rodina a děti

  • mateřská centra
Zobrazeno 1 - 15 z 29
  • 1
  • 2
Řadit podle času vložení | abecedy

Mateřské centrum Domeček YMCA Praha

Praha 11

Mateřské centrum Domeček nabízí rodičům (prarodičům) nejmenších dětí prostor k využití volného času, navázání nových vztahů, získání užitečných informací. Potkávají se v něm lidé různých věkových kategorií, vzdělání, zaměstnání... Spojuje nás jen to, že máme děti, většina z nás bydlí na Jižním Městě a okolí a že se snažíme spolu mluvit v této panelákové hradbě na jižním okraji Prahy.

více...

RODINNÉ CENTRUM LEŤÁNEK, o.s.

Lety

Občanské sdružení RC Leťánek je otevřenou neziskovou organizací na dobrovolnické bázi, která svými aktivitami podporuje:

více...

RODINNÉ CENTRUM FABIÁNEK, o.s.

Dobřichovice

Dobrovolné občanské sdružení Rodinné centrum Fabiánek je nezisková organizace, která nabízí program pro celé rodiny, především pro děti předškolního věku a jejich rodiče.

více...

MC RYBIČKA

Praha 4

Občanské sdružení Rybička bylo založeno matkami na mateřské dovolené v září 2005 za účelem provozování Rodinného klubu Rybička, který vznikl v roce 2003 jako svépomocné zařízení pro využití volného času pro rodiče pečující o nejmenší a předškolní děti.

více...

Mateřské centrum Frydolínek Sokol Hostivař

Praha 10

MC Frydolínek zahájilo svou činnost 2.října 2000. Bylo vytvořeno prostředí, kde se děti setkávají s jinými dětmi, připravují se na vstup do kolektivu v mateřských školách, získávají první zkušenosti s výtvarnými technikami, s hudební nebo tělesnou výchovou.

více...

BOBEŠ - CENTRUM MLADÉ RODINY

Bohumín

Informační, setkávací, pohybové a vzdělávací aktivity pro rodiny s dětmi ve věku 0-6 let. Centrum nabízí krásně zařízenou útulnou hernu se zázemím i pro nejmenší miminka. Širokou nabídku organizovaných aktivit pro rodiče s dětmi i pro dospěláky. Organizuje plavání kojenců, rodičů s dětmi, kurzy znakové řeči pro slyšící batolata Babysigns. Klub dvojčat, skupinu pro rodiny s dětmi se zdravotním problémem, programy pro rodiny cizinců.

více...

Mateřské centrum Klubíčko YMCA Praha

Praha 14

Mateřské centrum Klubíčko působí v Praze na Černém Mostě od roku 1994. Nabízí otevřené herny s programem i bez programu pro děti (0 – 6 let) s rodiči, školičku Šikulka pro děti bez rodičů (od 3 let), rehabilitační cvičení pro předškoláky, cvičení pro dospělé, duchovní večery. Dále pořádá jednorázové akce zaměřené na rodiny s dětmi – Vítání zimy, táboráky, výlety, pohádkový les, Mikulášská, burzy oblečení, tvořivá odpoledne a večery a další akce.

více...

MC BARBORKA

Most

MC Barborka provozuje Krušnohorské centrum pro rodinu sociální péči, o. s. (dále jen KCR). Cílem KCR je podpora rodinného soužití - rodinné soudržnosti, rodinné adaptability, kvality komunikace v rodině a posilování odolnosti rodiny, dále pak podpora sociálního rozvoje společnosti a posílení postavení rodiny ve společnosti a v neposlední řadě zlepšení kvality života. Chce rovněž hájit zájmy rodin na místní úrovni, poskytovat prostor pro vzájemné setkávání a zprostředkovávat vzdělávací a poradenské aktivity.

více...

OLEŠNICKÉ MATEŘSKÉ CENTRUM HASTRMÁNEK

Olešnice

Provoz dětské herny (s možností pronajmutí na oslavu narozenin) a další zajímavé aktivity pro rodiče s dětmi.

více...

CENTRUM PRO RODINU SLUNÍČKO

Karviná

Občanské sdružení, které již od roku 2003 vyvíjí v Karviné aktivity na podporu rodiny, rodinných a mezigeneračních vztahů.

více...

MATEŘSKÉ CENTRUM BUŠTĚHRADSKÝ PELÍŠEK

Buštěhrad

Občanské sdružení, které funguje od roku 2004. Slouží k setkávání, vzdělávání a aktivnímu trávení volného času především maminek a jejich dětí.

více...

TŘEBÍČSKÉ "mateřské" CENTRUM o.s.

Třebíč

Třebíčské "mateřské" centrum o.s. je neziskovou organizací, která v roce 2008 slaví 10 let existence. Nabízí pestrý a bohatý program na profesionální úrovni převážně rodičům s dětmi v předškolním věku (tzv. dopolední provoz), ale i ostatním lidem.

více...

Mateřské a dětské centrum MAJÁK Tanvald

Tanvald

MC najdete najdete přímo v centru sídliště Výšina v Tanvaldě. V programu je pamatováno na všechny, od maminek, které teprve miminko čekají, ty s malými s miminky a batolaty, přes děti předškolního a školního věku až po ženy. Část programu je věnována speciálně dětem s dočasným nebo trvalým zdravotním oslabením a dětem vývojově opožděným. Pravidelný program je i pro zdravotně postižené ženy.

více...

M-CENTRUM

Nový Jičín

občanské sdružení, které vzniklo 17.10.2005. Je určeno nastávajícím maminkám, rodičům a dětem do 6-ti let. Jeho cílem je aktivní těhotenství a příprava na porod a vytváření co nejširší programové nabídky pro rodiče na mateřské dovolené, předškolní děti i pro celou rodinu.

více...

RODIČOVSKÉ CENTRUM CHALOUPKA

Ostrava

je nevládní nezisková organizace, kterou jakožto občanské sdružení založili v únoru 2004 rodiče z Ostravy. V dubnu 2005 jsme se stali členy Sítě mateřských center. Naše činnost je soustředěna do bezpečné herny, kde mohou rodiče a jejich děti využít námi nabízený program. Herna je otevřena denně.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 29
  • 1
  • 2
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250

KŘÍDLA A KOŘENY

Síť mateřských center (Síť MC) vyhlašuje celoroční kampaň jako příspěvek k 20. výročí Mezinárodního roku rodiny vyhlášeného OSN.

www.kridla-koreny.cz
V děloze světa, Markéta Kotková - malířka intuitivních obrazů, tel.: 724 341 359