11488786

Kurzy rodinné (rodiče s dětmi)

KALENDÁŘ AKCÍ NA AZRODINA.CZ

kurzy pro dospělé zaměřené na těhotenství a porod, výchovu dětí, návrat do práce a další

Klub K2

Praha 10

mateřské centrum, vzdělávací a poradenské centrum pro rodiče s dětmi, společnost pro podporu genderové rovnosti

ZDRSEM MAMA

Praha 2

zdravotní seminář zaměřený na poskytování první pomoci dětem do pěti let. Těžištěm výuky je zážitek, základem pak praktický nácvik život zachraňujících dovedností. V průběhu kurzu používáme simulací reálných situací, modelové případy. Kurz je určen hlavně rodičům a všem, kdo pracují s dětmi.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 41
Řadit podle času vložení | abecedy

Středisko volného času Ostrava-Zábřeh

Ostrava

V dopoledních hodinách každého všedního dne kurzy pro rodiče s dětmi od 1 roku.

více...

MODRÝ TYGŘÍK s.r.o.

Praha 2, Praha 8

Kurzy pro rodiče s dětmi. Cvičení, mimiaerobik, kreativní kurzy pro rodiče s dětmi.

více...

DĚTSKÝ KLUB SKŘÍTEK

Teplice

Nabízí kroužky pro děti s rodiči od 1 - 3 let a pro děti od 3 - 6 let. Již nejmenší děti od 1 roku jsou s pomocí rodičů schopné se zapojit do výtvarných i pohybových činností. Předškoláci jsou přímo netrpěliví zapojit se do kolektivu, učit se nové věci a objevovat svoje schopnosti.

více...

CVIČENÍČKO

Brno

Veselé cvičení pro rodiče s dětmi na různých místech v Brně.

více...

DĚTSKÝ KLUB U PEJSKA A KOČIČKY

Praha 10

Výuka francouzštiny pro děti od 1 roku do 6 let a jejich rodiče na pražských Vinohradech.

více...

NEKUŘÁCKÁ KAVÁRNA BAR-BÁNEK

Hradec Králové

Cvičení pro děti a rodiče.

více...

CENTRUM JUNGLE

Olomouc

Dopoledne pro malé rošťáky, dramatická výchova, zpěv a rytmika, cvičení rodičů s dětmi do 2 let.

více...

RODINNÉ CENTRUM FABIÁNEK, o.s.

Dobřichovice

Volná herna a kroužky pro děti od batolecího věku po předškoláky.

více...

KATKA

Ostrava

Cvičení rodičů s dětmi v budově Armády spásy v Ostravě - Porubě.

více...

KRUHŽÍTKO, o.p.s.

Praha 6

Výtvarné kurzy pro rodiče s dětmi do 3 let, páteční otevřená herna pro rodiče s dětmi.

více...

RODINNÉ CENTRUM ANDÍLEK

Praha 5

Kurzy cvičení, zpívání, výtvarné a dramatické výchovy a kurzy hraní vedené Montessori metodou. Kromě kurzů pro rodiče s dětmi centrum nabízí svým klientům také dopolední i odpolední školičky s různým zaměřením vedené vysoce kvalifikovanými lektorkami.

více...

CENTRUM PRO RODINU SLUNÍČKO

Karviná

Kurzy a programy, které jsou určeny i pro ty nejmenší děti v doprovodu rodičů: Angličtina pro děti od 2 let, cvičení pro rodiče s dětmi, tvoření rodičů s dětmi.

více...

POHYB DĚTEM

Praha 1, Praha 4, Praha 6, Praha 8

Cvičení pro děti od narození po školu: cvičení rodičů s dětmi (kojenci, batolata).

více...

TŘEBÍČSKÉ "mateřské" CENTRUM o.s.

Třebíč

denně programy pro rodiče s dětmi do 6 let. Klub Miminko, Hrátky s robátky, Krůčky k hudbě, Angličtina pro nejmenší, Divadélka Nápaddítko, Pejskoviny, Míček, Vedení k úspěchu dítěte, rukodělná dílna.

Mateřské a dětské centrum MAJÁK Tanvald

Tanvald

Cvičení a další aktivity pro maminky s dětmi od 3 měsíců do 6 let.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 41
Azrodina_portal_250x250
11499230

VYŠEL PŘEPRACOVANÝ MANUÁL PRO SPOKOJENÉ RODIČE, DĚTI I UČITELE – KNIHA RESPEKTOVAT A BÝT RESPEKTOVÁN

Původní kniha Respektovat a být respektován vyšla v r. 2005 a od té doby se jí prodalo téměř 100 000 kusů. Za těch 15 let od vydání vyšla nová literatura, realizovaly se stovky kurzů se stejnojmenným názvem. A tak se autoři rozhodli knihu přepracovat. Z původní čtveřice autorů se toho ujaly J. Nováčková a D. Nevolová. Na více než 350 stranách autorky rozkrývají, jak vychovávat děti k sebeúctě a zodpovědnosti. Pomáhají porozumět potřebám dítěte a upozorňují na velká rizika metod, kterými jsou děti vedeny k poslušnosti i na neblahé důsledky takového jednání. My dospělí samozřejmě většinou vše děláme v dobré víře, že pro děti činíme jen to nejlepší, jenže opak bývá pravdou...

