Ostatní

Zobrazeno 1 - 7 z 7
  • 1
Řadit podle času vložení | abecedy

VOZÍČKÁŘ

Časopis nejen pro sedící.

VESMÍR

Časopis je zdrojem solidních a odborníky ověřovaných informací a zajímavostí ze všech oborů lidského bádání a tvoření. Přístupný a prospěšný studentům, rodičům i prarodičům.

MEDUŇKA

Rodinný měsíčník o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný Mgr. Ilonou Manolevskou a předními léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení. Zdravotní poradny pro čtenáře.

PROMĚNY

Přináší informace z oblasti lidské psyché, chce se dotýkat důležitých a často opomíjených momentů života. Spolupracovníky jsou lidé, hledající a nacházející účinné metody k harmonizaci těla a mysli i odborníci inspirovaní duchovními technikami z nejrůznějších míst světa. Revue obsahuje témata: Psychoterapeutické a spirituální cesty, meditace, Mužství, ženství, partnerství, Architektura a ekologie mysli, Etnomedicína, Umění jako projev naší psyché, Integrální kultura, Poradenství a krizová centra, Nevšední charita.

TÝDEN

TÝDEN je zpravodajský časopis, který každé pondělí přináší široké spektrum aktuálních informací z dění doma i v zahraničí, z politiky, ekonomiky, kultury i moderního životního stylu. Kromě pravidelných rubrik zde čtenáři naleznou zajímavé analýzy a komentáře.

AROMATERAPIE - časopis pro zdraví

Časopis pro zdraví, krásu, poznání, pohodu a relaxaci, provoněný důvěrně známými vůněmi našich luk, lesů, zahrad, ale i všech exotických končin Země. Distribuován zdarma!

XANTYPA

kvalitní společenský měsíčník. Zabývá se lidskými příběhy, společenskými událostmi, reportážemi z exotických zemí a zajímavými tématy, a to zásadně nebulvární formou.

Zobrazeno 1 - 7 z 7
  • 1
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359