Animace-eon

Kurzy pro maminky, pomoc při návratu do práce

Internet

FLEXIKURZ

Mělník

Učte se jazyky v pohodlí domova a individuálním tempu. Pouze vy určíte, kdy bude probíhat výuka, tempo výuky. Flexikurz je prvotně zaměřen na ženy a matky, které nemají čas nebo ani možnost na jazykové kurzy dojíždět. MOŽNOST TESTOVACÍ LEKCE ZDARMA!

více...

KURS PÉČE O MALÉ DĚTI V BRNĚ A SEMILECH

Brno, Semily

Prostor pro rodinu,o.s. pořádá v lednu a v únoru 2013 další běhy odborného Kursu péče o malé děti v Brně a v Semilech. Od října 2012 je Kurs péče akreditován MŠMT, jako rekvalifikační Kurs pro obor Pečovatel/pečovatelka o děti.

více...

KURZY PRO MAMINKY (RODIČE A DĚTI) - ORGANIZÁTOŘI

Podle kraje a města můžete najít např. cvičení v těhotenství, předporodní přípravu, plavání, masáže kojenců a další

Zobrazeno 1 - 15 z 48
Řadit podle času vložení | abecedy

OSOBNÍ A TELEFONICKÉ PORADENSTVÍ PRO RODIČE

Praha 5

Máte pocit, že jste jako rodič v méně výhodné pozici, než ostatní? Řešíte osobní situaci, ve které si nevíte rady? Nabízíme pomocnou ruku v nelehké rodičovské chvíli. Poskytneme odbornou podporu v náročném období. Posvítíme na cestu v labyrintu paragrafů a zákonů.

více...

LEKTORSKÝ KURZ A-CENTRA - VÁŠ MOST K VYTOUŽENÉ PRÁCI

Praha 8

Cítíte, že vaší cestou je pracovat s těhotnými a se ženami po porodu – cvičit či tančit s nimi, podporovat je, ukazovat jim cestu k přirozenému těhotenství i porodu, ale nevíte, jak se takové práci přiblížit? Byla jsem v podobné situaci a velmi jsem uvítala, když jsem se dozvěděla o lektorském kurzu, který pořádá A centrum v pražském Karlíně (www.acentrum.eu). Absolvování kurzu Lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a Lektorka cvičení pro děti do 3 let mi umožnilo začít pracovat jako lektorka tance pro těhotné a pro maminky s dětmi.

více...

NOVINKA Z BABY OFFICE - PRÁCE A DĚTI POD JEDNOU STŘECHOU

Praha 4

Projekt zaplní mezeru na trhu, kdy rodiče s malými dětmi nenalézají dostatek příležitosti k osobní a pracovní realizaci. Pod jednou střechou nabídne plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti. Rodič má dítě vždy nablízku, takže s ním může v případě potřeby být, a zároveň je od něj oddělený, tudíž se může na práci plně soustředit.

více...

PRÁCE NA DÁLKU

Nový Jičín internet

Portál se věnuje propagaci a podpoře Práce na dálku a slaďování rodinného a pracovního života. Nabízí bezplatné webináře (online semináře pořádané přes internet) a workshopy.

více...

VRACÍME SE MEZI VÁS

Liberec

Pečující v Libereckém kraji dostanou větší šanci získat zaměstnání. Občanské sdružení D.R.A.K. zahájilo od počátku prosince vzdělávací projekt „Vracíme se mezi Vás“ z prostředků Evropského sociálního fondu, prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Cílovou skupinou jsou pečující osoby, které se starají o zdravotně postiženého člena rodiny a které žijí v Libereckém kraji.

více...

PROJEKT PRÁCE VOLÁ aneb návrat rodičů pečujících o dítě zpět na trh práce

Moravská Ostrava

Z finančních prostředků Evropských sociálních fondů a státního rozpočtu ČR Vám Santia, spol. s r.o. poskytne vzdělávací kurzy a umožní nastartovat kariéru.

více...

Dotovaný kurz: Naučte se řídit byznys! Třeba na mateřské!