Za staré mobily pomoc do dětských domovů

Sběrová kampaň společnosti ASEKOL s názvem Věnuj mobil pravidelně pomáhá dobročinným organizacím. Za sběr vysloužilých mobilních telefonů daruje ASEKOL nové mobilní zařízení vybrané organizaci a navíc se postará o správnou ekologickou likvidaci starých zařízení. Letos se do této sběrové kampaně zapojili i zaměstnanci společnosti Avast, kteří během jednoho roku sesbírali 173 starých nefunkčních mobilů a odevzdali je k odborné recyklaci. Za tento počin ASEKOL věnoval 2 nové přístroje, které byly předány organizaci Dejme dětem šanci.

DĚTI SE VE ŠKOLKÁCH SKVĚLE BAVÍ

Současné školky umí děti patřičně zaujmout. Stačí několik málo okamžiků a dítě si nové prostředí školky velice oblíbí. Školky totiž nabízí nejen seznámení se stejně starými dětmi, ale naučí je mnohé činnosti zábavnou formou, takže si ani nevšimnou, že se učí něco, co se jim bude v budoucím životě dost hodit.

UKAŽTE DĚTEM PESTROBAREVNÝ SVĚT

Víte, kolik odstínů zelené se objevuje ve světě kolem nás? Proč si muži pořád pletou růžovou a fialovou? Už v dětství je důležité naučit se barvy správně rozeznat a pojmenovat.

KDYŽ CHCEŠ, TAK TO DOKÁŽEŠ!

HUDEBNÍ PROGRAM zaměřený na PREVENCI RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ úspěšně probíhá již od r. 2011, kdy vznikl pod záštitou zmocněnkyně vlády ČR pro lidská práva Moniky Šimůnkové. RADOSLAV "GIPSY" BANGA se s žáky a studenty podělí o svůj osobní příběh i své zkušenosti a motivuje je k aktivnímu a smysluplnému životu bez násilí, konzumace drog, xenofobie, rasismu, intolerance, agrese, kriminality a dalších variant rizikového chování.

PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP JIŽNÍ SPOJKA

Je lepší dvojka nebo trojka?

Jak kondolovat na pohřbu a psát kondolenci

Ztráta člověka je bolestivou událostí jak pro nejbližší rodinu a přátele zesnulého, tak pro jeho širší okolí. Pokud jste se dozvěděli o úmrtí prostřednictvím smutečního oznámení, parte nebo od pozůstalých, je vhodné vyjádřit soustrast jeho nejbližším. Způsob kondolování se odvíjí od toho, zda se pohřbu účastníte osobně, nebo chcete kondolenci předat poštou.

SKVĚLÝ RYCHLÝ MOUČNÍK PRO NEČEKANOU NÁVŠTĚVU VÁS NAUČÍ MARKÉTA PAVLEJE V GOURMET ACADEMY

Taky máte svých pár oblíbených moučníků, které jedete pořád dokola a chtěli byste zase překvapit něčím novým? Hledáte něco osvědčeného, co nedá moc práce, ale výsledek bude tak úžasný, že se po něm okamžitě zapráší? Přesně takový moučník jsem se naučila na Kurzu jarního pečení s Markétou Pavleje (v rámci Gourmet Academy). Galleta má navíc tu výhodu, že je velmi variabilní, takže při jednom pečení, uspokojíte i rozdílné chutě členů rodiny a hostů.

LEU BRAIN STIMULATOR - DIDAKTICKÁ HRA OD 4 DO 104 LET!

Zábavná a poutavá hra s pedagogicky vysokou hodnotou pro lidi všech věkových kategorií ( s výjimkou malých dětí do 3 let). U dětí stejně jako u dospělých je mozek stimulován různými způsoby a tímto je podporován ve svém vývoji. Díky velkému množství čím dále tím náročnějších úkolů a ještě mnohem vyššímu počtu variací her zůstane hra vždy výzvou, která znovu a znovu upoutá děti a dokonce i lidi ve vysokém věku.

NEWSLETTER bEDUin - TÝDENNÍ PRŮVODCE SVĚTEM VZDĚLÁVÁNÍ

Přináší inspirativní informace pedagogům, rodičům i všem ostatním, kteří se o vzdělávání zajímají. V aktuálním vydání se můžete např. podívat jaká jídla dostávají děti ve školních jídelnách v různých zemích světa nebo se dozvědět víc o novele zákona o ochraně veřejného zdraví, která nutí rodiče k očkování. Setkáváte se ve škole s nesnášenlivostí? Podívejte se na praktický manuál pro učitele Chci to řešit! Pokud se přihlásíte k odběru, můžete pravidelně dostávat informace k zajímavým tématům i v dalších týdnech.

HLEDÁTE DOBRÉ KURZY ANGLIČTINY, KTERÉ BAVÍ DĚTI I DOSPĚLÉ? ZKUSTE MORTIMER ENGLISH CLUB!

Výuka jazyků, konkrétně angličtiny může vypadat různě, a většinou tomu odpovídají i výsledky. Pokud nechcete pořád dokola začínat v nezáživných kurzech nebo odradit děti hned z počátku nudnou výukou, zkuste MORTIMER ENGLISH CLUB. Díky těmto kurzům se naučíte anglicky zábavně a všemi smysly. V nabídce jsou kurzy angličtiny pro děti, dospělé i seniory. Kurzy mohou být inspirací i pro všechny, kteří hledají zajímavou možnost pracovního uplatnění nebo podnikání.

PROČ ZAČÍT S EKOLOGICKOU VÝCHOVOU U DĚTÍ

Děti, které vidí rodiče, jak třídí odpad, to dělají samy. Naučí se to, protože rodiče odpad třídí. V rodinách, kde se odpad automaticky třídí, se takto nenápadně pěstuje "pečovatelský" vztah k přírodě. Ve školách pomáhají vzdělávací projekty společnosti ASEKOL.

Asekol_cervene_k_468x60px__05