Kaloba_baner_965x100

prodejny pro zdraví

Internet

BIOWEB

internet

Široký sortiment biopotravin od českých i zahraničních výrobců. Spousta výrobků pro děti.

více...

EKORODINKA - PEČUJI O SEBE A SVŮJ SVĚT

internet

E-shop s přírodní kosmetikou, ekologickými čistícími prostředky, oblečením z biobavlny, dřevěnými hračkami, látkovými plenami, dámskou intimní hygienou, zajímavými knihami a doplňky péče o děti – šátky, babyvaky, rychlozavinovačkami atd.

více...

LÉKÁRNA.CZ

internet

První internetová lékárna nabízí vše pro zdraví a krásu - léky, kosmetiku, parfémy, zdravou výživu, zdravotnické potřeby, dětské zboží, vitamínové a minerální přípravky, přípravky na hubnutí, čaje, bezlepkové potraviny, veterinária a homeopatika. V internetové lékárně si můžete vybrat z 20 tisíc položek od 2 tisíc výrobců.

Zobrazeno 1 - 15 z 38
Řadit podle času vložení | abecedy

BIOČECH

internet

e-shop s biopotravinami a eko produkty českého původu, výrobky Fair Trade a potravinami pro bezlepkovou dietu

více...

KE ZDRAVÍ

Přímětice internet

Webové stránky určené všem zájemcům o homeopatii. Informace o léčebné metodě, ‚Manuál k homeopatické léčbě řady zdravotních obtíží‘, možnost přímého objednání homeopatik. Internetová lékárna dále nabízí např. Bachovy kapky, knihy o homeopatii, doplňky výživy.

více...

YZOP.CZ

Zadní Chodov internet

Bylinky, byliny a léčivé rostliny. Prodej i výkup.

více...

COSMETICS ORIGINAL ATOK

Ústí nad Labem, Znojmo internet

Internetový obchod s plným sortimentem aromaterapeutické kosmetiky Original ATOK a doplňkovým sortimentem. Kamenné firemní obchody s plným sortimentem aromaterapeutické kosmetiky Original ATOK a částí doplňkového sortimentu, součástí prodejen jsou kosmetická a masážní studia s bohatou nabídkou služeb.

více...

BIO DAY

Praha 4 internet

Kamenný i internetový obchod - BIO potraviny, BIO produkty, zdravá výživa, produkty FAIR TRADE, BIO kosmetika a přírodní kosmetika, čerstvé pečivo, ovoce zelenina, maso, hygienické výrobky, ekologické čistící prostředky, bezlepkové výrobky, potřeby pro maminky a miminka, oblečení v BIO kvalitě, dárky, literatura a mnoho dalšího.

GREEN WAVE

Praha 1 internet

kamenný i internetový obchod s širokým výběrem certifikované přírodní kosmetiky a dalších zajímavých výrobků. Ochotný personál vám poradí, většinu produktů si můžete vyzkoušet a zatímco budete nakupovat, vaše děti si mohou hrát!

více...

ZDRAVÁ NOTA

internet

internetový obchod se zdravou výživou - biopotraviny, bezlepkové a diapotraviny, přísady na vaření, doplňky stravy, ekologická drogerie, přírodní kosmetika

ZELENÁ STRAVA

internet

internetový obchod zdravých potravinových doplňků - Mladý ječmen a sladkovodní řasa chlorella pyrenoidosa pro děti a dospělé, nemocné a staré, workoholiky a sportovce, těhotné a kojící.

BIOTOP

Praha 1 internet

prodejna v centru Prahy s velmi příjemnou a kvalifikovanou obsluhou, širokým sortimentem biopotravin, čerstvého pečiva, chlazených výrobků, ovoce a zeleniny v biokvalitě, přírodní certifikovanou kosmetikou několika oblíbených značek a proutěným sortimentem z projektů FAIR TRADE. Vjezd a pohyb s kočárkem po prodejně je bezproblémový, k dispozici také dětský koutek. Možno nakoupit i v internetovém obchodě.

BIODOMOV

Praha 10, Praha 8

prodejny zdravé výživy, biopotravin, oděvních a bytových doplňků

ZELENÉ POTRAVINY

internet

mladý ječmen a řasa chlorella pyrenoidosa

BIONATURA

internet

internetový prodej širokého sortimentu biopotravin od firem Bioitalia, Sgambaro, Knuspi, Paleta a Aromatis

BIOKVALITA.CZ

internetový prodej špičkových, převážně českých BIOpotravin od našich nejlepších ekofarmářů - potraviny, které za Vámi neprocestovaly půl světa. Také nabídka ekologicky šetrné drogerie.

TUTINA

internet

internetový prodej ekologických výrobků pro děti, maminky a domácnost

BYLINÁŘSTVÍ A KOŘENÁŘSTVÍ U SV.JANA

Pardubice

bylinné produkty, medové produkty, aromaterapie, oligoterapie, přírodní kosmetika, gastronomické speciality, něco do domácnosti

Zobrazeno 1 - 15 z 38
Banner250minimal
Banner_effective_6_2014_250x250_azrodina

PRŮZKUM JAK FUNGUJE VÁŠ LÉKAŘ V DOBĚ KORONAVIRU

Prosíme, pomozte zmapovat, jak ordinují lékaři v ČR, co se děje s dlouho naplánovanými vyšetřeními či operacemi a jak je vůbec zjišťována běžná lékařská péče.

Užijte si klidný podzim, poradíme jak

Podzim není na první pohled příliš lákavé období. Ubývá denního světla, nepotěší ani klesající teploty a častější déšť. Navíc nám po letním, leckdy volnějším, režimu přibývá povinností v práci a starostí doma, třeba se školou povinnými dětmi. Nezapomeňte však, že podzim je zároveň krásný čas, kdy nás ven lákají nádherně zbarvené listy a zpět nás vábí teplo domova. Přinášíme proto pár tipů, jak si ho užít v klidu.

Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?

Dobře fungující imunitní systém je základem celkově vyváženého stavu a naší výkonnosti. Vždyť stále více lidí trpí až neobvykle často nachlazením, a to nejen v typických dobách vyššího výskytu nachlazení během zimy. Mnozí z nás se prokýchávají a prostonávají od jedné infekce k další.

MÁTE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A NEVÍTE SI RADY?

Jako řešení se nabízí diagnostika vašeho zdravotního stavu, nalezení příčiny a tomu odpovídající léčba, která příčinu odstraní. Původní česká společnost Energy takto úspěšně pomáhá lidem již přes 20 let…

VINCENTKA A ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

S žertovnou nadsázkou se říká, že Vincentka obsahuje téměř celou Mendělejevovu periodickou tabulku prvků. Je to velmi silně mineralizovaná, jodová uhličitá minerální voda z přírodního léčivého zdroje, hydrogenuhličitan-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité, studená, hypotonická. Obsahuje ionty sodíku, draslíku, vápníku, lithia, hořčíku, fluoru, chloru, jódu a železa.

ASEKOL naděloval smysluplně

Každý rok je to stejné. Přijdou Vánoce a všichni si lámou hlavu s dárky. Ať už se jedná o běžné smrtelníky, kteří nevědí, co dát dědečkovi a babičce, nebo nadzvukové supermany firemního marketingu, kteří svádí stále stejný boj a rozhodují se mezi „mazáním“, tedy ověřenou lahví alkoholu, nebo něčím novým, na co jejich klienti nemusí být zvyklí. Ať už se jedná o rodinný kruh nebo velkou korporaci s několika stovkami klientů, boj je to vždy lítý. A alkohol většinou vyhrává.

Život s dítětem na vozíčku

Ačkoli se to nemusí zdát spravedlivé, najde se i malé dítě, které je od narození nebo zásahem osudu upoutáno na invalidní vozík. To ale neznamená, že by muselo vést chudší život než ostatní děti.

Ať jsou i Vaše děti zdravé … Kolostrum pomáhá dětem v období nemocí

Mnohé rodiče jistě zarazí zvýšená nemocnost u dětí, které začnou navštěvovat mateřskou školku nebo školu. Existuje mnoho teorií proč tomu tak je.

JAK NA PROBLÉM S ÚNIKEM MOČI?

INKONTINENCE – INTIMNÍ ZÁLEŽITOST, O KTERÉ SE NEMLUVÍ. JAK JI ZABRÁNIT?

HLEDÁTE NĚCO PŘÍRODNÍHO NA PODPORU IMUNITY? ZKUSTE VČELKU!

Léto skončilo, slunečných dnů ubývá a podzim se už hlásí na scéně. Začíná tak období, které zkouší obranyschopnost naši i našich dětí...

KTERÝ TLAKOMĚR JE SPOLEHLIVÝ A JAK SPRÁVNĚ MĚŘIT TLAK?

Zvýšený krevní tlak je nemoc uspěchané doby, která potichu zabíjí. Vysoký krevní tlak je totiž jednou z nejčastějších příčin úmrtí a invalidity. Příznaky však bývají po dlouhou dobu nerozpoznatelné, neboť většina pacientů trpících hypertenzí se cítí zdráva. Závratě, bolesti hlavy, hučení v uších a další symptomy se vyskytují spíše výjimečně. Jediným spolehlivým řešením je pravidelná kontrola tlaku v ordinaci lékaře nebo přímo doma za pomoci profesionálního tlakoměru. Pouze včasná diagnóza a správná léčba poskytují účinnou ochranu před následky hrozivými pro krevní oběh a srdce.

Jak nastartovat zažívání?

Ve všedních dnech se dokážeme v jídle chovat umírněně – pak ale přijdou volné dny a s nimi jakoby se v naší hlavě něco přeprogramovalo. Smažené pokrmy, chlebíčky a do toho sladkosti a návštěvy, kde s jídlem a většinou i alkoholem vesele pokračujeme. Náš žaludek dostává pořádně na frak.

Žaludeční nevolnost? Novinka se zázvorem uleví i těhotným a dětem

Žaludeční nevolnost patří k nejčastějším zdravotním potížím dospělých i dětí, ovšem její příčiny mohou být různé. Jednak způsobené vlastní vinou, pokud se přejíte nebo na oslavě vypijete o skleničku víc, než je zdrávo. Především dětem pak bývá od žaludku zle při cestování a zcela samostatnou kapitolou je těhotenská nevolnost, která trápí až tři čtvrtiny gravidních žen. Přirozeným pomocníkem pro léčbu takových žaludečních obtíží často doprovázených nechutenstvím bývají byliny, zejména osvědčený zázvor. Nyní je v lékárnách nově k dostání zázvorový extrakt v tabletách Antimetil.

MLÉČNÁ KRUSTA (TZV. SEBOROICKÁ DERMATITIDA)

Problém mnoha kojenců a tím pádem i maminek. Miminku se vytvoří na hlavičce tuhé nažloutlé šupinky, někdy se mohou objevovat i v oblasti obočí. Co s tím?

KTERÝ TEPLOMĚR JE DOBRÝ? CEMIO METRIC 308 SMART. ŽÁDNÉ SKLEPÁVÁNÍ, STŘEPY ANI BUZENÍ NEMOCNÉHO DÍTĚTE. NAVÍC HO VYUŽIJETE I JINAK!

Kvalitní teploměr patří k základnímu vybavení každé domácí lékárničky. Bez teploměru se neobjedete doma ani na cestách, zvlášť pokud máte malé děti. Jenže jaký teploměr vybrat, aby byl opravdu spolehlivý a jen tak se nerozbil? S obyčejnými digitálními bývá potíž v přesnosti, do skleněného zase stačí malinko klepnout a pohroma je na světě. Ty nové sice už neobsahují rtuť, takže nemusíte honit jedovaté kuličky po podlaze, nicméně střepům se stejně nevyhnete. Navíc sklepat je na původní nízkou hodnotu často vyžaduje nadlidský výkon...Naštěstí existuje řešení, které vás všech výše uvedených problémů zbaví a ještě získáte několik bonusů navíc. Teploměr Cemio Metric 308 SMART.

CRP testy si našly cestu i do domácích lékárniček

Určitě to taky znáte. Ráno se probudíte s ucpaným nosem, bolavou hlavou a v krku tak trochu škrábe. To nic není, uvařím si čaj a vyrazím do kanceláře. Ale co když se mi rozjíždí třeba angína, to asi v kanceláři pochvalu nedostanu. Mám tedy jet k doktorovi? A zabít půlden v čekárně plné nemocných lidí, aby to stejně skončilo u toho čaje a paralenu? Kdyby tak existoval způsob, jak dilema mezi „rýmičkou“ a skutečnou nemocí rozhodnout rychle a v pohodlí domova. Pozor, už existuje! Jmenuje se CRP test.

DEJTE SE PO ANTIBIOTIKÁCH RYCHLE DO KUPY

Chladnější měsíce roku jsou rájem pro spotřebu antibiotik. Ta nás sice snadno vyléčí z angín i dalších neduhů, nicméně po sobě zanechají v našem těle tak trochu spoušť. Ničí totiž i prospěšné bakterie: probiotika, která se nachází ve střevech.

KVALITNÍ POLŠTÁŘ PRO ZDRAVÉ SPANÍ

Životní styl většiny z nás není zrovna ideální. Trávíme spoustu času u počítače, nezřídka v poloze, která naší páteři dvakrát neprospívá. Na pravidelný pohyb nám většinou chybí čas. Ordinace rehabilitačních lékařů a fyzioterapeutů pak praskají ve švech, protože nezdravý životní styl si vybírá svou daň v podobě různých potíží, způsobených nesprávně přetěžovanou páteří. Krční páteři přitom uděláme velmi dobrou službu kvalitním ortopedickým polštářem, který by měl být nedílnou součástí ložního vybavení každého z nás. Můžeme tak svému tělu prospět, i když právě spíme.

11499205
Noc vydala svůj plod, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359