„Nikdy bych nevěřila, že začnu podnikat!“ sděluje dnes s úsměvem matka tří dětí Marta Jehličková z Hlinska, absolventka tréninku pro začínající podnikatele, který letos již třetím rokem organizuje obecně prospěšná společnost Prosperita, o.p.s. ve spolupráci s tréninkovým centrem ERUDIA. Ze zkušeností účastníků vyplývá, že už jen zvýšení kvalifikace a rozšíření obzorů za ten čas rozhodně stojí. Kurzovné platí nadace na podporu podnikání Citi Foundation, účastníci platí jen administrativní poplatek 200 Kč za den výuky. Za celkem 8 denní kurz rozložený do dvou měsíců tak zaplatí jen 1600 Kč! Více než 300 absolventů si pochvaluje především prakticky orientovaný trénink s řadou příkladů z reálných českých firem. Prozkoumejte více informací a přihlaste se on-line na www.prosperita-ops.cz/naucte-se-ridit-byznys.

více...

VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘE ZDARMA

Praha 10

Možnost vzdělávat sebe a své zaměstnance bezplatně. Bezplatné vzdělávací 1-denní semináře a individuální konzultace(projekt financován z fondů EU). Výběr témat velice široký - např. "Jak prezentovat sám sebe, svou práci, své produkty a firmu", "Pracovní stres a jak mu čelit", "Jak vést obchodní jednání" a další. Projekt je určen všem OSVČ a mikropodnikům z Prahy. Občerstvení po celý den zajištěno (snídaně, oběd, ovoce, nápoje).

více...

BEZPLATNÝ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO OSOBY PEČUJÍCÍ O MALÉ A PŘEDŠKOLNÍ DĚTI

Praha

Pro všechny, kdo se chtějí na mateřské či rodičovské dovolené věnovat péči o další děti, založit si domácí klub či lesní miniškolku, nebo si jen přivydělat, je tu nový Vzdělávací program pro osoby pečující o malé a předškolní děti. Program je určen všem, kteří chtějí mít odborný a komplexní přístup k péči a rozvoji dětí. Absolventi tohoto vzdělávacího kurzu budou teoreticky i prakticky připraveni na provozování samostatné výdělečné činnosti - alternativní služby „Pečování o malé a předškolní děti“.

více...

KURZ BYZNYS PRAKTICKY V PRAZE

Praha 8

Obecně prospěšná společnost Prosperita nabízí v rámci projektu Erudia další vzdělávání pro začínající podnikatele a manažery. Během šesti dnů se naučíte vytvořit vlastní byznysplán, posoudit návratnost investice, plánovat peněžní toky, inzerovat on-line a získáte a v praxi sami vyzkoušíte další praktické znalosti. Každý účastník obdrží balík praktických nástrojů pro snazší podnikání, včetně potřebných vzorů smluv a přístup do databáze výukových filmů k nastartování vlastního podnikání.

více...

ANIMA PLUS CZ

Brno

V březnu 2010 byl v Centru pro rodinu a sociální péči (Brno) zahájen již 2. běh bezplatných kurzů pro nezaměstnané ženy a matky, vracející se na trh práce po skončení rodičovské dovolené, které se chtějí v práci s počítačem zdokonalit pro svou plánovanou profesi, zejména v oblasti informačních technologií.

více...

VZDĚLÁNÍ PRO PRÁCI I RODINU

Benešov, Písek, Příbram

ACZ spol.s r.o. - Podpora harmonizace pracovního a rodinného života žen regionu středního Povltaví. Bezplatné kurzy pro nezaměstnané ženy probíhají průběžně v různých lokalitách na Příbramsku, Benešovsku a Písecku.

více...

RODIČOVSKÉ LADĚNÍ V NOVÉM BORU

Nový Bor

Cílem projektu je vytvořit vhodné podmínky pro slaďování pracovního a rodinného života tak, aby mohly být cílové skupiny zapojeny na trhu práce a věnovat se zároveň plnohodnotnému rodinnému životu. Projekt se zaměřuje na oblast Nový Bor a okolní obce.

více...

AKTIVNÍ MÁMA

Praha 3

Projekt „Aktivní máma“ pomůže ženám najít prostor pro kombinaci profese a rodiny. Od října 2009 pořádá Občanské sdružení pro aktivní rodinu bezplatný motivačně-vzdělávací program pro ženy na rodičovské dovolené ze Středočeského kraje. Ženy z celé ČR pak budou moci využít informačně-poradenský portál AktivniMama.cz.

více...

LEHKÉ MOTIVAČNO

Uhlířské Janovice

Příležitost pro rodiče s dětmi. 2. listopadu 2009 začnou v Uhlířských Janovicích na Kutnohorsku 2 kurzy Základy práce s PC pro 22 rodičů především s malými dětmi, které čeká po rodičovské dovolené návrat do pracovního procesu.

více...
Zobrazeno 1 - 15 z 48
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz