívat společné chvíle.

DĚTI A CHEMIE K SOBĚ NEPATŘÍ!

Zodpovědným rodičům nejspíš není třeba vysvětlovat, jaké riziko představuje pro jejich děti chemie, běžně používaná v domácnosti. Možná ale spousta z nás netuší, že se škodlivými látkami mohou děti přijít do styku také nošením některého oblečení a užíváním hygienických potřeb či kosmetiky. Je potřeba si uvědomit, že i malé množství může při dlouhodobém působení nadělat velké škody na zdraví celé vaší rodiny. Pro ty, kteří nechtějí nic riskovat, jsme dali dohromady několik tipů, jak se obejít bez chemie.

Jako maminčino pohlazení Bupi Baby mycí pěna – dotek přírody pro vaše děťátko

Pokud jste si právě přinesli z porodnice domů malinkatý vrnící uzlíček, je vám naprosto jasné, že pro své miminko potřebujete jen to nejlepší, nejněžnější a nejzdravější. A nejen pro novorozence je určená jemná a maximálně šetrná Bupi BABY mycí pěna s vysokým obsahem přírodních složek, ocení ji také všichni alergici a lidé s citlivou pokožkou.

KLIDNÉ MATEŘSTVÍ? UŽÍVEJTE SI HO I VY!

Trápíte se tím, že vaše miminko nespí a je neklidné? Hledáte odpověď na otázku, zda je skutečně v bezpečí a zda pro něj děláte to nejlepší? Těšila jste se na mateřskou dovolenou, ale trápí vás jen stres a obavy?

NOSTE SVÉ DĚTI POHODLNĚ

Rádi bychom vám představili babynosítka značky Tula. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků. Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“ a nebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

CHCI SVŮJ POROD!

Online formulář, kterým oslovíte odpovědné úřady a politiky. Cílem iniciativy Chci svůj porod je umožnit především ženám, maminkám, budoucím maminkám a nejen jim oslovit odpovědné úřady a politiky, sdělit jim svůj názor, své potřeby a zkušenosti a požadovat od nich, aby se současnou neuspokojivou situací v péči o těhotné a rodičky a systematickým porušováním jejich práv a práv jejich dětí důkladně zabývaly. Cílem této iniciativy není propagovat porody doma, ale prosazovat právo ženy zvolit si svobodně místo porodu i poskytovanou zdravotní péči.

POMOC PŘI PLOCHÝCH ČI VPÁČENÝCH BRADAVKÁCH - AVENT NIPLETTE

Niplette je revoluční vynález...je jednoduchý, bezbolestný a může být použit ženou v každém věku

O AVENTU

AVENT je jediný speciálně navržený program pro krmení, aby pro vás a vaše dítě byl co nejjednodušší...

Asekol_cervene_k_200x600px__03
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359