Animace-eon

knihy

Zobrazeno 1 - 11 z 11
  • 1
Řadit podle času vložení | abecedy

Jak sladit práci a rodinu

Jste na rodičovské dovolené, nebo se na ni teprve chystáte? Pracujete a zároveň pečujete o osobu blízkou? Máte pocit, že vám život utíká pod rukama a rozpadají se vám vztahy, že nemáte čas se věnovat sobě, přátelům, zájmům? Hledáte rovnováhu mezi osobním životem a zaměstnáním?

Renata Rydvalová, Blanka Junová

JAK SE STÁT DOBRÝM ŠÉFEM

Jeffrey J. Fox nabízí postřehy a rady, jak se úspěšně vypořádat s nesnadnými záležitostmi, které vás jako šéfa mohou potkat: musíte propustit dlouhodobého zaměstnance, stanete se novým šéfem týmu s podkopanou morálkou, nastoupili jste na místo vedoucího, který byl legendou, chcete následovat někoho, kdo byl skvělým šéfem pro vás. Příběhy šéfů, kteří se stejně tak zajímali o životy zaměstnanců jako o zisk, vás přimějí pochopit, že vydělávat je důležité, ale zároveň je důležité i kamarádství, motivace a dobré místo pro práci.

Jeffrey J.Fox

Internetový marketing

Marketing na Internetu vyžaduje připravené lidi! Marketérům už nestačí pouze znalosti marketingu. Musejí mít povědomí o technických aspektech, aby věděli, jak nejlépe tento marketing provádět.

Viktor Janouch

NEBOJUJTE S ÚŘADY A ZAMĚSTNAVATELI 2010

Průvodce pro rodiče

kolektiv autorů

ČERNÉ OVCE - JAK VYCHÁZET S PROBLEMATICKÝMI LIDMI NA PRACOVIŠTI

Knihu Černé ovce přivítají lidé, kteří se chtějí naučit vycházet s problematickými kolegy na pracovišti; je tedy důležitou pomůckou pro personalisty, manažery a vedoucí týmů.

Marsha Petrie Sue

TĚHOTENSTVÍ, MATEŘSKÁ A RODIČOVSKÁ DOVOLENÁ

Praktický průvodce problematikou mateřské a rodičovské dovolené. Záměrem publikace, určené všem zaměstnavatelům a rodičům, je informovat o podmínkách nároku na dávky a jejich výši poskytovaných v souvislosti s těhotenstvím a péčí o dítě, o pracovněprávních otázkách a přehledným způsobem poskytnout návod, jak, kdy a komu podávat žádosti (o dávku, o pracovní volno, o dovolenou apod.), jaké administrativní úkony jsou od zaměstnanců a zaměstnavatelů vyžadovány.

Eva Burdová, Marta Ženíšková, Zdeněk Schmied

JAK SE NEZTRATIT - PRŮVODCE PRO MAMINKY S MALÝMI DĚTMI

publikace, která by měla být pomůckou pro rodiče před, na a po rodičovské dovolené

kolektiv autorů

NA VIZITCE JMÉNO MATKA - ROZHOVORY SE ŽENAMI NEJEN O JEJICH CESTĚ ZA PRACÍ PO RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

Publikace obsahuje dvanáct rozhovorů s maminkami, které mají malé děti a chtějí se vrátit zpět do zaměstnání nebo do něj nedávno nastoupily.

kolektiv autorů

PŘIJÍMACÍ POHOVOR DO ZAMĚSTNÁNÍ A JAK JEJ ÚSPĚŠNĚ SLOŽIT

Chystáte se na přijímací pohovor? Chtěli byste jej absolvovat na jedničku? Přesvědčit personalistu, že vy jste ta správná osoba, kterou by měl vybrat? Potom Vám pomůže tato publikace.

Alan H. Nierenberg

PÍŠEME ŽIVOTOPIS PRO PŘIJÍMACÍ A VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

Chystáte se na přijímací či výběrové řízení? Podnik, škola či jiná organizace po vás požaduje životopis v písemné formě?

Lynn Williams

Mateřská a rodičovská dovolená v otázkách a odpovědích (nejen pro maminky)

kniha je určena všem rodičům, kteří se potřebují orientovat ve spleti paragrafů souvisejících s přivedením nového tvorečka na svět. Záměrem knihy je podat pomocnou ruku při provádění různých administrativních úkonů...

Eva Fryjaufová
Zobrazeno 1 - 11 z 11
  • 1
Radek_banga_-_v_prodeji_250x250
Banner_flexikurz