Asekol_cervene_k_965x100px__04

Hotely, penziony, rekreační zařízení

AGROEKOFARMA KADEŘÁVEK

Věcov

Ubytování v nově vybudované farmě ve třech komfortních apartmánech v podkroví.

více...

CHALUPA U POTOKA

Věcov

Ubytování v nově upravené chalupě se 4 samostatnými aparmány, pískoviště, ohniště, venkovní bazén.

více...
Zobrazeno 1 - 11 z 11
  • 1
Řadit podle času vložení | abecedy

MYSLIVNA

Černý Důl

Horský penzion Myslivna se nachází na úpatí Černé hory 800 m n.m. 2 km od středu obce Černý Důl. Myslivna je přístupná po celý rok osobním automobilem, parkování je zajištěno na vlastním parkovišti přímo u pensionu a je v ceně ubytování. Horský pension myslivna je koncipován pro pobyty rodin s dětmi, pro menší skupiny do 14 osob, a pro všechny milovníky hor a klidu.

více...

PENZION NA HRUBÝCH LUKÁCH

Dvůr Králové nad Labem

Ubytování specializované na dovolenou pro rodiny s dětmi ve Dvoře Králové nad Labem.

více...

USEDLOST V POLI

Ohnišov

usedlost 1km za obcí na polosamotě, blízko lesa. Oblast vhodná pro letní turistiku a cykloturistiku, zimní sáňkování, lyžování na běžkách, bruslení na přírodním rybníčku v místě, nejbližší lyžařský vlek cca 6km. Součástí vybavení chalupy je dětská postýlka. U chalupy oplocená zahrada s ohništěm a posezením. 100m od objektu je farma majitele s ekologickým hospodářstvím.

FARMA HEDECKO

Břežany

zemědělská farma nedaleko Rakovníka v krásné přírodě. Pobyt zvláště vhodný pro rodiny s dětmi (i s pejskem), k dispozici dětský koutek, houpačky, prolézačky, pískoviště. Děti se zde mohou seznámit s většinou domácích zvířat a na koních plemene Hafling si podle věku a zkušeností samostatně nebo s doprovodem zajezdit.

BIOFARMA JURÉ

Lužkovice

ubytování na samotě u lesa, vycházky do přírody

DVŮR V BOROVNÉ

Telč

ubytování na farmě, tři apartmány se samostatným sociálním zařízenímkuchyňkou a ledničkou

AGROFARMA FRANTIŠEK A HANA ČERMÁKOVI

Batelov

ubytování na statku, zdarma k dispozici tenisový kurt, krásné koupání a výlety do okolí

PENZION MIKEŠ

Chotěboř

penzionu v oblasti chráněného krajinného území Železných hor v blízkosti přírodní rezervace Údolí Doubravky - nabízí ubytování, restauraci, agroturistiku

STATEK VYSOKÉ

Vysoké

umožní vám i vašim dětem poznat pohled ze hřbetu koně, a dále, dle individuálního zájmu, také relaxaci při jejich ošetřování, nově povoz s oslíkem

CHALUPA NA PAVLOVĚ

Benešov

kapacita 13osob, velká travnatá zahrada, dětské hřiště - pískoviště, houpačky, prolézačky, v sousedství ohrada pro koně

AGROCENTRUM OHRADA

Vísky

Ubytování, stravování ve stylové nekuřácké restauraci, relaxační a rehabilitační centrum, bazén, koně.

více...
Zobrazeno 1 - 11 z 11
  • 1
Banner_az_rodina_250
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

NEVÍTE CO S DĚTMI O PRÁZDNINÁCH?

Příměstské tábory SPORTJOY a KIDSJOY Vám poskytnou jistotu.

Brumbrum, Miška! Holoubek z Midi Lidi složil hudbu k písničce pro film Mlsné medvědí příběhy

Ukázka s písničkou k Mlsným medvědím příběhům v kinech zde: https://vimeo.com/393396545

Letní příměstské tábory pro děti ve věku 3 - 15 let!

Hlavním cílem našich příměstských táborů je nalezení způsobu, jak dětem a mladistvým ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem.

VÝBORNÁ ČESKÁ ROKENROLOVÁ KAPELA? CRAZY DOGS!

Pořádáte akci a hledáte hudbu, která osloví všechny generace? Kapela CRAZY DOGS hraje americkou klasiku 50.let.

HLEDÁTE ÚSPORNÉ AUTO NEBO POHODLNÉ KOLO? PŘEČTĚTE SI UŽITEČNÉ RADY, TÝKAJÍCÍ SE ALTERNATIVNÍ DOPRAVY

Zajímá vás, jak se můžete chovat ohleduplněji k životnímu prostředí? Vnímáte stále se zvyšující náklady na dopravu a pohonné hmoty? Existují alternativní možnosti dopravy, o kterých mnohdy lidé vědí žalostně málo. I proto vznikl praktický E.ON rádce, který vám poskytne odpovědi na nejčastější otázky, ať už se týkají elektromobilů, automobilů na plyn nebo elektrokol.

VŠICHNI KE STOLU!

Vegetariánská restaurace Etnosvět představuje novinku. Víkendový brunch "Tutti a Tavola" pro celou rodinu.

VARTA MINI POWERPACK - ZÁLOŽNÍ ENERGIE KDEKOLI

Možná tu situaci taky znáte. Jste na dovolené nebo jen delší dobu mimo domov a na mobilu vám zbývá pár procent baterie, že se bojíte už i zavolat, aby vám telefon neodešel. Tato situace se na místě řeší velmi špatně. Na druhou stranu jsou k dispozici mobilní zdroje energie, jako je např. Varta Mini Powerpack, které v takové situaci umožní dodat energii ještě na několik hovorů.

HRY DO VÍŘIVKY

Po nějaké době vás sezení ve vířivce může pochopitelně trochu nudit. Pobavte se díky hrám do vířivky. V tomto článku vám představíme hned tři. Jsou vhodné pro dospělé i pro děti, protože jsou bezpečné a snadno pochopitelné. Díky hrám si ve vířivce s přáteli užijete kromě odpočinku i mnoho zábavy.

DO PŘÍRODY S DĚTMI

Být s dětmi každý den doma by bylo k zbláznění. Vyrážet na výlety, kratší, na jeden den i několikadenní, je sice také náročné, ale stojí to za to. Kam vyrazit? Nemusíte jezdit pokaždé daleko, místní les, louka, rybník nebo park jsou pro děti dlouho zdrojem dalších a dalších objevů a budou se sem rády vracet. Jednou za čas můžete vymyslet i nějaký speciální cíl, kam se vydáte třeba vlakem. Výlety je potřeba dětem uzpůsobit, určitě je nebude bavit jen chodit z bodu A do bodu B, je dobré mít nějaký cíl, který bude pro děti dostatečně zajímavý, příp. se po cestě na určitých místech zastavit, postavit lesní domek, poráchat se ve studánce, apod.

ZABALIT NA DOVOLENOU S DĚTMI JE HRAČKA. NEVĚŘÍTE?

Horko. Chladno. Déšť. Vítr. Rodič, který balí na dovolenou, si v hlavě přehrává snad všechny stavy počasí, které by během volných dnů mohly nastat. Místo dvou kufrů potom těžko skládáme do auta několik tašek, vybaveni do každého nečasu. Přitom neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení.

TIP NA DÁREK PRO VELKÉ DĚTI

Máte doma teenagera nebo hledáte dárek pro dospělého, který si rád hraje? Vyberte si z široké nabídky na http://obchod.hryahlavolamy.cz/! Najdete tu hry a hlavolamy pro každou věkovou skupinu.

RODINNÉ FOTKY JAKO KRÁSNÁ DEKORACE NEBO ORIGINÁLNÍ DÁREK

Rádi fotíte a máte spoustu krásných úlovků, ale málokdy najdete čas se k fotkám vracet? Vyzdobte si nejhezčími momentkami byt nebo obdarujte krásnou dekorací vaše blízké. Kterou babičku by např. nepotěšilo mít svoje vnoučky denně na očích?

VENKU S DĚTMI ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Jaro je tu a tak začínáme pořizovat dětem praktické oblečení vhodné jak na sport tak třeba na písek, do mokré trávy, na brouzdání kalužemi apod. Také při výběru oblečení do školky či školy se řídíme funkčností a kvalitou oblečení, které mohou děti nosit celoročně.

Dětské podzimní oblečení - déšť nemusí být překážkou

Déšť a mokro nemusí být překážkou, když víte, jak děti obléci. Poradíme vám, jak děti nachystat do podzimních plískanic. Pokud jsou děti dobře oblečené, mohou si hrát venku bez obav i na podzim a přitom zůstanou pěkně v suchu a v teple.

Vysloužilé elektrospotřebiče do popelnice nepatří

Třídíte doma odpad? Můžete k tazateli přistoupit blíže, se vztyčenou hlavou se mu podívat do očí a říct: Že váháš? Mnoho z vás si to může dovolit. Jak rychle se však poženete vstříc otázce: Co děláte s vysloužilými elektrospotřebiči?

Col_online_blackbedr_200x600px_01
Ožívá motýl, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359
Asekol_cervene_k_468x60px__05